تماشا کنید: وحشی و به یاد ماندنی نسکار تصادفات در آلاباما Superspeedway

الن J. Horrow ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:34 PM EDT Jun 20, 2020آلاباما Superspeedway نسکار بزرگترین

توسط NEWSAMINS در 1 تیر 1399

آلاباما Superspeedway نسکار بزرگترین و سریعترین مسیر شناخته شده است برای سه چیز: تنگ بسته, مسابقه, دیوانه تصادفات و غیر قابل پیش بینی پس از اتمام.

این متوسط شما نیست نسکار wrecks. برخی از تصادفات در آلاباما شده اند واقعا وحشتناک در حالی که برخی از آنها نابود تکه های زیادی در این زمینه پس از آن می تواند عملکرد تعجب برندگان.

یک دلیل وجود دارد واژه "بزرگ" ابداع شد, برای توصیف این فاجعه باری برخورد است که می تواند رخ دهد در 2.66 مایل آلاباما آهنگ.

در نظر گرفتن هر دو هیولا انرژی جام نسکار سری مسابقات در سال 2017. در GEICO 500 که ممکن است در مجموع 18 اتومبیل درگیر شدند در دامان-170 سقوط. اکتبر حذفی مسابقه هیچ تفاوتی ندارد. تنها 14 اتومبیل به پایان رسید در سرب دامان در آلاباما 500 با بیش از نیم این زمینه رنج می برند حداقل برخی از تصادف خسارت توسط این نتیجه رسیدند.

2019 GEICO 500 در آوریل 28 may not have تولید "یکی از بزرگ" اما در آخرین دامان سقوط داد Kyle Larson بزرگ زمان را بترساند. و 2019 حذفی نژاد 1000bulbs.com 500 که صورت گرفت بیش از دو روز در Oct. 13-14 پس از تعویق به دلیل بارش باران منجر به سه گروه عمده از چند تصادف با خودرو و یک پیروزی رایان Blaney در پایان عکس.

به عنوان رانندگان و تیم های آماده برای مسابقه اول در آلاباما در سال 2020 آنها بدون شک به خاطر سپردن برخی از این به یاد ماندنی wrecks (به ترتیب زمانی):

بابی آلیسون در سال 1987 وینستون 500

این تصادف بود که انگیزه برای restrictor صفحات. آلیسون منفجر راست او تایر عقب چرخید روی frontstretch و سپس به پرواز در catchfence پاره شدن یک بخش بزرگ. آلیسون uninjured و هنگامی که او بیرون رفت از هواداران داد و او را بزرگ تشویق.

دیل Earnhardt در سال 1996 Die Hard 500

دیل Earnhardt رنج می برد یکی از وحشتناک ترین سقوط از کار خود را قبل از مرگ پس از سقوط در دیتونا در سال 2001. Earnhardt 10 بار برنده در آلاباما در نسکار برتر سری کبود خود جناغ و ترقوه شکسته اش پس از Ernie Irvan و استرلینگ مارلین ضربه ارسال مارلین به Earnhardt ماشین. Earnhardt careened به دیوار سر-اما راه دور تحت قدرت خود را دارد.

الیوت Sadler در سال 2003 آرون 499

Kurt Busch تماس با عقب Sadler خودرو, ارسال Sadler به باور نکردنی رول بشکه است که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را هرگز به پایان خواهد رسید. Sadler خودرو نشانی کامل 360 درجه در هوا اسلاید در سراسر زمین زیر کشت چمن بر روی سقف و سپس راه بازگشت به یک سری از پایین بپرد زمانی که ماشین می سازد تماس با پیاده رو دوباره.

