Twitter, Inc. حساب متعلق به آمریکا مدیران قانونگذاران و افراد در معرض خطر قرار گرفت چهارشنبه و به نظر می رسد استفاده می شود در تلاش برای سیفون بیت کوین خود را از رسانه اجتماعی پیروان تا شرکت wrangled به کنترل خود سایت ساعت بعد.

پس از تعدادی از cryptocurrency مربوط به حساب های توییتر شد بنا به گزارش ربوده بعد از ظهر چهارشنبه تسلا, Inc. TSLA, +1.92% مدیر اجرایی Elon Musk — با بیش از 36 میلیون پیروان توییتر شده اند که بارها و بارها هدف بالقوه بیت کوین scammers در خدمات — توییتی یک entreaty به او ارسال بیت کوین به زودی پس از پایان روز معاملاتی.

از وجود لیستی از خطر بیافتد حساب توییتر به رشد واقعی است که در زمان واقعی بر روی این سرویس است. شرکت مایکروسافت MSFT, -0.14% بیل گیتس بنیانگذار شرکت دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و رئیس جمهور سابق باراک اوباما, Apple Inc.’s AAPL +0.68% هرگز-با استفاده از حساب شرکت برکشایر هاتاوی, Inc.’s BRK.یک +0.26% BRK.ب +0.44% وارن بافت Amazon.com Inc. موسس و مدیر عامل شرکت AMZN, -2.43% جف بزوس و همچنین به عنوان نوازنده Kanye West همه توییتی یک پیام مشابه.

توییتر منتظر یک ساعت و نیم به ایجاد یک بیانیه و سپس محدود تایید کاربران سایت از ارسال در حالی که توقف فعالیت دیگر sitewide به عنوان مهندسین در تلاش به دست آوردن مجدد کنترل. سرانجام توییتر پشتیبانی تیم گفت که آنها “به همه چیز به حالت عادی بازگشت” شب چهارشنبه.

مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی برای اولین بار در طول مصیبت گذشته 6 بعدازظهر. حدود پنج ساعت پس از مشک حساب در اصل توییتی بیت کوین پیام. دورسی — که او نیز هلمز Square Inc. میدان +0.79% که تسهیل انتقال برخی از cryptocurrencies — توییتر گفت: هنوز هم “تشخیص” این حمله است.

سهام توییتر TWTR, +3.75% غرق بیش از 4 درصد بعد از یک ساعت به پایان رسید و تمدید جلسه را از 3.6% پس از بسته شدن در $35.67. کاهش که قدر خواهد پاک کردن بیش از 1 میلیارد دلار از توییتر برای بازار سرمایه.

با توجه به CoinDesk حساب توییتر برای cryptocurrencies و crypto influencers Gemini Binance, KuCoin Coinbase, Litecoin, چارلی لی Tron جاستین خورشید, bitcoin, Bitfinex موج دار شدن, پول نقد, برنامه و CoinDesk نیز به خطر بیافتد. BitTorrent نیز تایید هک و گفت: این کار با توییتر به بازگشت به حساب های خود را به حالت عادی.

در حالی که توییتر افت قیمت بیت کوین قیمت بودند تحت تاثیر شکست. همانطور که از یکشنبه شب آینده بیت کوین BTCUSD, -0.11% پس فقط 0.1% در مورد $9,200 سطح. مشخص نیست اگر هر بیت کوین از دست داده بودند در اومدی اما برخی بر این باورند که این مجرم از توییتر حمله ممکن است بدست برخی از 100.000 دلار در سکه های فرستاده شده به حساب خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net