آمازون گسترش آن مواد غذایی خدمات در سر-به-سر جنگ با انگلستان سوپر مارکت ها

آمازون در حال گسترش است مواد غذایی آنلاین خدمات در عمده توهین آمیز با هدف برنده شدن مشتریان بیشتر در شدت رقابت

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

آمازون در حال گسترش است مواد غذایی آنلاین خدمات در عمده توهین آمیز با هدف برنده شدن مشتریان بیشتر در شدت رقابتی انگلستان مواد غذایی در بازار.

فن آوری های غول پیکر است که انتشار آن درآمد سه ماهه دوم در روز پنج شنبه است که به افزایش ظرفیت به بیشتر خانه ها و ارائه تحویل رایگان برای اعضای نخست از روز سه شنبه در تلاش برای سرعت بخشیدن به رشد در یکی از پیشرفته ترین مواد غذایی آنلاین بازار در جهان است. نخست کاربران بوده و نیاز به پرداخت هزینه ماهانه برای آمازون AMZN, -0.23% آمازون تازه سرویس.

تحویل مواد غذایی را تقریبا دو برابر طول همه گیر با رقبای تسکو TSCO, -0.90%, Sainsbury SBRY, -1.47% و خارج شده و متعلق به WMT, +0.15% Asda همه نفع میبرند.

آنلاین بقال Ocado OCDO, -0.43% همچنین یک رقیب عمده. آن پیشگام تکنولوژی رباتیک برای شرکای بین المللی مانند Kroger کرون +0.46% به منجنیق آنها را به مواد غذایی آنلاین فضای تبادل Ocado سر به سر با آمازون است.

از روز سه شنبه آمازون نخست کاربرانی که صرف بیش از 40 پوند ($51) در مواد غذایی که نیاز به دو ساعت تحویل اسلات دیگر نمی خواهد که به پرداخت اضافه هزینه شد تا برای £3.99 ماهانه. اما کسانی که مایل یک ساعت اسلات هنوز هم مجبور به پرداخت.

بخوانید: کارگران فروشگاه رنج می برند اختلال استرس پس از سانحه پس از افزایش چشمگیر خشونت و سوء استفاده

برخی از تحلیلگران در توصیف این حرکت به عنوان یک تعویض بازی قرار دادن آمازون در مرکز جنگ برای بریتانیا آنلاین خریداران مواد غذایی که جذب به تاسیس سوپر مارکت مارک.

آمازون تازه را نیز گسترش خدمات فراتر از لندن به مناطق بیشتری را در اطراف انگلستان قبل از پایان سال با ادینبورگ منچستر و بیرمنگام به احتمال زیاد گنجانده شده است.

راسل جونز, کشور, مدیر آمازون تازه انگلیس گفت: "مواد غذایی تحویل یکی از سریعترین رشد کسب و کار در آمازون و ما فکر می کنم این خواهد بود که یکی از دوست داشتنی ترین نخست منافع در انگلیس

"ما را حفظ خواهد کرد بهبود خرید مواد غذایی تجربه تا پایان سال میلیون ها نفر از اعضای نخست در سراسر انگلستان خواهد شد که دسترسی به, سریع, رایگان تحویل مواد غذایی است."

آمازون تازه شامل گوشت و غذاهای دریایی و تولید تنقلات و ملزومات خانگی.

جزئیات:ملکه الیزابت دوم به فروش می رساند جین ساخته شده از برگ های موجود در کاخ باکینگهام پس از توریست درآمد تصادفtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب