بن Roethlisberger 'صادقانه ناراحت' با جی شیشه گر تناسب اندام بشود

ترک کاملا به اندازه بن تنهایی! پس از 16 فصل در NFL بن Roethlisberger هیچ غریبه ای به انتقاد, اما استیلرز کارفر

توسط NEWSAMINS در 23 اردیبهشت 1399

ترک کاملا به اندازه بن تنهایی!

پس از 16 فصل در NFL بن Roethlisberger هیچ غریبه ای به انتقاد, اما استیلرز کارفرمایی خوشحال است در مورد آخرین چاق شرمندگی جنجال و تحریک شده توسط NFL خودی جی گلیزر.

"من سرگرم کننده را از بن در همه زمان ها و او باعث می شود سرگرم کننده از من" گلیزر گفت: "جیسون اسمیت نشان می دهد" در روز پنج شنبه. "ما پس از دریافت هر یک از دیگر. اما او صادقانه ناراحت ،

"من شناخته شده بن و بن و من تا به حال همه چیز ما در گذشته است. بن و من پس از دریافت هر یک از دیگر و گاهی اوقات من کمی trigger-happy مایل به دریافت پس از بن."

مصیبت آغاز شد و در مارس 5 هنگامی که گلیزر در زمان واکسن در Roethlisberger را مشکوک روال تمرین در یک کیسه مراسلات پستی مقاله ورزشی, و به نام شش-زمان Pro کاسه ساز "حساسیت" به تناسب اندام است.

"[خواننده] از من خواست در مورد چیزی با بن و من فکر می کنم تناسب اندام" گلیزر بازگو کرد. "گفتم:" هی بیایید نه استفاده از اصطلاح تناسب اندام با Roethlisberger.' و من شروع به رفتن بیش از تناسب اندام خود را."

گلیزر ارائه شده تا حدودی از "mea culpa" برای کلمات خشن اما معتقد است که این بیانیه بود دقیق خصوصیات معمولی offseason برای 6-پا-5, 240 پوند سیگنال-تماس گیرنده.

"هیچ چیز به من گفت: با راه نادرست بود," او گفت:. "من شما را هرگز فراموش نکنید زمانی که او می خواهم بگویم" آه من تا به حال offseason, آیا یوگا داغ و سپس گلف و آبجو.' و این بسیار عالی offseason برای او. اما بن متفاوت است. گوش دادن او را در یک سالن از شهرت کارفرمایی. وجود دارد بدون در نظر گرفتن که. و من نمی گویم او نبود. او دقیقا جک LaLanne هر چند بیایید صادق باشیم."

Pittsburgh Steelers quarterback Ben Roethlisberger
Pittsburgh Steelers کارفرمایی بن Roethlisbergerآیکون Sportswire via Getty Images

Roethlisberger گفته بود به جرم این دیدگاه از آنجا که آنها تا به حال بازیگران ناتوانی خود را در نور منفی. 38 سال است که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی او قرار گرفتند و پس از درد و رنج یک فصل-پایان دادن به آرنج آسیب در هفته 2 از فصل گذشته فصل و در نظر دارد به بازگشت به این سال است.

"او rehabbing, کون کردن و من فکر می کنم در این سطح است که استیلرز طرفداران می خواهم او را به ناتوانی" گلیزر گفت. "او می خواهد به عقب می آیند و بازی می شود و در یک سطح بهتر. ... و بله تناسب اندام هرگز خود را از چیزی. او را با آن بدست. اما همه کشتن من بود گفت: من هرگز او نبود rehabbing آرنج او قطعا rehabbing آرنج و نه با ماست گلف و آبجو. او در واقع انجام آن واقعی است."

گلیزر نیز تقدیر Roethlisberger برای رسیدن به, از طریق, عامل, Ryan Tollner و بعد از حل و فصل موضوع man-to-man.

"من اعتبار او بیش از حد است که او به من در مورد آن و یا که او رسیده چون او رسیده و پس از آن ما صحبت در مورد آن" گلیزر گفت. "به عنوان یک مرد اگر شما یک موضوع را با کسی با شما تماس او. به همین دلیل من او را به نام. او به نام من و ما آن را به کار گرفته و ما درهم آن را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de