UFC: Tyron Woodley خواهد ساسات-و-comer گیلبرت سوختگی

لاس وگاس — UFC بازده شنبه شب با یک کارت مبارزه در آن جدید APEX تسهیلات در اینجا پس از ارائه سه کارت بیش از هشت

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

لاس وگاس — UFC بازده شنبه شب با یک کارت مبارزه در آن جدید APEX تسهیلات در اینجا پس از ارائه سه کارت بیش از هشت روز در فلوریدا.

رویداد اصلی در ESPN یک سبک وزن مسابقه بین Tyron Woodley the -180 مورد علاقه در ویلیام هیل و گیلبرت می سوزاند (+160). این خواهد بود یک ستاره برخورد سبک مبارزه بین رزمندگان دیده می شود در حال حرکت در مقابل مدار حرفه ای.

ششم-رتبه بندی سبک وزن سوختگی رول در با شتاب داشتن برنده آخرین پنج دعوا. اما تنها سه شده اند و در سبک وزن. زمان خود را در سبک نشان می دهد او یک tweener که کمی بیش از حد بزرگ برای 155 پوند بدست آورد اما شاید نه جسمی ساختار به اندازه کافی برای نخبگان سبک وزن سطح (170 پوند).

سوختگی' تخصص نهفته در jiu-jitsu, به عنوان او به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک کلاس جهانی BJJ پزشک. این خواهد بود که اولین پنج دور اصلی رویداد و من انتظار اضافی 10 دقیقه خواهد بود یک فاکتور تا حدودی کوچکتر از جنگنده در برابر یک کشتی گیر Woodley را ilk.

سوختگی نگاه قوی روی پای خود را در آخرین سه دعوا. اما دو تن از آنان در برابر Gunnar نلسون و دمیان مایا, grapplers فاقد موثر و قابل توجه است. او همچنین شکست یک جامد جنگنده در آلکسی Kunchenko که بیشتر یک سبک وزن-اندازه جنگنده از یک سبک وزن. سوختگی' قابل توجه بهبود یافته است. او دارای قدرت اما در یک جنگ در برابر اکثر ردیف بالا welterweights او خواهید بود outgunned.

Woodley یک قهرمان و زمان No. 1 contender خود را از دست داده سبک وزن به عنوان Kamaru عثمان در مارس 2019 و نگاه تنبل عمدی و بی حال و پریشان. که تصور همراه با Woodley کلی بی میلی به دفاع از کمربند سبک وزن و مشکوک خود تصمیم به راه اندازی یک موسیقی رپ حرفه ای led صاحب نظران و علاقه مندان به تعجب که در آن سر خود را ممکن است. در حال حاضر او بیشتر متمرکز مادر متوجه او دقیقا همان چیزی است که در هسته خود یک قهرمانی در سطح مخلوط هنرمند رزمی.

Woodley را تجربه گسترده و لبه مواجه شده است و بهتر از رقابت است. او را به خود 3-اینچ مزایا در بازو و ساق پا برسد هر چند می سوزد پنج سال جوانتر.

مبارزه باز Woodley -150 و به آرامی افزایش یافته است به Woodley -180. من نقص Woodley -250. سوختگی گرفتن سود از برخی تاخر. اما Woodley تجربه در مسابقات قهرمانی در سطح حملات فیزیکی خود مزایا و به ویژه انگیزه و باور را در من ایجاد سوختگی است که پله برای کلاس جهانی whipping.

انتخاب: Woodley -180.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن