فا مرکز: تغذیه نیست و به احتمال زیاد به نرخ های بهره در آمریکا زیر صفر است و رفتن به شوک امروز دارندگان اوراق قرضه

سرمایه گذاران اوراق قرضه ممکن است خود را تنظیم برای ناامیدی نیست اگر آنها در حال شمارش در حفره سود از نرخ بهره

توسط NEWSAMINS در 28 تیر 1399

سرمایه گذاران اوراق قرضه ممکن است خود را تنظیم برای ناامیدی نیست اگر آنها در حال شمارش در حفره سود از نرخ بهره در ایالات متحده رفتن منفی است. وجود دارد این است که بدن در حال رشد از تحقیقاتی که منفی نرخ معکوس. علاوه بر این فدرال رزرو است که آگاهی از این تحقیقات و به نظر می رسد مصرف آن را به طور جدی. به عنوان یک نتیجه, آن را تبدیل به بیشتر احتمال دارد که فدرال رزرو در آینده تبدیل خواهد شد به ابزارهای دیگر در آن محرک های پولی ابزار قفسه سینه علاوه بر کاهش نرخ به قلمرو منفی.

یک مطالعه اشاره در این جهت به نظر می رسد در ماه اوت سال 2020 , مجله علوم رفتاری و تجربی اقتصاد. مطالعه "به کاهش یا عدم کاهش: تاثیر صفر و منفی نرخ بهره در سرمایه گذاری تصمیم گیری" انجام شد Lior David-Pur کورش Galil و Mosi Rosenboim از دانشگاه بن گوریون از اسرائیل در اسرائیل است. داود-پور نیز رئیس دولت بدهی مدیریت واحد در اسرائیل وزارت امور مالی.

محققان ایجاد تعدادی از جذاب شبیه سازی و تست تا ببینید که چگونه سرمایه گذاران ممکن است رفتار های مختلف در نرخ کاهش یافته است. در یک شبیه سازی برای مثال نرخ های بهره کاهش به 0% 1.0% و در دیگری به منهای 1.0% از 0٪. در نظریه اوراق قرضه باید به طور مشابه رفتار در هر دو سناریو: به عنوان مثال iShares هسته ای ما جمع اوراق قرضه ETF AGG, +0.10% با متوسط مدت 5.5 باید در تئوری تولید یک افزایش سرمایه از 5.5 درصد در هر یک از حالات.

این چشم انداز از دستاوردهای چنین است که ترغیب بسیاری از سرمایه گذاران به ادامه شرط بندی بر روی اوراق قرضه با وجود سابقه کم بازده اوراق قرضه افزایش قیمت زمانی که بازده قرار می گیرند. اما اگر صفر می شود زیر نرخ که بانک مرکزی در حال بعید است که بروید و سپس سرمایه گذاران نیاز به خلق و خوی شور و شوق خود را.

" اگر خطر را افزایش نمی دهد چه نقطه ساختن نرخ منفی ؟ "

این تحقیقات جدید نشان داد که این دو سناریو بسیار متفاوت اثرات گسترده ای از اقتصاد است. در سابق سناریو است که در آن نرخ کاهش می یابد تا 0% از 1% ریسک مصرف در سراسر اقتصاد افزایش به عنوان شما ممکن است انتظار داشت. اما در دومی سناریو که در آن نرخ رفت زیر صفر به قلمرو منفی اهرم کاهش و نه افزایش یافته است. که فقط در مقابل آنچه که بانک مرکزی قصد هنگامی که کاهش نرخ به زیر صفر است. اگر خطر را افزایش نمی دهد چه نقطه ساختن نرخ منفی ؟

بانک های مرکزی در حال منفی در منفی نرخ

این امر می تواند یک چیز اگر این مطالعه جدید تنها صدای در بیابان. اما آن را در ایجاد و تایید آنچه که بسیاری از بانکهای مرکزی مشکوک. در ماه دسامبر سال گذشته برای مثال در سوئد بانک مرکزی منتقل مخزن رای بازگشت به نقطه صفر پس از نگه داشتن آن منفی برای مدت پنج سال. فرماندار آن بود نقل عنوان کرد و گفت: "اگر انتخاب شدند و در صفر یا کمی منفی به صفر و یک جای خوب می شود." (نگاه کنید به مقاله در تایمز مالی تحت عنوان: "چرا سوئد در حال غرق خود را با نرخ منفی آزمایش.")

پس از مطالعه تاثیر منفی نرخ بهره در ژاپن علاوه بر این محققان در سان فرانسیسکو بانک فدرال رزرو یافت این کاهش تورم انتظار می رود به جای آن افزایش یافته است. که فقط در مقابل آنچه که بانک مرکزی ژاپن امیدوار بود.

و در فدرال رزرو سیاست جلسات اواخر سال گذشته رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت که "شواهد مفید اثرات منفی نرخ بهره در خارج از کشور بود, مخلوط شده, و است که معلوم نیست چه اثرات منفی نرخ ممکن است در تمایل واسطه های مالی به قرض دادن و در طرح های هزینه های خانواده ها و کسب و کار."

به مطمئن شوید این اظهارات نمی ارائه هر گونه یقین که تغذیه نمی تواند نرخ برای رفتن منفی است. آن است که تحت فشار سیاسی برای انجام درست آن از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی که فدرال رزرو باید قبول "هدیه ای از منفی نرخ." اما در یک ایمیل به داود-پور گفت که بر اساس اظهارات رئیس بانک فدرال پاول او فکر می کند "آن است که کمتر احتمال دارد که ایالات متحده خواهد رفت زیر صفر است."

مفاهیم برای سرمایه گذاران اوراق قرضه

پس از آن سرمایه گذاران اوراق قرضه پتانسیل افزایش سرمایه از سطح فعلی محدود خواهد شد. با 10 سال خزانه TNX, +2.61% TMUBMUSD10Y, 0.634% در حال حاضر بازده فقط 0.63% کاهش به صفر خواهد تولید برآورد سود 3.5 درصد برای iShares هسته ای ایالات متحده در مجموع پیوند ETF. که هیچ چیز به عطسه در, اما شاید نه به اندازه کافی به تعادل زیان اگر ایالات متحده نرخ شد و به جای آن به حرکت می کند به طور قابل توجهی بالاتر است.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بیشتر:وقتی کم بازده می تواند یک معامله خوب برای سرمایه گذاران

همچنین بخوانید: شماره 1 بازار-تایمر از 1980s و 1990s این پیام امروز به خرید و نگه داشتن سرمایه گذارانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب