هزاران نفر به عنوان آتش اپل رشد می کند در جنوب کالیفرنیا

شین Newell, برایان Blueskye و ماریا Sestito پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:58 PM EDT Aug 1, 2020شهرستان ر

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

شهرستان ریورساید کالیفرنیا. – آتش نشانان ادامه داد: روز شنبه به جنگ اپل, آتش, آتش سوزی شمال غرب پالم اسپرینگز آغاز شد که روز جمعه به عنوان کوچکتر آتش سوزی که در هم ادغام شدند Cherry Valley, unincorporated منطقه در کنار رودخانه شهرستان است.

آتش است پس از نابود سه, ساختار, درخواست هزار نفر برای تخلیه مورد 2,600 خوابگاه و سوخته 4,125 هکتار در گیلاس دره واقع در شهرستان ریورساید.

در مورد 7,800 مردم دستور داده شده است به ترک خانه های خود را از بعد از ظهر شنبه به عنوان 375 آتش نشانان با پنج درجه تانکر چهار هلیکوپتر و سه بولدوزر همچنان به مبارزه برای کنترل آتش سوزی که تا به حال رشد به بیش از 6 squaremiles, مقامات گفت.

بدون آسیب گزارش شده است.

اپل آتش آغاز شد و در مدت کوتاهی قبل از 5 p. m. روز شنبه به عنوان "حداقل" دو سوزش آتش سوزی در نزدیکی یکدیگر در 9000 بلوک از چوب بلوط گلن جاده در unincorporated جامعه Cherry Valley, چند مایلی شمال Beaumont, کال آتش گفت.

پس از آن شروع به آتش پیشرفت بوده و تقریبا بدون کنترل.

شنبه بعد از ظهر کال آتش سروان. فرناندو Herrera گفت که با وجود به دست آوردن برخی از زمین آتش نشانان هنوز هم تا به حال هیچ مهار.

سه رقمی و درجه حرارت پایین و رطوبت اندکی ملایم و ضخامت پوشش گیاهی تغذیه شعله های آتش, Herrera, گفت:, و اضافه کرد که تنها آتش می شکند در منطقه جاده ها و موانع طبیعی.

مقامات گزارش دادند یکی از خانواده های تک خانه و دو outbuildings نزدیکی Avenida Miravilla نابود شده اند.

مقامات گفت که در علاوه بر این به فروغ آنها همچنین متوجه حفاظت از آسمان از coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه تخلیه مرکز است که استفاده می شود به عنوان بیشتر از یک بررسی در نقطه به جای واقعی پناهگاه.

در روز جمعه با توجه به John Medina سرپناه سرپرست با صلیب سرخ آمریکا به دلیل همه گیر پناهگاه عملیات در خارج از منزل نگهداری می شدند.

Evacuees خواسته شد تا به ماندن در وسایل نقلیه خود را به عنوان داوطلب بررسی آنها در ارائه آنها را با آب و مواد غذایی و سپس ارسال آنها را به یک اتاق هتل.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب