ستاد' لوران Duvernay-Tardif می شود اولین NFL بازیکن را به انتخاب کردن از 2020 فصل

تام Chris Chavez ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:55 PM EDT Jul 24, 2020Kansas City Chiefs offensive line

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

Kansas City Chiefs offensive lineman لوران Duvernay-Tardif اعلام کرد جمعه شب که او امید بستن به خارج از 2020 فصل به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 تبدیل شده NFL بازیکن به انجام این کار.

Duvernay-Tardif که آغاز شده و در گارد در ستاد' پیروزی بر سن فرانسیسکو 49ers در سوپر باول LIV در اوایل این سال است که فارغ التحصیل دانشکده پزشکی در NFL شده است و در خط مقدم از COVID-19 پاسخ. او نوشت: در بیانیه ای در توییتر که به او اعتماد احتیاطی که در شهر کانزاس کارکنان پزشکی قرار داده است با هم اما همچنین می داند که "برخی از خطرات باقی خواهد ماند."

"این یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال در زندگی من, اما من باید به دنبال اعتقادات من و آنچه که من معتقدم حق من شخصا" Duvernay-Tardif نوشت: در این بیانیه است.

"بودن در خط مقدم (sic) در طول این offseason به من داده است دیدگاه های مختلف در این بیماری همه گیر و استرس را در افراد و سیستم بهداشت و درمان. من نمی توانم به خودم اجازه می دهد به طور بالقوه انتقال ویروس در جوامع ما به سادگی به بازی بازی های ورزشی است که من دوست دارم. اگر من به خطر من آن را انجام دهد مراقبت از بیماران است."

Duvernay-Tardif, 29, اعلام کرد تصمیم خود ساعت پس از NFL و بازیکنان NFL' Association توافق به اطمینان حاصل شود که اردوگاه های آموزشی شروع خواهد شد در برنامه هفته آینده.

ده ها تن از بازیکنان در دیگر نرم افزار های ورزشی لیگ نیز کاهش یافته است به بازگشت به دادگاه میدان یا میدان یخ بازی به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 از San Francisco Giants گیر شکن Posey به بروکلین نتز مرکز DeAndre Jordan و کارلوس ولا از لس آنجلس FC.

بیشتر: برندگان و بازندگان با NFL 2020 پیش فصل لغو شد

بیشتر: واشنگتن QB الکس اسمیت می گوید: او پاک شده است توسط پزشکان خود را برای از سرگیری فعالیت های فوتبال

پس از پیوستن به ستاد در سال 2014 Duvernay-Tardif به تقسیم وقت خود را بین خود NFL حرفه ای و دانشکده پزشکی در دانشگاه مک گیل در کانادا. او به دست آورده خود را در رشته 2018.

پس از کمک به رهبری, ستاد به خود 31-20 پیروزی در فوریه سوپر باول Duvernay-Tardif تصمیم به قرار دادن مدرک خود را برای استفاده در مبارزه با COVID-19. او گفت: آسوشیتد پرس در این بهار که با او نبوده است قادر به انجام این کار بسیار در این راه از ارائه درمان مستقیم, زیرا او هنوز به کامل اقامت خود برنامه اما او کمک کرده است که در آن و چگونه او می تواند.

"من اینجا هستم برای کمک به پشتیبانی و کمک در زمان بحران گفت: خدمات سیم. "من مربی (اندی) رید و هر کس" آن را OK رفتن به خط مقدم?' همه بزرگ شده است. همه ما درک می کنیم که وجود دارد چیزی است که بزرگتر از فوتبال می گذرد."

کمک: USA TODAY Sports' مایک جونز و آسوشیتد پرس

تماس با تام chris chavez در tschad@usatoday.com و یا در توییتر @Tom_Schad.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب