“ما نیاز به درخشش نور در این’: شیکاگو است حداقل 16 تغییر جنسیت فرد کشته شده در آمریکا در این سال

18 سال, پیر مرد بازداشت شده است برای کشتن یک نما زن در شیکاگو در مه 31 — حداقل 16 قتل یک فرد همجنسگرا در آمریکا در این سال با توجه به کمپین حقوق بشر.

اورلاندو پرز اعتراف کرد که او شات سلنا ریس-Hernandez, 37, در پشت و سر قبل از خروج و بعد از بازگشت به او شلیک بدن مرده دوباره شیکاگو سان-تایمز گزارش داد.

مارا Keisling مدیر اجرایی مرکز ملی نما برابری گفت: ایالات متحده آمریکا امروز (سه شنبه) راه پرز “بی ارزش” ریس-هرناندز “بخشی از اپیدمی خشونت علیه زنان تغییر جنسیت.

با توجه به یک سال 2017 گزارش از ” ائتلاف ملی ضد خشونت و پروژه های مردم رنگ و نما مردم اغلب قربانیان از نفرت و خشونت و قتل است. در سال 2017 71 درصد از قربانیان و مردم از رنگ و 52 درصد فراجنسیتی 40 درصد زنان تغییر جنسیت از رنگ.

در هفته گذشته: دو نما از زنان کشته شدند و هزاران نفر نشان داد تا به اعتراض

اما این تعداد می تواند بسیار بالاتر به عنوان چند نما مردم گزارش این حوادث Keisling گفت: به دلیل “ترکیبی از انگ زدن جعفریها و جرم.”

“ما نیاز به درخشش نور در این” او گفت:. “بسیاری از حوادث خشونت علیه زنان تغییر جنسیت به گزارش نشده چرا که آنها می ترسند برای رفتن به پلیس.”

HRC دنبال حداقل 27 مرگ و میر ناشی از نما مردم در ایالات متحده در سال 2019.

اگر چه آنها زندگی بلوک از هم جدا دادستان گفت: Sun-Times وجود دارد هیچ نشانه ای پرز و ریس-هرناندز می دانستم که هر یک از دیگر قبل از آنها دیده می شد در نظارت تصویری بازگشت با هم به سمت جنوب خانه در حدود 5:30 صبح در مه 31.

پرز گفته کارآگاهان گفت که در حالی که در داخل او خواسته ریس-Hernandez اگر او یک دختر بود. زمانی که او گفت که او تغییر جنسیت, او به او گفت که او مجبور به ترک.

او بازگشت و بعد از آن داشت که قربانی درب باز و رفت و او شلیک پرز گفت: کارآگاهان با توجه به Sun-Times.

Cook County قاضی آرتور Wesley ویلیس دستور پرز برگزار شد بدون وثیقه.

در توییتر شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: “در حال خشم کافی نیست.”

“ما باید مبارزه و مبارزه سخت به نگه داشتن ما Trans جامعه محافظت شده و تقاضای خود را حمله به عدالت به ارمغان آورد,” او نوشت.

ریس-هرناندز قتل پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور در اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض از آمریکایی های آفریقایی تبار و عجیب و غریب و فراجنسیتی مردم از رنگ.

در هفته گذشته تظاهرات گسترده در نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو برگزار شد در حمایت از تراجنسیتی زندگی می کند. این راهپیمایی به دنبال قتل دو سیاه نما زنان 27 سال سن دومینیک “Rem’mie” Fells و 25 ساله در اولاد رياح میلتون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de