کاخ سفید فرستاده است متناقض پیام در پوشیدن ماسک و جدید کروناویروس موارد

واشنگتن — در این کشور شاهد یک روند صعودی در coronavirus موارد در چندین ایالت تجربه شکستن رکورد روزانه شمارش و برخی از مقامات محلی باید متوقف کردن برنامه های خود برای بازگشایی بعد از مستندات.

ایالات متحده پیشی گرفته است 2.8 میلیون نفر از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با حدود 130,000 مرگ و میر.

اما به عنوان متحده مبارزه با مدیریت موارد مقامات دولت به تازگی ارائه شده و گاهی متضاد پیام رسانی در همه چیز است که اگر یک خروش به چگونه فردی افراد باید پاسخ دهند.

که مسئولیت آن را تشویق به پوشیدن ماسک?

رئيس جمهور مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک زمانی که در اماکن عمومی به مقدار انتقاد از کسانی که می گویند او تنظیم یک نمونه ضعیف برای حامیان و پیشبرد سیاسی پوشیدن ماسک.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany است بارها و بارها تاکید کرد که ماسک ها یک توصیه از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دولت نه یک شرط و آن این است که هر فرد انتخاب که آیا به دنبال این پیشنهاد است.

“دستورالعمل CDC هنوز هم توصیه می شود اما لازم نیست” McEnany روز سه شنبه گفت. “و رئیس جمهور آزمایش در آمریکا. این تصمیم خود را که آیا به پوشیدن ماسک.”

جکسون نیاز به ماسک: سایت جدید برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن RNC سخنرانی خواهد نیاز به ماسک در مکان های عمومی, داخل خانه

دیگران در دولت مانند کاخ سفید مشاور کلیان کانوی معاون رئیس جمهور مایک پنس و coronavirus نیروی کار باید خواست مردم را به پوشیدن ماسک.

افراد باید از پوشیدن ماسک, کانوی, گفت:, و اضافه کرد که مقامات محلی باید نه انجام شده است به اندازه کافی به گسترش این کلمه که ماسک باید فرسوده و اجرای این قوانین است.

“مردم با پوشیدن ماسک. و من فکر نمی کنم آنها با پوشیدن ماسک به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده است با پوشیدن یک ماسک” کانوی گفت. “آنها با پوشیدن ماسک به دلیل هیچ کس و گفت: ‘قرار دادن ماسک بر روی.'”

اما در حوادث در مقیاس بزرگ با رییس جمهور, ماسک پوشیده شده است یک نیاز ساخته شده یا توسط مقامات محلی و یا تهمت و مبارزه است. در مغلوب ساختن پیشی جستن Tulsa, Okla. کمپین تجمع—بزرگ ترین رویداد کمپین پس از شروع بیماری همه گیر مستندات—کمپین گفت: آن را رایگان ارائه ماسک برای شرکت کنندگان اما نمی خواهد نیاز به آنها پوشیده می شود که در سمت چپ بسیاری از رئيس جمهور حامیان maskless آن شب.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 3 رویداد در کوه راشمور, داکوتای جنوبی, رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت: ماسک های ارائه شده خواهد بود اما لازم نیست و اجتماعی فاصله می تواند در اثر.

کمپین رسمی تست مثبت: Kimberly Guilfoyle, Donald Trump Jr., دوست دختر, تست مثبت برای coronavirus

در روزهای اخیر چندین محلی و مقامات دولتی را موظف ماسک در خارج از منزل و در اماکن عمومی از جمله در جکسون ویل فلوریدا., که در آن رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک تجمع در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در اواخر ماه اوت. کنوانسیون حوادث منتقل شدند به جکسون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان شارلوت, N. C. مقامات که مرتکب نشده به اجازه می دهد کامل کنوانسیون از آنجا که از virus.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود به پوشیدن یک اگر او در یک جمعیت که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نخواهد بود.

“اگر من در یک وضعیت با مردم من کاملا” او گفت:.

روز بعد او به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی بدون ماسک. مقامات کاخ سفید اشاره کرده اند که تهمت تست شده است به طور معمول برای coronavirus و ماسک ها در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس به جای حفاظت از گرفتن آن است.

این منحنی مسطح?

در اواسط ماه ژوئن پنس گذراند op-ed برای وال استریت ژورنال که در آن او استدلال وجود ندارد موج دوم coronavirus و تلاشهای دولت برای جلوگیری از این ویروس گسترش مشغول به کار بودند.

متحده باز شد در “امن و مسئول” او گفت:.

به زودی پس از هر چند نفر خونتان دوباره و چند متحده ضربه زدن به ترمز در بازگشایی مجدد برنامه یا معکوس برخی از اقدامات انجام شده. در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور توقف از داخل نوار خدمات و کاهش حداکثر ظرفیت برای رستوران ها. در فلوریدا میله برای جلوگیری از خدمت به الکل.

ماه ژوئن در سیاست: trump’s عکس-op در طول تظاهرات در خارج از کاخ سفید و دیگر کلید سیاسی لحظات

“من فکر می کنم خیلی واضح است که ما در حال رفتن در مسیر درست” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: پنج شنبه.

Fauci نیز پیش بینی کرد که عفونت های جدید را افزایش می دهد 100,000 هر روز اگر کشور دریافت نمی کند آن افزایش موارد تحت کنترل و گفت که چند متحده ممکن است نقل مکان کرد “سرعت بیش از حد” در reopenings.

Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی است که نظارت تست نیز روز پنجشنبه گفت که آمریکا “نه مسطح منحنی سمت راست در حال حاضر. منحنی است که هنوز هم در حال بالا رفتن است.”

آیا تست بیشتر برابر بیشتر موارد ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که این کشور افزایش اخیر در coronavirus موارد تنها به دلیل این مقدار تست انجام می شود با وجود مقامات بهداشتی’ ارزیابی است که واقعا وجود دارد افزایش در بسیاری از مناطق به عنوان آنها را بازگشایی شد.

در تولسا تجمع در ژوئن 20, تهمت و ادعا کرد که او خواسته برای coronavirus تست می شود آهسته تماس آزمایش یک “شمشیر دو لبه” و با این استدلال که بیشتر موارد کشف شده در ایالات متحده نگاه کنید بد نیست.

“در اینجا بد بخش: هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.'”

آزمایش های بیشتری نیاز کارشناسان می گویند: در 550,000 coronavirus آزمون روزانه در آمریکا, تست هنوز بسیار پایین تر از سطح امن برای بازگشایی

روز پس از تجمع هر چند کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات ساخته شده بودند در “نور لحظه” و “زبان در گونه.” همان روز سرپرست وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت: سخنان خود ساخته شده بودند در “سرخوردگی” در رسانه ها تمرکز بر افزایش موارد به جای تست ظرفیت اما او آگاه از هر جهت از رئیس جمهور به سرعت تست.

با وجود نشانه ای از کارکنان خود را که نظر در مورد کاهش تست ساخته شده بود در بذله گویی تهمت به خبرنگاران گفت: بعد از آن روز “من نمی بچه.”

او تصریح کرد نسخه ای از این ادعا که افزایش تست منجر به بیشتر موارد بسیاری از بار.

“موارد بالا فقط به این دلیل ما تعداد زیادی تست. مرگ و مير راه پایین!!!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ژوئن 23.

اما Giroir گفت: اعضای کنگره در روز پنج شنبه که خوشه منعکس کننده افزایش واقعی coronavirus موارد به جای فقط یک گسترش از تست. کارشناسان نقطه به افزایش به عنوان متحده را آرام اجتماعی خود فاصله مورد نیاز و ویروس گسترش می یابد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de