نازی ها به قدرت در آلمان در بخشی به دلیل دررفتگی ناشی از جرم-مرگ همه گیر یک قرن پیش, پژوهش منتشر شده توسط بانک فدرال رزرو نیویورک در روز دوشنبه گفت.

مقاله نوشته شده توسط بانک اقتصاد Kristian Blickle بررسی چگونه, آلمانی, نظام سیاسی در واکنش به پاندمی آنفلوانزا که زده جهان بین سال 1918 و 1920.

اشتراک وال استریت ژورنال Pro: مرکزی, بانکداری.

اقتصاد آلمان در شکل وحشتناک در پی جنگ جهانی اول, اما آن را فقط در محیط اقتصادی است که به کمک سوخت ظهور نازی ها و غوطه جهانی دوم جنگ جهانی.

کسانی که حوادث شده اند در جهان آگاهی به عنوان سازمان ملل تلاش برای حرکت coronavirus بحران است. بحران کنونی منجر به بزرگ مرگ عوارض عمیق اقتصادی دررفتگی و عدم اطمینان سیاسی در زمانی که بسیاری از کشورها دیده می شود افزایش ناسیونالیستی جنبش های سیاسی که به دنبال معکوس دهه های اقتصادی و سیاسی بین المللی ارتباطات.

یک قرن پیش “آنفلوانزا مرگ و میر خود را به حال یک اثر قوی در سهم آرا برنده توسط افراط گرایان به طور خاص افراطی ملی حزب سوسیالیست” کاغذ گفت: در اشاره به حزب نازی به رهبری آدولف هیتلر شد که صدراعظم آلمان در سال 1933.

“این اثر غالب بسیاری از عوارض دیگر و ماندگار است حتی زمانی که ما برای کنترل تأثیرات محلی بیکاری شهرستان هزینه های جمعیت تغییرات آورده و محلی جمعیتی و یا هنگامی که ما ابزار برای آنفلوانزا مرگ و میر” Blickle نوشت.

تغییر الگوهای رای گیری به طور خاص به نظر می رسد برای افزایش نازی ها بیش از دیگر حرکات کاغذ گفت. “همان الگوهای نمی شد و قابل مشاهده برای رای برنده توسط دیگر احزاب تندرو مانند کمونیست ها.”

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

محبوب ترین ها در وال استریت ژورنال Pro:

دو تغذیه مقامات می گویند اقتصاد ایالات متحده می تواند به جلوگیری از بدترین سناریو

آمریکا در حال تهیه بعدی-فاز محرک پیشنهاد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de