کوبه برایانت خلبان radioed او بالا رفتن از مه قبل از تصادف مرگبار

خلبان هلی کوپتر بود که پرواز کوبه Byrant را محکوم هلی کوپتر در ژانویه گزارش شده به کنترل ترافیک هوایی که او در

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

خلبان هلی کوپتر بود که پرواز کوبه Byrant را محکوم هلی کوپتر در ژانویه گزارش شده به کنترل ترافیک هوایی که او در بالا رفتن از مه که در واقع این هواپیما بود انداخت به سمت دامنه کوه با توجه به اسناد و مدارک منتشر شد چهارشنبه.

خلبان Ara Zobayan radioed به کنترل ترافیک هوایی است که او صعود به 4000 پا به زودی قبل از هلی کوپتر سقوط کرد و به دامنه کوه در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا در Jan. 26 کشته برایانت دختر Gianna و شش مسافر دیگر.

در آن زمان از رادیو این هلی کوپتر شد و در واقع به سمت دامنه کوه — احتراق ناقص ملی ایمنی حمل و نقل محققان گفت: می توان به خلبان داشتن "misperceived" زمین از هلیکوپتر.

او می تواند می تواند "misperceived" مسیر تبدیل شدن به گیجی به علت عدم دید با توجه به این NTSB.

علت این تصادف را شامل نمی شد در اسناد و مدارک اما محققان بر این باورند که مسیر پرواز Zobayan زمان نشان داد که او ، disorientated در حالی که خلبانی هلی کوپتر.

برایانت ستاره فیلم سکسی, کثیف شش تن از دوستان خود و Zobayan در تصادف کشته شدند که هلی کوپتر spiraled از آسمان در میان مه آلود شرایط.

هر یک از مسافران درگذشت بلانت نیروی تروما با توجه به لس آنجلس دفتر معاینات پزشکی است. Zobayan تا به حال هیچ غیر قانونی مواد مخدر یا الکل در سیستم خود را در زمان سقوط, با توجه به معاینات پزشکی.

با پست سیمtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب