کلمات کلیدی: موجی از ورشکستگی افزایش مالیات ها و آمریکایی ها پناه دادن زخم های ماندگار از coronavirus مستندات — رئیس بزرگترین asset manager هشدار از چشم انداز تیره و تار

عصر coronavirus شده است سخت در آمریکا و روان اما مدیر عامل بزرگترین دارایی مدیر اخطار می دهد که هر کس باید بری

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

عصر coronavirus شده است سخت در آمریکا و روان اما مدیر عامل بزرگترین دارایی مدیر اخطار می دهد که هر کس باید بریس برای حتی ناهموار روز پیش که ایالات متحده در تلاش برای خروج از بدترین عمومی-بحران بهداشتی در بیش از یک قرن است.

BlackRock ارشد اجرایی لری فینک هوا یک دور کوتاه مدت چشم انداز اقتصاد به عنوان متحده و کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با بازگشایی از COVID-19 مستندات است که به احتمال زیاد محور ایالات متحده و بقیه جهان را به یک رکود عمیق, با توجه به گزارش از بلومبرگ ،

اخبار سازمان گزارش شده است که خبرچین, صحبت خصوصی با مشتریان از ثروت مشورتی شرکت برشمرد غیرجذاب آینده ای که در آن اقتصاد در ادامه به تضعیف و ورشکستگی افزایش می یابد و مصرف کنندگان آمریکایی — نیروی حیاتی از حیات اقتصادی در امریکا — باقی می ماند روانی زخم خورده از تاثیر مرگبار پاتوژن است که آلوده به بیش از 3.7 میلیون نفر (1.2 میلیون دلار در ایالات متحده به تنهایی) و ادعا کرد بیش از 260,000 زندگی در سطح جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اضافه کردن توهین به جراحت فینک هشدار داد که حتی به عنوان که وحشیانه سناریو نقش مالیات بر شرکت ها و افراد در نهایت نیاز به مطرح برای تامین مالی تریلیون دلار در کمک های اقتصادی شده است که در doled توسط دولت و فدرال رزرو برای تعدیل فوری آسیب مالی ساخته شده توسط تلاش برای کاهش شیوع بیماری های ویروسی.

فینک را واجد fides در وال استریت در حال کافی به پیش بینی سرد شدن به اندازه کافی اما بلومبرگ اشاره می کند که مدیر عامل شرکت نیز ارائه مشاوره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده در پاسخ به همه گیری و اجرایی را مدیریت دارایی شرکت است که کمک به تغذیه مداوم بازارهای مالی بودند که وضعیتی وخیم در ماه مارس را به عنوان دامنه و شدت بالقوه کشنده ویروس ساخته شد روشن است.

سختی ها را تحمل اینجا ممکن است در نتیجه افزایش تقرير فینک همچنین هشدار داد شاید دامن زدن به تنش های سیاسی. دیگر کارشناسان نگران هستند که پس از بیماری ممکن است شکاف میان ثروتمندان و فقرا پهن در داخل کشور و جاهای دیگر.

BlackRock نمایندگان نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر.

اقتصاد در حال حاضر دچار ضعف تاریخی و بی سابقه ای کلیپ با شیوع بیماری که منجر به بزرگترین کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول از سال 2008. در واقع خواندن از تولید ناخالص داخلی برای سه ماه اول سال 2020 رسمی کارت امتیازی برای رشد اقتصادی کاهش یافت و در 4.8% سالانه سرعت.

اقتصاددانان پیش بینی می کنند که اقتصاد است به احتمال زیاد قرارداد 25 درصد یا بیشتر در سه ماهه دوم با برخی از پیش بینی قرار دادن کاهش در رقم 40 درصد است.

روز چهارشنبه گزارش در بخش خصوصی اشتغال در امریکا نشان داد که 20.2 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل با توجه به payman-پردازنده پردازش خودکار داده ها, Inc. ADP, -0.86%.

که افتضاح داده های نقطه ای می آید که بیش از 30 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری در شش هفته گذشته و دیگری 3 میلیون به احتمال زیاد به نشان می دهد تا به عنوان به دنبال کار در یک شنبه گزارش بازتاب فعالیت در هفته گذشته.

نرخ بیکاری به احتمال زیاد افزایش یافت و به بالاترین سطح در record — MarketWatch پیش بینی شده است که 15% — از صرف 3.5% فقط دو ماه پیش.

بخوانید: بازار سهام ممکن است به نصف کاهش دهد اما این "کم ارزش ترین' دارایی در مورد افزایش سرمایه گذار میلیاردر می گوید:

در برابر همه که بازارهای سهام شده اند رو با یک مقدار بی سابقه ای از پولی و مالی و پشتیبانی و بهبود شدت پس از سقوط به یک خرس بازار در ماه مارس به طور معمول تعریف شده به عنوان یک قطره از یک های اخیر اوج حداقل 20٪. پس از قرار دادن در یک خرس-بازار پایین در مارس 23, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.91% و S&P 500 شاخص SPX -0.69% باید هر دو افزایش یافته است در حدود 27 درصد در حالی که تکنولوژی-لادن شاخص Nasdaq Composite COMP +0.51% صعود یک سایه بیش از 29 درصد است.

فینک چشم انداز نشان می دهد که روند صعودی سرمایه گذاران ممکن است نیاز به خواب با یک چشم باز.

اتمام: بازار سهام جست و خیز به آن coronavirus پایین در مارس? حدود 92 سال از S&P 500 به تاریخ می گوید یک فرصت خوب وجود داردtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب