Tom Thibodeau مظهر روح او اولین مربی لایحه Musselman

در تابستان 1997 – مدت کوتاهی پس از اولین فصل کامل نیکز به عنوان سر مربی – Jeff Van Gundy در زمان سفر به ساراسوتا فلوریدا. با خود دستیار جدید, Tom Thibodeau.

آنها بازدید Thibodeau اولین مربی لایحه Musselman داغ خو بالا سیمی فوق العاده شدید مربیگری آیکون. سابق دانشگاه مینه سوتا مربی بود و همچنین اولین رهبر از گسترش مینه سوتا تیمبرولوز از سال 1989 تا 1991.

Musselman بود CBA مربی افسانه به طور منظم بیش از حد فیل جکسون. او برنده چهار مستقیم CBA عناوین گردآوری یک 48-6 رکورد آلبانی Patroons در سال 1987-88 – بهترین درصد برنده شدن در بسکتبال حرفه تاریخچه.

در آن سال 1987-88 فصل زمانی که Thibodeau زمان چند زیارت به آلبانی باستان خیابان واشنگتن Armory برای تماشای Musselman شیوه های. زمانی که Musselman شد گرگ ها ” اولین مربی او را استخدام Thibodeau برای کارکنان جدید خود, دادن New Britain, Conn. محصول خود را برای اولین بار NBA ،

در سال 1997 Thibodeau می خواستم به او نشان می دهد رئیس جدید Van Gundy چه Musselman-شیدایی بود.

“ملاقات آنها در تمام طول روز, آغاز شده در 7 صبح به پایان رسید و در 9 p. m.” بیل را nest گفت: پست. “من حتی نمی تواند نگه داشتن توجه من span. آنها آنجا نشسته من هرگز آن را فراموش, فقط صحبت کردن توپ. شما می خواهم فکر می کنم من می خواهم آن را دوست دارم اما من مثل ‘من از اینجا. این بچه دیوانه است.’ آن را به معنای واقعی کلمه بود 14 ساعت.”

اریک فعلی آرکانزاس مربی و رئیس سابق مرد با رزمندگان افزود: “آنها فقط شنبه در محل سکونت خود در ساحل. من رفتم دو سه بار برای رفتن به ساحل و پرش در آب و آنها هنوز هم X-ing و O نشستند و صحبت کردن فلسفه است.”

Knicks Tom Thibodeau
لایحه Musselman (l.) و Tom Thibodeau (سوم از l.) قبل از تیمبرولوز بازی در سال 1990.گتی ایماژ

تا حد زیادی دیده می شود به عنوان Thibodeau ارشد مربی Van Gundy می داند Musselman برای اولین بار آمد.

“چیزی که ایستاده بود عشق و احترام تام و مربی Musselman تا به حال برای هر یک از دیگر و مشترک خود را در توجه به جزئیات و اعدام” Van Gundy گفت: پست به تازگی.

لایحه Musselman سرطان درگذشت در سال 2000 در سن 59. بخشی از مربیگری روح زندگی در Thibodeau از 62 ساله منجر نامزد برای بازگشت به نیویورک نیکز به عنوان سر مربی.

“من فکر می کنم آن را فقط به توجه به جزئیات” nest گفت. “(Tom) بود با تمرکز بر یادگیری است. پدرم به او جذب شده و به خاطر او خواسته بود و کنجکاو. من به یاد دارم پدر بزرگ این است که چگونه شما بازی وانت توپ. او عاشق چگونه تام آن — همه این چیزها.”

Nest و Thibodeau شد همکار گرگ دستیاران تحت لایحه که بیوگرافی توسط Bill Heller بود تحت عنوان “وسواس است.”

“هنگامی که تام با من بود بابا ما هر دو خیلی جوان و بابام نگاه تام به عنوان یک مرد او می خواست به مربی” اریک گفت. “کسی که می تواند در مربیگری خود درخت است. پدر من در زمان یک میل به مربیگری یک مربی در سن جوانی و من نمی بینم او را که با افراد دیگر است.”

Thibodeau بازگشت به مینه سوتا پایان ندارد به خوبی از کار اخراج شد به عنوان مربی/رئیس جمهور در میان فصل سوم خود را در ماه ژانویه 2019. در حالی که Thibodeau شکست گرگ ها’ 14 سال حذفی خشکسالی او به عنوان انتقاد بیش از حد از یک مشاور و اتصال خوبی با جوان خود را standouts کارل-آنتونی شهرها و اندرو ویگینز.

نیکز جمهور لئون رز و مشاور ویلیام وسلی قبلا از هنرمندان خلاق آژانس نشان داده Thibodeau و احتمالا مراقبت بیشتر در مورد Dom را برنده درصد (.643 به عنوان سر مربی یا دستیار سر مربی) از سبک.

“تام اشتباه ترین مربی من تا کنون بوده است در اطراف” اریک گفت. “درک از پدر من و تام هم شیوه های خود را واقعا سخت و طولانی است. زمانی که ما همه با هم نداشتیم شیوه های طولانی. کسی که یک بار پدرم پرسید: چرا شما قبل از تمرین سخنرانی،’ او گفت: “برای نجات پسر ، تام است و با وسواس بازی ؟ بله. او باور نکردنی رقیب? بله. او یک مربی دفاعی? بله. اما وجود دارد بسیاری از buts.

“تام نقش بچه ها بزرگ, دقیقه, آره. آنها بازی زیادی دقیقه چرا که او می داند که چگونه برای مدیریت آنها در عمل است. پدر من می دانستم که در مورد بار مدیریت و است که چرا بسیاری از ما شیوه های غیر ما تماس بگیرید.”

Musselman صحبت می کند با Dom هر سه هفته و منتظر است مانند هر کس دیگری برای دیدن اگر خود را دوست بادها در نیویورک.

“من در نگاه (مینه سوتا) به عنوان یک واقعا موفقیت آمیز زمان” Musselman گفت. “او شکستن حذفی خشکسالی است. آنها تا به حال یک هویت و سبک بازی. من می دانم که جف آن را گفت. او یکی از بهترین مربیان در NBA. این فقط یک واقعیت است. برداشت من این است (نیکز) خواهد بود فرصت عالی و مناسب است. او می خواهم انجام یک کار باور نکردنی. او را درک آب و هوا نیاز دارد با جف. این امر می تواند یک برنده در هر دو طرف است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>