وال استریت ژورنال: اتحادیه اروپا مجموعه ای به نام کشورهای که از گردشگران استقبال خواهد شد در ماه آینده و ایالات متحده برش را ندارد

اتحادیه اروپا و کشورهای عضو کشیده اند تا یک لیست از 15 کشور که شهروندان ممکن است مجاز به سفر دوباره به بلوک شروع ژوئیه 1 که شامل ایالات متحده آمریکا است اما شامل کانادا و ژاپن و احتمالا چین, دیپلمات گفت.

تصمیم نهایی هنوز گرفته شود در لیست اما دیپلمات ها گفت: آنها منطقی با اعتماد به نفس آن را بدون تغییر تصویب شود. کشورهای عضو خواسته شده است تا برای تصویب آن توسط شنبه شب.

نبض بازار:اتحادیه اروپا ممکن است نوار آمریکایی از بازدید از آنجا که COVID-19 همه گیر است نه موجود در آمریکا: نیویورک تایمز

همچنین نگاه کنید به:داو بسته 730 امتیاز پایین تر پس از سنبله در coronavirus موارد نیروهای تگزاس و فلوریدا به میله دوباره در حالی که سهام بانک سینک در تست استرس

کانادا و نیوزیلند و استرالیا و کره جنوبی و ژاپن و گرجستان اروگوئه, لزبین, تونس, الجزایر, صربستان و مونته نگرو رواندا و تایلند در لیست به عنوان چین بر اساس سفر متقابل است. روسیه می پیوندد ایالات متحده در میان کشورهای در حال حاضر تلقی بیش از حد خطر بزرگ اروپایی برای سلامت عمومی است.

اتحادیه اروپا تا به حال گسترده سفر بان کی مون در محل پس از اواسط ماه مارس زمانی که بلوک بسته مرزهای خارجی آن به همه غیر ضروری سفر شامل گسترش جدید کروناویروس که باعث شده است که ده ها هزار نفر از مرگ و میر در منطقه و منجر به تعطیلی بسیاری از اقتصاد.

Coronavirus به روز رسانی:آمریکا مجموعه رکورد جدید COVID-19 نفر در یک روز به تگزاس می شود برای اولین بار دولت به reimpose محدودیت

دو هفته پیش با وضعیت بهداشتی بسیار بهبود یافته ترین کشورهای عضو توافق کردند که برای باز کردن مرزهای خود را به هر یک از دیگر توسط ژوئن 15 و کمیسیون اروپا پیشنهاد اجازه می دهد مسافران از خارج از منطقه شروع به آمدن به بلوک شروع ژوئیه 1.

این حرکت در نظر گرفته شده بود در بخشی به افزایش سخت-آمار اقتصاد با اجازه دادن به مردم برای آمدن به اروپا برای فصل توریستی تابستان است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

روند در WSJ.com:

برلین چپ سرد به عنوان برگ برنده را تهدید می کند به پایین کشیده نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان

رایگان سخنرانی تحت محاصره به عنوان نشان می دهد تلویزیون به پایان می آید در هنگ کنگ

در ادامه:پنتاگون Esper به دنبال اطمینان بخشیدن به متحدان ناتو در میان تهمت و تهدید به کاهش نیروهای نظامی در آلمان