باور این 3 افسانه‌های مربوط به استخر پیش ساخته شما را از رشد بازمی‌دارد.

برای نگهداری استخرهای فایبر گلاس، لازم نیست مانند استخرهای بتنی یا وینیل، آنها را تمیز و پوسته گیری نمایند یا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای نگهداری استخرهای فایبر گلاس، لازم نیست مانند استخرهای بتنی یا وینیل، آنها را تمیز و پوسته گیری نمایند یا مواد شیمیایی به آنها اضافه کنید. خوشبختانه، در مقایسه با نگهداری مورد نیاز استخرهای بتنی و وینیل، هزینه نگهداری استخرهای فایبرگلاس بسیار ارزان تر است و به همین دلیل، نگهداری یک استخر فایبر گلاس برای چندین دهه بسیار آسان است. تا آنجا که به هزینه مربوط می شود، استخرهای فایبرگلاس معمولاً براساس اندازه و ویژگی هایی که انتخاب می کنید قیمت های متفاوتی دارند. هر یک از لایه استخرهای فایبرگلاس از مواد متفاوتی ساخته شده اند که با لایه های دیگر ترکیب می شود و پوسته استخر را تشکیل می دهد. این نوع استخرها قابلیت تولید به شکلهای مختلف را دارند و میتوانند به اندازه و شکل دلخواه سفارش داده شوند. استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آهن گالوانیزه روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس کم هزینه و به صرفه در مناطق شرجی و شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان استخر برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این مدل ها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمیزند .

᠎Th is post has been gen​erated ​by GSA  Content Gen erat or D emover​sion!

برای اطلاع بیشتر از جکوزی پیش ساخته، بر روی لینک بالا کلیک کنید. همانطور که بیان کردیم، ساخت استخر بتنی ممکن است چند ماه طول بکشد، اما می توانید به راحتی استخری پیش ساخته ای را بسیار سریع و راحت درون زمین محل اقامت خود نصب کنید. همانطور که گفتیم استخرهای فایبرگلاس کمترین هزینه میزان نگهداری را دارند. در صورتی که طول عمر و هزینه های کمتر نگهداری برای شما مهمتر است، استخرهای فایبرگلاس برای شما مناسب تر به نظر می رسند، زیرا استخرهای بتنی هزینه های بیشتری برای نگهداری سطح استخر (کاشی، سنگریزه و غیره) در پی دارند. همانطور که از اسم آن ها مشخص است، لایه های فلزی بیرونی از لحاظ آلیاژو مقاومت با یکدیگر متفاوت هستند. از آنجایی که استخرهای فایبرگلاس دارای مواد بسیار انعطاف پذیر هستند، پوسته بادوام تر، مستحکم تر و مقاوم تری در برابر ترک دارند. در نظر داشته باشید که ساخت استخر نیاز به دانش و تجربه کافی در آن زمینه دارد. اگر از مشتاقان این محصول باشید مطمیئنا به خرید آن مبدل خواهد شد تا شما نیز از این استخر خارقالعاده بهره مند گردید. برای خرید انواع استخر های پیش ساخته می توانید توسط شماره های مشخص شده و یا به صورت اینترنتی و حتی حضوری با امکان مشاوره برای خرید و نصب استخر در فروشگاه اینترنتی ایلی تویز از مسئولان فروش مشاوره بگیرید.

استخرهایی آماده هستند که آماده نصب در حیاط شما یا خانه شما می باشند. تکمیل پرکردن محلهای شیب معکوس و لبه ها با دوغاب سیمان در هنگام پر کردن با مخلوط، در محلهای مانند زیر پلهها و یا زیر لبهها که به صورت کنسول و دارای شیب معکوس میباشد، تعدادی شلنگ پلی اتیلنی 0.5 اینچ مطابق شکل زیر نصب گردد. استخرهای بتنی و فایبرگلاس هر دو نوعی از استخرهایی هستند که میتوانند در خانهها، هتلها، مراکز ورزشی و… به ویژه از آنجایی که یک پوشش ژله ای غیر متخلخل از سطوح آن محافظت می کند، تمیز کردن استخر فوق العاده آسان تر است. قبلا چند بار به لایه ژله ای استخرهای فایبرگلاس اشاره کردیم، این لایه قطعاً یکی از برجسته ترین لایههای استخرهای فایبرگلاس است، اما این استخرها حداقل ۵ لایه دیگر در پشت خود دارد. فرآیند نصب استخرهای فایبرگلاس مشابه استخرهای پیش ساخته بتنی است که در آن استخر تولید شده در کارخانه پس از بسته بندی به محل اقامت شما ارسال می شود. در این روش با استفاده از مواد آب بندی بتن در هنگام اختلاط بتن عملیات بتن ریزی در تایل های بتنی انجام میشود کل ملات بتنی به صورت آب بند خواهد شد و تایلی که پس از خروج از کارخانه در محل مورد نظر استقرار پیدا می کند کاملا ایزوله بوده و به هیچ عنوان در خصوص آب بندی آن مشکلی پیش نخواهد آمد .

شوفاژکاران یکی از بزرگترین تولید کنندگان استخر فایبرگلاس است و ما تعدادی ابعاد مختلف از جنس رزین پلی استر برای انتخاب ایجاد کرده ایم که متناسب با هر سبک طراحی و اندازه حیاط خلوت است. ولی در صورتی که کف زمین استحکام لازم را نداشته باشد، باید کف را بتن آرمه کرد. در این مقاله انواع استخرهای پیش ساخته و مزایا و معایب آن نظیر استخرهای پیش ساخته بتنی و استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را شرح دادیم. البته که تجهیزات زیادی در این زمینه وجود دارد که می تواند قابل قبول باشد. این یک ماده فوق العاده محکم است که برای استخر داخل زمین ایده آل است.. استخر بتنی نیاز به کار اجرایی برای بتنریزی و ساختار پشتیبان دارد، در حالی که استخر فایبرگلاس که به صورت قالببندی شده موجود است، نصب آن سریعتر و هزینه کمتری نسبت به استخر بتنی دارد. در شرکت شوفاژکاران ، استخرهای فایبرگلاس از جنس رزین پلی استر طراحی و ساخته می شوند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. از طرف دیگر، استخر فایبرگلاس که از مواد سبک تری تشکیل شده است، نیاز به تعمیرات و نگهداری کمتری دارد. دوره پرورش برای ماهی قزل آلا 6 ماه می باشد که مقدار تولید در هر دوره 3500 کیلوگرم و در یک سال (2 دوره) 7000 کیلو گرم می باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن