Aroldis چپمن یانکی ها وضعیت باقی می ماند تیره

در بحث در مورد تیم خود را مدیر کل برایان Cashman گفت: یانکی ها هیجان زده بودند به اجتناب COVID-19 وضعیت است که

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

در بحث در مورد تیم خود را مدیر کل برایان Cashman گفت: یانکی ها هیجان زده بودند به اجتناب COVID-19 وضعیت است که اجازه داده است آنها را به ادامه بازی.

در حالی که درست است که یانکی ها شده اند بدون All-Star نزدیک Aroldis چاپمن که تست مثبت در اوایل ماه جولای پس از منفی بودن در طول مصرف تست. هنگامی که یک بازیکن تست مثبت او به دو آزمون دوباره منفی قبل از اینکه مجاز به عقب بر روی این تیم است.

خواسته برای به روز رسانی در چاپمن, Cashman گفت که او مطمئن بود که در قوانین.

"من فکر نمی کنم من واقعا اجازه را به روز رسانی. تنها چیزی که من می توانم به شما بگویم این است که ما خدا را شکر او به خوبی انجام می دهند" Cashman گفت: در زوم تماس بگیرید. "او می خواهم به من گزارش می دهند که. او به خوبی در حال انجام است با توجه به شرایط او تشخیص داده شد با COVID. هنگامی که او به تصویب همه موانع شما را ببینید او را به عقب. او خواهد بود بخشی از این گروه زمانی که او بازی آماده است به بخشی از این گروه اما من هیچ به روز رسانی دیگر از آن."

بدون چپمن یانکی ها را تبدیل به زاک Britton در نزدیک نقش و جمعه در واشینگتن حسابی چپی رو نهایی سه outs و صرفه جویی در 3-2 برنده بیش از اتباع.

Aroldis Chapman
Aroldis چپمنچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

DJ LeMahieu و لوئیس Cessa شد, تاخیر در آغاز بهار آموزش 2.0 زیرا آنها آزمایش مثبت قبل از آمدن به نیویورک است. LeMahieu آغاز شده در پایه دوم شنبه و یکشنبه در واشنگتن است.


با هیچ بازی دوشنبه و سه شنبه در فیلادلفیا و محدود به این تیم در هتل یانکی ها تا به حال برای دریافت خلاق تا آنجا که کار کردن اما این روند نیست ،

"ما در یک هتل که در آن ما تقریبا توسط خودمان وجود دارد دسترسی به ورزشگاه و من می دانم که یک زن و شوهر از ما کوزه قادر به خارج و بازی گرفتن" مدیر Aaron Boone گفت. "ما تا به حال تیم وعده های غذایی و چیزهایی مانند آن. ما باید برخی از واقعا خوب اختصاصی فضاهای هتل به طوری که بچه ها قادر به حرکت در اطراف و خارج شدن از اتاق خود را کمی. از آن شده است و واقعا یک تجربه راحت برای ما برای 48 ساعت گذشته."

یانکی ها تا به حال سوار اتوبوس به نیویورک از فیلادلفیا هنگامی که تماس از Cashman به بون ساخته شده بود به بحث در مورد انحراف به بالتیمور صبح روز سه شنبه. اما دنده خود را به رهبری بود شمال.

"ما در اتوبوس. تجهیزات بود شروع به سر به عقب به نیویورک است. ما متوقف شده است و قرار است که در نگه دارید تا زمانی که ما می دانستم که چه تماس نهایی خواهد بود چرا که زمانی که بالتیمور برای اولین بار شروع به تبدیل شدن به یک پتانسیل واقعی" بون گفت.


دو روز بدون بازی به بون گزینه تنظیم خود را شروع تبادل هر گونه راه او می خواست و جای تعجب نیست که Gerrit کول شروع خواهد شد چهارشنبه شب بازی در برابر آرام در کمدن متری.

"Gerrit زمین (سهشنبه), Gerrit و [J. A.] متن [پنج شنبه] و ما ادامه خواهد داد به کسانی که مکالمات [سهشنبه]," بون گفت.

فراتر از کول و Happ Boone گفت: Masahiro Tanaka را در اولین فصل خود در برابر Red Sox آخر این هفته در استادیوم یانکی. تاناکا خارج شده و به دلیل ضربه مغزی رنج می برد در جولای 4, زمانی که او ضربه به سر توسط یک خط رانندگی Giancarlo استانتون خفاش.


اردن مونتگمری فعال خواهد شد به صورت Red Sox اما بون نمی گویند که بازی.

با یانکی ها در بالتیمور در روز چهارشنبه و پنج شنبه و آرام برنامه ریزی برای میزبانی یانکی ها در کمدن متری برای سه بازی آغاز روز شنبه, Cashman خواسته شد تا در مورد امکان پرندگان آمدن به برانکس در هفته آینده.

"را به عنوان در حال حاضر در این برنامه است این برنامه پس از من نه در موقعیت چیزی است که تغییر و چه چیزی نیست گرفتن تغییر" Cashman گفت. "ما در حال نوشیدن از یک شلنگ آتش در حال حاضر در تمام این مسائل. ما باید در پاسخ به این سوال که ما باید یک کمی زمان بیشتری است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب