منتظر تایگر وودز PGA تور بازگشت طولانی تر

فورت ورث تگزاس — به عنوان چارلز شواب چالش های دور دوم بود که در استعمار باشگاه های کشور روز جمعه شایعات از اینکه تایگر وودز خواهد بازی هفته آینده در RBC میراث چرخش شدند.

وجود دارد یک گزارش پیش از آن در هفته است که جنگل’ قایق بادبانی “حریم خصوصی” ترک کرده بود مشتری, ساحل, Fla., که در آن جنگل زندگی می کند, تا ساحل اقیانوس اطلس به گرجستان است. که سوخت حدس و گمان که ممکن است آن را رهبری به رئیس هیلتون, S. C., که در آن جنگل را بازی RBC.

که اتفاق می افتد. جنگل بود که تا 30 دقیقه پس از پایان روز جمعه چارلز شواب به دور دوم متعهد به گلبول قرمز شنیده نمی شد از.

بعدی در ساعت است و مسافران قهرمانی که در جنگل بازی هرگز. طول می کشد که این هفته پس از RBC. پس از آن می آید موشک وام مسکن قهرمانی در دیترویت که در آن جنگل و قطعا نمی خواهد به آنجا که ضامن که سمت چپ و مسابقات خود را در مریلند است.

اگر شما یک شرط بندی های فرد شرط تگزاس در جنگل, بازی بعدی در یادبود در ماه جولای. این مسابقات بازی کرده هر زمان که او شده است سالم و برنده پنج بار.

Tiger Woods
تایگر وودزگتی ایماژ

جنگل بازی کرده است و یک PGA Tour رویداد از ماه فوریه زمانی که او به پایان رسید و آخرین در میان بازیکنان که ساخته شده از برش در پیدایش دعوتی. با استناد به بد خود را پشت او سپس قلم چهار بعدی مسابقات از جمله مسابقات قهرمانی بازیکنان.

جنگل ساخته شده است که تنها سه رسمی شروع می شود در تور در طول 2019-20 فصل — پیروزی خود را در Zozo قهرمانی یک کراوات برای نهم در بیمه کشاورزان باز و 68-پایان محل در پیدایش. او در حال حاضر در رتبه شماره 11 در رتبه بندی جهان.

جنگل’ بازی نگاه تیز زمانی که او و Peyton منینگ را شکست داد فیل مایکلسون و تام بردی در COVID-19 خیریه بازی ماه گذشته در مدال که در آن جنگل آمار هر fairway.

که ظاهرا کافی نبود به اشتها خود را برای رقابت در این چهار PGA Tour حوادث.


شامل میان قابل توجه بازیکنانی که از دست رفته قطع در استعمار بودند فیل مایکلسون, Jon رحم, ریکی فاولر Sergio Garcia, Jason روز داستین جانسون و 61 ساله تام لیمن که به دنبال خود باز دور 65 با 74 روز جمعه پایان دادن به آنچه تا به حال توسعه یافته به یک داستان فوق العاده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de