کارل ادواردز در سال 2009 آرون 499

ادواردز بود در راه خود را به پیروزی در این مسابقه بهار در آلاباما تلاش برای نگه Brad Keselowski در آخرین دامان زمانی که Keselowski ساخته شده یک حرکت شنود گذاشته ادواردز' ماشین و ارسال شماره 99 قایقرانی. هفت طرفداران صدمه دیده بودند با پرواز باقی مانده که ادواردز " فورد سقوط کرد و به جلو-کشش حصار. ادواردز در نهایت بالا رفتن از ماشین و تنه زدن در سراسر خط پایان.

تونی استوارت در سال 2012 خوب سام کمک های کنار جاده ای 500

با یک فشار از سام Hornish جونیور استوارت استفاده خارج از خط رهبری در پرچم سفید و سپس مشغول به کار سخت به آن را نگه دارید. اما استوارت تلاش برای جلوگیری از رفتن به فینال به نوبه خود منجر به هرج و مرج که در نهایت جمع آوری 25 خودرو. مت Kenseth بود که مبارزه استوارت برای رهبری اجتناب کردن شمع, کروز خانه برای پیروزی. دیل Earnhardt جونیور نبود خیلی خوش شانس; او دچار ضربه مغزی که باعث شد او را به دست دو بعدی مسابقات.

کریس Buescher در سال 2016 GEICO 500

Buescher شروع نشد این multicar خراب است که آشکار شد در مدت کوتاهی پس از نیمه راه نقطه, اما او مطمئن شدم بدترین آن. تماس بین جیمی مک موری و آستین دیلون تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای است که به اوج خود رسید در مایکل Annett برخورد به Buescher و ارسال شماره 34 غلت پایین سیرجهت مخالف مبداء مسابقه.

مت Kenseth و Danica Patrick در سال 2016 GEICO 500

با هشت دور باقی مانده در حال حاضر نژاد وحشی, مایکل مک داول از تماس با پاتریک که careened مستقیم به مت Kenseth. Kenseth رفت هوابرد به عنوان پاتریک میره زیر او و سقوط سخت به داخل کشور امن تر مانع و آتش گرفت. Kenseth ماشین فقط از دست رفته زمین زیر کشت catchfence قبل از آن فرود آمد در آن هود و نورد به توقف. دو اتومبیل پایدار فشار از آسیب در 12-ماشین خراب است.

امیرحسین Allmendinger و تعقیب الیوت در سال 2017 GEICO 500

امیرحسین Allmendinger در زمان بزرگترین ضربه را در این multicar خراب در دامان 170 که او در واقع آغاز کرده است. هل دادن تعقیب الیوت شماره 24 شورلت پایین سیرجهت مخالف مبداء مسابقه Allmendinger به طور تصادفی او را سست و ارسال الیوت و به خارج از دیوار Allmendinger آمار رو از پشت, که او را فرستاده کشویی. الیوت سوار دیوار و فرود در جوی afton wagner No. 22 فورد و نیروی ضربه ارسال می شود الیوت و afton wagner به Allmendinger شماره 47 شورلت. به عنوان Allmendinger حرف و فرود وارونه در وسط مسیر بیش از یک دوجین از خودروهای جمع آوری شد.

Kyle Larson در سال 2019 GEICO 500

به عنوان رهبران در زمان پرچم سفید برای نهایی دامان مارس 28 مسابقه دیوید ناگان شماره 38 فورد ساخته شده در تماس با شماره 24 شورلت ویلیام بایرون در نزدیکی دیوار خارجی آینده خاموش و روشن کردن 2. بایرون ماشین چرخید و به سمت مسیر ارسال No. 42 شورلت از Kyle Larson و شماره 81 تویوتا جفری Earnhardt قایقرانی در سراسر مسیر به امن تر مانع همراه در داخل دیوار. لارسون ماشین رو هوابرد فقط قبل از آن ناودان به دیوار و سپس بشکه نفت-نورد پایین سیرجهت مخالف مبداء مسابقه به عنوان NASCAR نمایش داده می شود احتیاط پرچم دادن به نژاد رهبر تعقیب الیوت پیروزی.

دنبال Horrow در توییتر @EllenJHorrowtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن