'این شما را بکشند': بسیاری از اکسپرس زنگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیرت زده بسیاری از شنبه گفت او شده است مصرف داروهای ضد مالاریا, داروی

توسط NEWSAMINS در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیرت زده بسیاری از شنبه گفت او شده است مصرف داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از COVID-19 حتی اگر هیچ شواهد علمی که آن رفتار coronavirus بسیار کمتر از آن جلوگیری می کند.

هیدروکسی کلروکین است به طور بالقوه عوارض جانبی شدید از جمله مشکلات ریتم قلب. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که آن را توصیه نمی شود توسط دکتر خود او درخواست مواد مخدر از کاخ سفید پزشک دکتر Sean Conley.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر coronavirus

کانلی با صدور بیانیه ای در اواخر روز دوشنبه گفت: "ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی" هر چند او به صراحت می گویند او تجویز هیدروکسی کلروکین به مغلوب ساختن پیشی جستن و یا تهمت است که در واقع مصرف آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش درو تیز پاسخ از پزشکان و نمایندگان مجلس و حتی فاکس نیوز.

رادیو فردا میزبان نیل Cavuto حیرت زده به نظر می رسد هشدار مخاطبان خود که این دارو می تواند منجر به عواقب کشنده برای برخی از مردم است.

"VA مطالعه نشان داد که در میان جمعیت در یک بیمارستان دریافت این درمان کسانی که با شرایط آسیب پذیر — شرایط تنفسی و بیماری های قلبی — آنها درگذشت" Cavuto گفت. "من می خواهم به استرس دوباره: آنها درگذشت. اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای دفع ویروس و یا در بدترین سناریو مورد شما در برخورد با این ویروس هستند و شما در این جمعیت آسیب پذیر آن را به شما را بکشند. من نمی توانم استرس به اندازه کافی: این شما را بکشند.

"پس دوباره هر چه مزایای رئیس جمهور می گوید این است — و قطعا تا به حال برای کسانی که مبتلا به مالاریا در برخورد با لوپوس — این یک جهش است که گرفته شده باید معمولی توسط کسانی که در خانه هستند که با فرض, خوب رئیس جمهور ایالات متحده می گوید آن را OK" Cavuto ادامه داد. "حتی FDA بسیار محتاط در مورد این مگر اینکه در یک کارآزمایی بالینی با خیال راحت و به عمد تماشا. من فقط این را نه به یک نقطه سیاسی در اینجا, اما زندگی و مرگ نقطه. بسیار مراقب باشید."

سی ان ان سانجی گوپتا به توافق رسیدند. "او نباید مصرف آن را," او گفت: در درجه اشاره کرد که "هیچ مدرکی وجود ندارد که" به پیشنهاد هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

"این یکی از آن چیزهایی است که من فکر می کنم در حال رفتن به علت بسیاری از سردرگمی در مردم اما با توجه به FDA آن باید استفاده نمی شود در خارج یک کارآزمایی بالینی و یا برای بیماران در بیمارستان" گوپتا گفت. "من امیدوارم که با توجه به سابقه بیماری قلبی او را تحت نظارت در برخی از راه به طوری که او نمی توسعه یک مشکل است. پیشنهاد من این نیست که او را... اما او بدیهی است که باید مراقب باشید."

مجلس نانسی پلوسی در سی ان ان, مصاحبه با اندرسون کوپر همچنین با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل خطر: "او رئیس جمهور ما و من به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و در خود باید ما می گویند وزن گروه — چاق, آنها می گویند."

دکتر لینا ون یک پزشک اورژانس و سابق برنامه ریزی والدین رئیس جمهور توییتی او با نگرانی گفت: او را "بسیار نگران" مورد تهمت "در ادامه به مدل رفتار است که می تواند آسیب های بسیاری از آمریکایی ها."

دکتر ویلیام Schaffner های عفونی-بیماری های متخصص در Vanderbilt مرکز پزشکی گفت: وال استریت ژورنال: "من قطعا نمی خواهد توصیه می کنند که مردم در ایالات متحده خود را بپرسید پزشکان به تجویز هیدروکسی کلروکین برای پیشگیری از Covid. استفاده از آن به طور کامل نظری می باشد."

در یک صدای جیر جیر کنگره Tim رایان D-اوهایو هشدار داد: "این به طور بالقوه مرگبار عوارض جانبی. من نمی توانم این به اندازه کافی استرس: نه خود درمانی با آن است."

دیگران در رسانه های اجتماعی تخت را باور نمی مغلوب ساختن پیشی جستن است که در واقع مصرف هیدروکسی کلروکین منجر به عبارت "او دروغ" به روند در توییتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب