آریزونا که نابود هدف ماسک نمایش در ویدئو ویروسی می گوید او تاسف رفتار

کلی Tyko ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:09 AM EDT Jul 30, 2020ملیسا مهار پر جنب و جوش مارپیچی در آریزون

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

ملیسا مهار پر جنب و جوش مارپیچی در آریزونا هدف در ویدئو برای همه برای دیدن. او ضبط شده خودش از بین بردن یک ماسک نمایش در اوایل ماه جولای – چیزی که او در حال حاضر می گوید: او تاسف است و در درمان بیماری های روانی.

در یک مصاحبه اختصاصی با ایالات متحده آمریکا امروز, مهار, پر جنب و جوش مدیر عامل و بنیانگذار روابط عمومی شرکت گفت: او از دست همه از مشتریان خود و شوهرش برای ثبت طلاق پس از فیلم های او expletive پر از مطالب ویروسی رفت.

"من فکر می کنم بیماری روانی شده است واقعا چیزی است که خطاب به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر" او گفت:. "به دلیل آنچه اتفاق افتاده است به من ترسناک بود و این تغییر زندگی من برای همیشه لطفا برای. من احساس من تا به حال هیچ کنترل بیش از من است."

پس از او جنون بحران در فروشگاه مهار سرزنده و گفت: او گرفته شده بود برای یک ارزیابی روانی پس از شوهرش به نام پلیس از خانه خود را. او گفت که او در آنجا ماند در یک مرکز سلامت روان برای بیش از یک هفته است.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

درگیری در کسب و کار از Costco به معامله گر جو بیش از خواسته بودن به پوشیدن ماسک فوران در هفته های اخیر دیده می شود در فیلم ها ویروسی از خریداران tirades به عنوان coronavirus موارد افزایش است.

در فلوریدا Costco Wholesale Club در اواخر ماه ژوئن دانیل افرای دستگیر شد در یک ویدئو ویروسی است که به او نشان داد فریاد در یکی دیگر از مشتری در طول بحث در مورد ماسک صورت. افرای گفت: این ویدئو نشان نمی دهد داستان است و از آنجایی که این ویدئو ویروسی رفت و او خود را از دست داده و صدها تهدید کننده متون و ایمیل ها و پست های صوتی.

برای برخی از کسانی که به تماشای این ویدئوها که آمده اند در جانشینی سریع نشان دادن مردم مبارز بیش از ماسک یا نادرست نژادی متهم ارز روال پیگیری عذر خواهی ممکن است سقوط تخت در میان عواقب گرفتار شدن رفتار بد ،

روز شکرگزاری سال 2020 فروشگاه تعطیلات: تعطیلات خرید در حال تغییر است در میان COVID-19 همه گیر با بهترین خرید, kohl's, خارج شده, هدف بسته شکرگزاری

ماسک های مورد نیاز: Walmart, لاو, Aldi, هدف در میان خرده فروشان اضافه کردن ماسک صورت نیاز در میان COVID-19. مشاهده لیست کامل.

مانند افرای مهار پر جنب و جوش گفت که او دریافت پیام های تهدید پس از 4 جولای هدف سفر در اسکاتسدیل, آریزونا. او گفت که او را به رفتن به یک برنامه درمانی در هفته آینده و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به دیگران اجازه دهید مبارزه "می دانم که آنها نه تنها در مواجهه با بیماری روانی است."

کارشناسان می گویند برای بسیاری از مردم منفی در سلامت روان تاثیر خواهد outlast بحران فعلی. تحقیقات نشان می دهد استرس شدید باعث این اتفاقات ممکن است حتی منجر به طولانی مدت اختلالات روانی. یک مطالعه اخیر برآورد مرگ و میر ناشی از الکل و مواد مخدر مصرف بیش از حد و خودکشی به عنوان مردم رنج می برند در میان انزوای اجتماعی اعمال شده توسط همه گیر می تواند به 150,000.

مهار پر جنب و جوش مشترک تصویری از کشیدن ماسک کردن در هدف در حساب های رسانه های اجتماعی رفتم ولی ویروسی که کاربر توییتر @RexChapman آن نوشته شده و مشاهده شده است بیش از 10.1 میلیون بازدید از Wednesday7/29 شب.. در این ویدئو او را نشان می دهد رولکس سازمان دیده بان و اعلام آن به ارزش $40,000.

در علاوه بر این به کار به بهبود او سلامت روان او می گوید: او می داند که او کار را به انجام به بازگرداندن او شهرت حرفه ای.

"این رفتن به یک زمان طولانی برای من برای بازسازی اعتماد از مردم شما می دانید که من زندگی من و حرفه ای در مسیر بازگشت," او گفت:. "من دوست دارم آنچه من هستم و پرشور در مورد آنچه که من انجام دهد و من قصد دارم به مبارزه با این."

استرس شدید از این بیماری همه گیر او گفت: باعث آنچه که او به نام "جنون دو قطبی قسمت."

"من کاملا می توانید ببینید که چگونه من عمل کرده بود و باور نکردنی نامناسب نه به ذکر است بی طبقه و فقط به طور کامل از شخصیت من چگونه رفتار خودم حرفه ای و شخصا" او گفت:.

هدف تا به حال در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز در اوایل ماه جولای که "مهمان غارت" ماسک نمایش در یکی از آن Scottsdale فروشگاه ها و نمک رودخانه اداره پلیس بود به نام "حمایت اضافی."

مهار سرزنده و گفت: او را برداشت تمام ماسک ها و قرار دادن آنها را در یک سبد و ارائه شده به آنها را خرید اما گفته شد او نمی تواند.

هر چند پلیس به او صحبت کرد در هدف و اجازه دهید او را هنگامی که او به خانه, او گفت: شوهرش به نام پلیس را از نگرانی در مورد وضعیت روانی. او livestreamed ارز در Instagram. این بود که تصویری که او به افسران گفت: او تا به حال اتصالات در کاخ سفید خواسته افسران به تماس رئیس جمهور تهمت و گفت: او یک سخنگوی QAnon.

"همه چیز که من نوع انجام شد شوخ و طعنه آمیز و من می دانم در حال حاضر جهان, بدیهی است که در زمان همه چیز من بود گفت: به طور جدی مانند من واقعا بر این باور بودند که" او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "من بازداشت نشده بودم گرفته شده در سلامت روانی ارزیابی است. که چیزی است که واقعا باز چشم من به کل این فرایند است."

شوهرش جارد, پر جنب و جوش گفت: Arizona Republic بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه که او شروع به گرفتن پیام های متنی از دوستان که تا به حال دیده می شود هدف قرار دادن ویدیو در Instagram در جولای 4.

او گفت: او می ترسید آن را تشدید از یک روز طولانی کاهش در خود سلامت روان و ادامه یک مشکل است که او گفت: تا به حال خود را آشکار است.

"وجود دارد بسیاری از مردم که یک قسمت جنون مثل این" Jared پر جنب و جوش گفت: در مصاحبه ای با جمهوری اشاره کرد او تهدید به مرگ دریافت. "آنها فقط نمی فيلم آن است."

هدف شروع خواهد شد نیاز به خریداران در سراسر کشور به پوشیدن ماسک شروع شنبه. مهار سرزنده و گفت: او در حال حاضر می پوشد ماسک.

"من قطعا می خواهم به احترام به دیگران در جامعه و به دنبال هر آنچه که حکم" او گفت:. "من درک می کنم شما می دانید که ماسک های لازم برای کسب و کار به ادامه کار که برای من بدیهی است که شما می دانید بزرگترین سرخوردگی این همه."

کمک: Dalvin قهوه ای, Alia E. Dastagir و Jayne o'donnell, ایالات متحده آمریکا امروز; Richard Ruelas آریزونا جمهوری; جیک آلن فورت مایرز اخبار-مطبوعات

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTykotinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن