"من نمی توانم نفس بکشم': پنجمین روز اعتراض می شود در جریان DC در زیر پر حادثه دوشنبه شب

جوی پادگان جان Fritze میشل R. Martinelli و متی قهوه ای ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:51 PM EDT Jun 2, 2

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

واشنگتن - روز پنجم از اعتراض کردم در جریان روز سه شنبه با تجمع در ادامه به شعار "نمی توانم نفس بکشم" یک هفته پس از یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت گفتن این کلمات.

معترضان بازگشت به منطقه اطراف کاخ سفید که روز دوشنبه اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور و سپر و اسب برای روشن کردن یک گروه از تظاهرات مسالمت آمیز تا راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به نزدیکی یک کلیسا. او ایستاده بود برای چند لحظه برگزاری مقدس است.

چند هزار معترض بودند در شمال میدان لافایت شنبه مجبور بر روی یک خیابان مجاور توسط بزرگ سیاه و سفید زنجیره ای پیوند حصار که نصب شده است به مدت یک شب در اطراف پارک. رفته برای لحظه ای ما مقابله پلیس خطوط که خیلی برجسته یک روز قبل از.

بیشتر: "من عصبانی هستم': DC اسقف تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید پلیس پس از پاک کردن معترضان با گاز اشک آور

حدود نیم دوجین پلیس ایستاده بود در این پارک به خوبی از حصار جدید.

کسب و کار در سراسر مرکز شهر واشنگتن شد و به شدت سوار دادن به این شهرستان احساس وهم آور رها. اما رشد جمعیت و نزدیک به کاخ سفید به عنوان شعارهای "شرم بر شما" و "black lives matter" شنیده میشد.

برخی از گفت: تعداد زیادی از مردم جمع آوری شده بود بطور قابل توجهی بزرگتر از دوشنبه در همان زمان.

اوبری تهم 37 ساله Washingtonian بود ایستاده در نزدیکی سنت جان کلیسای اسقفی که در آن تهمت سفر کرده بود یک روز قبل از. تهم نزدیک بود در همان نقطه در دوشنبه زمانی که پلیس در پاکسازی این پارک پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

تام گفت: او مبهوت از آنچه او را دیدم.

"در هیچ نقطه ای بود که ما تهاجمی" تام گفت که معترضان می پرید بسیار کوچکتر نرده در اطراف پارک روز قبل از اما انتخاب کنند. "من فقط نمی تواند بر این باورند که آنها جلو آمد."

تام بود که بی سر و صدا ایستاده بر لبه جمعیت سیاه, ماسک, پیش بینی تظاهرات خواهد در هفته گذشته حداقل از تابستان است. تهم که سیاه و سفید است, گفت که او احساس ارتباط بین این شهر آفریقایی جامعه و پلیس به طور کلی مثبت است. اما او گفت: وجود دارد گسترده تر ملی نگرانی رانندگی شهروندان به پارک روز پس از روز.

"این نسل فقط می خواهد شنیده شود," او گفت:.

کشیش Lesley Krauland از سنت لوک Episcopal Church in Bethesda, Maryland گفت: او پیوست این تظاهرات برای نشان دادن حمایت برای سی جامعه و جورج فلوید و ایستاده با اسقف Mariann زمانی مشخص که در روز دوشنبه با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاک کردن معترضان با گاز اشک آور قبل از رفتن به کلیسا.

Krauland گفت: ایالات متحده آمریکا امروز گفت که او می خواست برای حمایت از جامعه "پس از آنچه اتفاق افتاده است دیروز با رئیس جمهور تهمت و سوء استفاده از موقعیت خود در واقع با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن مسالمت آمیز جمعیت از مردم بودند که مسالمت آمیز ابراز حقوق خود است."

ارمیا Badgett 11 و خانواده اش حضور داشتند اعتراض از والدورف مریلند پس از او خود را متقاعد پدر و مادر که نیاز به وجود "از آنجا که جورج فلوید."

وقتی پرسید که چه او امیدوار است که اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از این تظاهرات گفت: "افسر پلیس دستگیر می شود."

"او گفت:" مامان ما نمی تواند نشستن در خانه است.' او به من شجاعت می آیند که می گوید زیادی. اگر او تا به حال راه خود را, ما می خواهم در اینجا هر روز" مادر دانیل Badgett گفت.

Alistair بره و 30 بود و تمایل به بیرون آمدن و اعتراض به هر حال اما پاکسازی پارک در روز دوشنبه تحت فشار قرار دادند و او را بیش از لبه. ایستاده در نزدیکی وزارت امور جانبازان ساختمان با نشانه های بزرگ استفاده می شود که وقاحت بعدی به ناروا نام بره گفت: حوادث بودند "قطعا بخشی از دلیل" او تصمیم گرفت برای سر به کاخ سفید به تظاهرات روز سه شنبه.

"در حال حاضر او ساخته شده کاملا متفاوت موضوع حق اعتراض به" بره گفت. "بود که کاملا غیر قابل قبول است."

چالش بره گفت نه اجازه رئیس جمهور ساخته شده برای تلویزیون لحظه در میدان لافایت منحرف کردن اذهان از مسائل اساسی نژادپرستی پلیس و استفاده از زور را به خط مقدم دوباره توسط Floyd مورد. به همین دلیل از طرف دیگر بره سمت برخورد با پلیس و نه مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من اینجا هستم. من می خواهم تغییر دهید. تاریخچه در حال رفتن به تماشای این" گفت: بره که گفت: غذای آماده از اعتراض شده است امیدوار.

"این زمان است. این 2020 مرد" بره گفت. "این سال عجیب و غریب."

این تظاهرات پس از پر حادثه دوشنبه شب در پایتخت کشور که در آن پلیس محلی بازداشت بیش از 300 نفر — عمدتا برای نقض واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی — در اعتراض به مرگ جورج فلوید در کابل گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

شهری رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: ماموران درگیر شدند در متفرق کردن معترضان از پارک لافایت مربع سراسر از کاخ سفید که پاک شد قبل از حکومت نظامی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به تاریخی سنت جان کلیسا.

بیشتر: "مردم را ببخش نه ضعف': Tucker Carlson انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای اینکه به اندازه کافی دشوار در میان ناآرامی

تصمیم به استفاده از مواد شیمیایی محرک فلش چتری و روش های دیگر به نیروی مسالمت آمیز معترضان از پارک — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند به صورت یک عکس با یک کتاب مقدس است موجب خشم و انزجار از رهبران مذهبی و قانونگذاران در هر دو طرف.

روز دوشنبه دادستان کل ویلیام بر دستور گسترش محیط امنیتی در اطراف میدان لافایت تنظیم مرحله به صورت تهاجمی از یک تظاهرات مسالمت آمیز در پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب کلیسا بازدید یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی روز سه شنبه گفت.

این منبع که مجاز به اظهار نظر علنی گفت: این تصمیم به گسترش محیط ساخته شده بود صبح روز دوشنبه پس از تظاهرات سوخته منطقه و قبل از آن شناخته شده بود که برنده خواهد راه رفتن به کلیسا آن شب.

این منبع گفت Barr بود "شگفت زده" که در محیط امنیتی شده بود گسترش یافت و زمانی که او در بازدید از این منطقه فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده سخنرانی در کاخ سفید است. پس از آن بود که این منبع گفت که بر مطلع شد از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازدید از این کلیسا و دستور داد که منطقه پاکسازی شد.

کمک: Deirdre Shesgreen, Kevin Johnsontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن