یعقوب deGrom: برنده سوم Cy جوان احساس نمی همان

در تلاش خود را برای تبدیل شدن به تنها سوم پارچ را به نفع خود به عنوان بسیاری به عنوان سه مستقیم, Cy, جوان, جوا

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

در تلاش خود را برای تبدیل شدن به تنها سوم پارچ را به نفع خود به عنوان بسیاری به عنوان سه مستقیم, Cy, جوان, جوایز, یعقوب deGrom در حال حاضر در نظر گرفته پیامدهای انجام این شاهکار در 60 بازی فصل.

"من می گویند وجود دارد قطعا تا به برخی از تفاوت وجود دارد 12 شروع می شود در مقابل 32 یا 33 و" متس آس گفت: در سیتی زمینه است. "بسیاری وجود دارد که می تواند رخ دهد در هر شروع و شما به طور معمول بازی بازی های 162 و 200 نوبت. من فکر نمی کنم [برنده جایزه] که همان احساس اما قطعا هنوز هم یک هدف است."

گرگ Maddux و سفت Johnson هر کدام با چهار مستقیم, Cy, جوان, جوایز, تنها کوزه به برنده به عنوان بسیاری به عنوان سه در یک ردیف. DeGrom به چالش کشیده خواهد شد به برنده شماره 3 با توجه به محدود جایی برای خطا. فشرده فصل به این معنی کوزه مسلط به چند شروع می شود که ممکن است به طور معمول دریافت Cy جوان در نظر گرفتن بیش از یک ماراتن فصل خواهد بود رقیب. و پس از آن این امکان وجود دارد یک مسکن می تواند برنده آن با نمونه نسبتا کوچک در اندازه.

اضافه کردن به نا امیدی برای deGrom است که وقتی بهار آموزش رو به حالت تعلیق در ماه مارس او احساس قوی و به عنوان اگر او پرتاب توپ بهتر از همیشه.

"این چیزی است که من فکر می کنم تا آنجا که بازیکنان واقعا بدبو را با آنچه که اتفاق افتاده است" deGrom گفت. "این یک وضعیت بسیار ناگوار در سراسر جهان با تمام این [coronavirus] اما به عنوان یک بازیکن شما باید یک پنجره کوتاه به انجام و رقابتی می باشد و این چیزی است که من به دنبال در زمانی که من در خانه است. من گفتم که: "مرد من احساس واقعا خوب در زمستان فقط در خارج وجود دارد رقابت چیزی است که من فکر می کنم بچه ها گم شده بودند بیشتر است.' شما آن را در حال حاضر از این همه ستاره و بیرون رفتن وجود دارد و انجام همه شما می توانید انجام دهید و امیدوارم برنده شاید یکی دیگر از [Cy جوان]."

DeGrom انداخت دو نوبت در یک بازی شبیه سازی شده در روز یکشنبه و نشان خود را در انتظار است که او را در رسیدن به 85 رزین زمان اردوگاه آمده است. زمانی که متس شروع فصل خود را در تاریخ 24 ژوئیه در برابر بریوز در سیتی در این زمینه خواهد بود deGrom بر روی تپه برای دومین مستقیم باز بعد شروع می شود.

پرش های نجومی برای احتیاطی دلیل است که فکر deGrom می گوید: او هرگز سرگرم.

"حتی در خانه و در طول تمام این مراحل من نوعی گرفته اند هر اندازه گیری ایمنی است که توصیه شده است, بنابراین من فقط در تلاش برای پیروی از قوانین و خودم را به عنوان امن که ممکن است همراه با خانواده" deGrom گفت. "آنها در خانه مانده بسیار کمی پس از من شده اند بیش از حد و یا در اطراف بسیاری از مردم پس ... من احساس بسیار امن است.

"من احساس می کنم واقعا خوب ادامه پرتاب در حالی که من در خانه بود و امیدوارم کردم کسانی که دو یا سه بد شروع می شود در اغل گاو یا حشم جلسات در خانه. امیدوارم به یک شروع خوب و نگه داشتن آن نورد و آن را از بین بردن آنهایی که بد."

به همان اندازه به عنوان برنده Cy جوان جایزه را احساس متفاوت به deGrom در کوتاه فصل یک سری جهانی عنوان می تر به نظر می رسد مشروع است.

"تا آنجا که این تیم در آینده با هم تحت این شرایط و بدانند یک راه برای برنده شدن من فکر می کنم به عنوان یک تیم تلاش که همه به دنبال این دستورالعمل ها و ماندن در میدان" deGrom گفت. "من فکر می کنم که چیزی است که شما قطعا جشن می گیرند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب