Tyus جونز' عکس تار NBA حباب کابوس

Memphis Grizzlies گارد Tyus جونز وارد در فلوریدا این هفته برای آماده شدن برای NBA راه اندازی مجدد به فصل در ES

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

Memphis Grizzlies گارد Tyus جونز وارد در فلوریدا این هفته برای آماده شدن برای NBA راه اندازی مجدد به فصل در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

جونز قطعا انتظار نیست هیچ شگفتی هنگامی که او وارد اورلاندو پردیس. سابق دوک standout ارسال شده یک عکس در Instagram داستان نشان دادن آنچه در ظاهر به یک مرده روچ.

"آه nah" او زیر نویس ضربه محکم و ناگهانی.

تصویر به نظر می رسد گرفته شده در اتاق خود را. گریزلیز همراه با Philadelphia 76ers, Houston Rockets, ایندیانا پیسرز, Dallas Mavericks, بروکلین نتز و اورلاندو سحر و جادو در حال اقامت در گراند Floridian.

NBA حباب در حال حاضر شده است یک منبع از جنجال.

دنور ناگتس گارد تروی دانیلز اولین پست در مورد فقدان مواد در شام. وعده غذایی خود را که نوشته شده بود به رسانه های اجتماعی جلب طیف وسیعی از جوک ها از مردم در مقایسه با گسترش به هواپیما غذایی فاجعه Fyre جشنواره و ناهار خدمت در کافه تریا مدرسه.

Tyus Jones shared this photo on Instagram, allegedly of a cockroach
Tyus جونز مشترک این عکس در Instagram که گفته می شود یک سوسکگتی ایماژ; Instagram

نیویورک تایمز روشن است که مواد غذایی نشان داده شده در عکس است که تنها برای بازیکنان در 48 ساعت اول از قرنطینه در زمانی که آنها می رسند – بسیار شبیه به لیگ برتر فوتبال. بازیکنان فوتبال که همچنین بازی در اورلاندو به حال دسترسی به طیف وسیعی از رستوران ها یک بار اولیه خود را قرنطینه دوره بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن