فدرال بازداشت 2 نفر در مورد تقلب مربوط به PPP برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک و صدمه coronavirus

Ledyard کینگ و کوین جانسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:03 PM EDT مه 5 سال 2020واشنگتن – دو انگلستان م

توسط NEWSAMINS در 16 اردیبهشت 1399

واشنگتن – دو انگلستان مردان شده اند متهم به طور غیرقانونی در تلاش برای تهیه صدها هزار دلار در فدرال چک برنامه حفاظت از وام مورد تقلب در کشور مربوط به تلاش گسترده برای نجات کسب و کارهای کوچک از coronavirus بحران است.

David A. ستولی نام Kurt D. Sanborn, 52, از Andover, ماساچوست, و دیوید Butziger, 51, وارویک, رود آیلند, به اتهام توطئه به دنبال بخشایش وام های تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک.

آنها ادعا کرد که ده ها تن از کارکنان درآمد حقوق و دستمزد در چهار نهادهای کسب و کار که در واقع وجود دارد هیچ کاری کارکنان برای هر یک از کسب و کار با توجه به انتشار اخبار از وزارت دادگستری ایالات متحده در روز سه شنبه.

بیشتر: خزانه به بررسی و وام های بزرگ را پس از لس آنجلس لیکرز PPP وام درآمد حاصل به معنای برای کسب و کارهای کوچک بازگشت

کنگره ایجاد PPP در ماه مارس به عنوان بخشی از مراقبت در قانون فدرال در پاسخ به COVID-19 همه گیر است که مجبور اجتماعی فاصله گرفتن از مراحل است که باید مجبور میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک به قرارداد و یا نزدیک به طور کامل. آنها اختصاص داده شده بیش از $660 میلیارد دلار برای این برنامه که مورد تایید وام برای برخی 4 میلیون کسب و کار.

این برنامه ارائه می دهد وام تا 10 میلیون دلار به کسب و کار واجد شرایط. این وام به طور کامل ببخشند اگر حداقل 75 درصد از این پول را صرف نگه داشتن و یا rehiring کارکنان. بقیه باید صرف کسب و کار-هزینه های مربوط از قبیل اجاره و یا آب و برق.

تحت چارچوب جدید هر PPP وام بالای 2 میلیون خواهد بود حسابرسی و بررسی قبل از آنها را ببخشند. کسب و کارهای بزرگ که در حال حاضر دریافت وام باید تا زمانی که ممکن است 7 تا بازگشت پول و یا آنها می تواند به صورت مجازات.

ستولی و Butziger به اتهام توطئه به اظهارات نادرست به نفوذ SBA و توطئه برای ارتکاب تقلب در بانک. علاوه بر این ستولی متهم است با تشدید سرقت هویت. Butziger است به اتهام تقلب در بانک.

"هر دلار به سرقت رفته از چک حفاظت از برنامه می آید در هزینه کارکنان و صاحبان کسب و کار کوچک که در حال کار سخت به آن را از طریق این زمان دشوار است" گفت: معاون دادستان کل Brian A. Benczkowski از وزارت دادگستری بخش جنایی. "از بخش جنایی است که متعهد به همکاری با همکاران اجرای قانون ما برای ریشه کن کردن سوء استفاده از مهم ترین برنامه های امداد تاسیس تحت مراقبت عمل می کنند."

"ده ها میلیون آمریکایی شغل خود را از دست اند و زندگی خود را پرتاب به هرج و مرج به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس" گفت: آمریکا وکیل هارون L. Weisman برای این منطقه از رود آیلند. "این بی وجدانی است که هر کسی که اقدام به سرقت از یک برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به سخت کار آمریکایی ها همچنان پرداخت می شود به طوری که آنها می توانید خانواده خود را تغذیه و پرداخت برخی از صورت حساب خود را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب