شاهدانه تماشا کنید: Tilray می گوید coronavirus است منجر به عملیات

این COVID-19 همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است به طور قابل توجهی نکنه ماری جوانا تولید Tilray Inc.'s گلدان عمل

توسط NEWSAMINS در 23 اردیبهشت 1399

این COVID-19 همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است به طور قابل توجهی نکنه ماری جوانا تولید Tilray Inc.'s گلدان عملیات به عنوان شرکت کانادایی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه این مسیر برای رسیدن به اندازه گیری سودآوری تا پایان سال است.

سهام Tilray TLRY, +3.85% کاهش 5.3% در جلسه طولانی پس از بسته شدن تا 3.9 درصد به $8.08 در دوشنبه تجاری. سهام دهکدهای از دست داد بیش از نیمی از ارزش خود را در این سال به عنوان شاهدانه ETF THCX, -0.34% کاهش یافته و 31 درصد.

بریتیش کلمبیا-بر اساس شاهدانه شرکت گزارش سه ماهه اول از دست دادن خالص $184.1 میلیون که به مقدار $1.73 یک سهم در مقایسه با از دست دادن $29.4 میلیون یا 31 سنت یک سهم از یک سال پیش. بزرگتر-از-انتظار ضرر و زیان ناشی از چند غیر نقدی اتهامات از جمله حدود 30 میلیون شارژ از یک متوقف آمریکا CBD معامله و نزدیک به 30 میلیون دلار رسید به دلیل تضعیف دلار کانادا.

از دست ندهید:Tilray فروش سهام برای کمتر از $5 سهم که ممکن است به خوبی جواب برای شفق قطبی و Hexo

Tilray درآمد رز 126 ٪ به $52.1 میلیون دلار از $7.9 میلیون سال پیش این شرکت اعلام کرد که آن را به پرداخت 5 میلیون دلار در مالیات مالیات غیر مستقیم است که بسیاری از مصرف کننده بسته بندی شده-محصولات شرکت حذف از درآمد ناخالص. Tilray درآمد رشد 11 ٪ در مقایسه با سه ماهه چهارم. نزدیک به نیمی از Tilray فروش هستند از آن کنف مواد غذایی کسب و کار.

درآمد این شرکت تماس شنبه رئیس امور مالی مایکل Kruteck گفت که مانند بسیاری از شاهدانه اپراتورهای Tilray شاهد افزایش شاهدانه فروش در ماه مارس به عنوان مردم انبار حشیش پیش از اقامت در خانه سفارشات در کانادا. Krutek همچنین گفت که در ماه آوریل فروش کاهش از مارس را رفیع سطح, اما باقی مانده اند بیشتر از در ژانویه و فوریه.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند دست از 44 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $49.4 میلیون.

در یک بیانیه مدیر اجرایی برندان کندی گفت که تا پایان سال این شرکت با هدف به نوبه خود سود با استفاده از اندازه گیری غیر استاندارد به نام تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک. او همچنین گفت که این شرکت در زمان چند گام برای ایجاد کسب و کار خود را کارآمد تر است که باید آن را ذخیره کنید $40 میلیون سال هر چند این اقدامات نمی شد "به طور کامل منعکس شده" در سه ماهه اول نشان می دهد.

این شرکت به فروش می رسد $5.8 میلیون ارزش پزشکی علف های هرز در خارج از کشور بود که بالاتر از فروش پزشکی در کانادا برای اولین بار. "پزشکی بین المللی هرگز به عقب" کندی گفت: در درآمد تماس بگیرید. "این همیشه خواهد بود در بیش از ما در کانادا پزشکی درآمد."

در یک مصاحبه تلفنی با MarketWatch, کندی گفت: منابع شاهدانه برای فروش در بازارهای بین المللی شده است حتی سخت تر از آن بود خرید گلدان منجر به کانادا تفریحی قانونی در سال 2018 است. او گفت: دو مشکل Tilray برخوردهای اغلب مشکلات تعیین اینکه آیا یک شرکت است که در واقع با مجوز به فروش پزشکی علف های هرز و پیدا کردن محصول است که زندگی می کند تا به ادعای فروشنده. کندی همچنین گفت Tilray پیدا کردن است که قیمت گذاری تبدیل شده است بسیار مطلوب تر

در کانادا Tilray به فروش می رسد $20.9 میلیون تفریحی شاهدانه و $4.1 میلیون ارزش گلدان های پزشکی. مانیتوبا برداشت آن کنف غذاهای واحد, گزارش خرید و فروش $21.3 میلیون نفر است. برای کانادا عمده فروشی علف های هرز در بازار, کندی می گوید که Tilray همچنان به شکار برای محصول و در این نقطه کمتر وجود دارد رقابت برای به دست آوردن قدرت و توانایی بالا محصول شاید به این دلیل بسیاری از Tilray رقبای در حال گرسنگی ،

مدیران گفت که نسل دوم شاهدانه محصولات مانند خوراکی و نوشیدنی قوی بودند و این قیمت در حال رها کردن در گل به خصوص برای کاهش و اواسط قدرت محصولات.

جزئیات:شفق قطبی شاهدانه و Tilray مجموعه به جزئیات احتکار ماری جوانا در طول COVID-19

Tilray گفت: متوسط شاهدانه خالص قیمت فروش هر گرم کاهش به $5.28 از $5.60 یک سال پیش; به استثنای مالیات مالیات غیر مستقیم به قیمت $3.49 یک گرم است.

به تاریخ Tilray گفت که آن را تا به حال تجربه هر گونه مواد coronavirus مربوط به اثرات مرتبط با آن شاهدانه پزشکی فروش, تفریحی, گلدان فروش در کانادا و یا آن مانیتوبا برداشت محصولات کنف. در کانادا, شاهدانه شرکت شده اند تا حد زیادی مجاز به ادامه عملیات هر چند اضافی اقدامات ایمنی لازم هستند.

"برخی از ما محموله [اند] به تعویق افتاد اینجا و آنجا با چند روز" کندی گفت: در تماس است. "به طور کلی ما را دیده اند و نه قابل COVID-19-مربوط به توزیع چالش ها در کانادا و یا در سطح بین المللی در سه ماهه اول و در طول ماه آوریل و اول مه است."

در ماه مارس Tilray به فروش می رسد $90.4 میلیون ارزش سهام در $4.76 یک سهم کمتر از یک سوم از آنچه در آن ذکر شده سهام برای وقتی که می رفت ، Tilray ذکر شده در نزدک در 17 دلار سهم در سال 2018 ماه جلوتر از کانادا قانونی تفریحی گلدان استفاده کنید و در یک نقطه و سهام آن به طور خلاصه لمس 300 دلار در معاملات روزانه. Tilray مطرح شده پول در ماه مارس را به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.44% و S&P 500 SPX +0.01% دچار خود بزرگترین واحد-بعد ضرر و زیان پس از اکتبر سال 1987 سقوط.

"من زندگی در سیاتل وجود دارد و چند هفته در ماه مارس که این احساس من مثل زندگی دو هفته آینده و مخالف به بقیه امریکایی" کندی گفت: در مصاحبه تلفنی. "هنگامی که ما نگاه کردن بیش از بقیه سال من در مورد توانایی ما برای جمع آوری پول نقد — من نگران کل صنعت توانایی برای جمع آوری پول. ما با ارائه یک فرصت [برای جمع آوری پول] نسبت به اواسط ماه مارس و ما تصمیم گرفتیم که بهترین چیزی که ما می تواند انجام دهد برای ما سهامداران بود برای اضافه کردن پول به ترازنامه."

از پول نقد به خاکستر:گلدان شرکت ها فقط در ماه به زندگی می کنند به طور متوسط مطالعه می یابد

شاهدانه تماشا کنید: دیدن همه MarketWatch شاهدانه که پوشش در اینجاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب