مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های مالی عفو به متحد راجر سنگ پس از نرده در برابر 'ناعادلانه' محکومیت صدور حکم

جان Fritze کوین جانسون و کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:23 PM EDT Jul 10, 2020واشنگتن – ر

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم دیرین خود را محرم راجر سنگ خواه عمل محکوم به دروغ گفتن به کنگره برای محافظت از رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی از بررسی در انتخابات روسیه دخالت.

کاخ سفید اعلام کرد صدای شیپور تصمیم جمعه روز قبل از سنگ راه اندازی شد به گزارش زندان برای 40 ماه حکم صادره در فوریه خیره کننده سقوط یک مشاور است که توصیه مبارزات برای چند دهه.

در بیانیه کاخ سفید توصیف سنگ به عنوان "یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری است."

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم جمعه.

اما دموکرات کنگره به سرعت انجام می دهد و حرکت می کند.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا چهره های پیشرو در کنگره روسیه تحقیقات گفت: سنگ بارها و بارها دروغ گفته به خانه کمیته اطلاعات.

"سنگ می دانستم که گفتن حقیقت در مورد تعامل با ارشد کمپین مقامات و تهمت خود را در معرض جمهور اشتیاق برای به دست آوردن کمک خارجی," شیف گفت. "پس او دروغ گفته."

 وزارت دادگستری گفت: یک دادگاه تجدید نظر فدرال در این هفته است که سنگ باید شروع محکومیت خود جولای 14 با وجود سنگ را درخواست برای به تاخیر انداختن آن بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس. ساعت بعد رئیس جمهور presaged تصمیم خود طی مصاحبه ای با محافظه کار سازمان خبری نیوز مکس.

"او قاب. او به طرز وحشیانه ای," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از سنگ. "نماز خود را ممکن است پاسخ داده شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن خشنودی از تصمیم یک اختلاف با دادستان کل ویلیام بار در ماه فوریه بیش از رئیس جمهور ایران اظهارات درباره پرونده های جنایی. مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر وزارت دادگستری برای معرفی سنگ خدمت به نه سال, توصیف اولیه توصیه به عنوان یک "سقط جنین از عدالت است."

مقامات قضایی حمایت از آن سخت تر شد.

که واکنش وادار به اعتراض از منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که می گویند رئیس جمهور این است که ساخت نامناسب هجوم به پرونده های جنایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا کرده است عفو در یک سری از لحاظ سیاسی درگیر موارد است. در ماه فوریه او تبدیل به زندان از سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich یک دموکرات و اعطا رضایت سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik سرکش سرمایه مایکل Milken و سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور

مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال ارائه شده مبهم پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا او به استفاده از جارو عفو قدرت برای کمک به متحدان و کارمندان سابق نیرنگ این تحقیقات که او جمعی را رد کرد و به عنوان یک "جعل."

در توزیع کردن سنگ را از جمله این سال ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون گفت: ایران مشاور "آن را بر خود را به دروغ به مانع به مانع قبل از این تحقیقات بود که در تلاش برای نفوذ در نتیجه."

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه بررسی است. 67-سال-لیونل عمل یکی از چندین تهمت همکاران به دادگاه در موارد ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

"نه تنها آقای سنگ شارژ شده توسط overzealous دادستان جمع کردن یک مورد که هرگز نباید وجود داشته است و پلیس در یک عملیات که هرگز نباید تایید شده اند اما وجود دارد نیز پرسش های جدی در مورد داوران در مورد" کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

بیشتر: کسی که عفو شد که جملات کوتاه در مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش ولگردی و قانونی شکنی?

رئیس جمهور قبلا اعطا شده 25 رضایت کامل حقوقی بخشش برای یک جرم و جنایت و 10 commutations که کوتاه یک جمله. هر چند که عفو شده است که اغلب با هدف چهره های محافظه کار مانند جو Arpaio, یک کلانتر سابق آریزونا و مفسر Dinesh d'souza, تصمیم بر سنگ نشان دهنده اولین بار تهمت به دور از نظام عدالت در یک مورد به طور مستقیم وابسته به خود است.

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به محققان در مورد تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران برای یادگیری در مورد ویکی لیکس' قصد دارد به انتشار ایمیل های که از فعالان سرقت از هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. مولر بررسی در بر داشت روسیه متعهد "جارو" کمپین برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن اما هیچ مدرکی او هماهنگ با تلاش.

مولر: trump's دستیاران مشتاق بودند به خاک روسیه. اما آن را یک توطئه

به این دلیل که رئیس جمهور را رد تحقیقات به عنوان انگیزه های سیاسی او همچنین نوشته شده در کیفرخواست و محکومیت سابق دستیاران و همکاران. خود تصمیم به اعطای عفو به سنگ می آید در زمانی که نظرسنجی ها نشان می دهد او انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در کلید میدان نبرد متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز همدردی برای چندین دستیاران سابق محکوم به جرائم اما او قبلا حاضر به فاش کردن برنامه های خود را در مورد بخشش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر رضایت – از جمله Arpaio, D دسوزا و اسکوتر لیبی سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور را رئیس ستاد – اغلب درگیر بسیار موارد سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا عفو در سال گذشته به دو تن از اعضای نظامی, ارتش, 1st سرهنگ Clint Lorance و مسلح ، Mathew Golsteyn که متهم به جنایات جنگی اما که تبدیل به علل célèbres در رسانههای محافظه کار.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت اعضای در مشخصات بالا جنایات جنگی موارد

در دست او بخشش و قدرت و تهمت به دور از فرایند رسمی برای بررسی. این فرآیند شامل یک FBI چک پس زمینه و توصیه های حرفه ای دادستان. چرا که رئیس جمهور قدرت را عفو می آید به طور مستقیم از قانون اساسی او نیاز به رفتن را از طریق فرایند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب