ماموران فدرال را خارج از پورتلند فرماندار می گوید: "آنها باید در عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر'

فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:47 PM EDT Jul 29, 2020پس از روز از برخورد خشونت آمیز میان معتر

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

پس از روز از برخورد خشونت آمیز میان معترضان و ماموران فدرال در پورتلند ماموران فدرال آغاز خواهد شد خروج از شهر دوشنبه در حالی که پلیس دولت باقی خواهد ماند, مرکز شهر, فرماندار اورگان اعلام کرد.

رژیم صهیونیستی. کیت براون گفت: روز شنبه در توییتر که او تا به حال صحبت با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگران که دولت فدرال موافقت کرده بود برای حذف همه گمرک و حفاظت مرزی و یخ ماموران از مرکز شهر پورتلند.

"آنها که عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر & آورده خشونت است. شروع فردا همه گمرک و حفاظت مرزی و یخ افسران ترک خواهد کرد در مرکز شهر پورتلند" براون نوشت, در بخش, در توییتر. "بیایید مرکز سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خواست برای عدالت نژادی پلیس و پاسخگویی. آن زمان برای اقدام جسورانه به اصلاح شیوه های پلیس."

سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی چاد گرگ در بیانیه ای گفت که او و فرماندار "توافق به یک طرح مشترک برای پایان دادن به فعالیت های خشونت آمیز در پورتلند" که شامل یک "قوی حضور" از ایالت اورگان پلیس در مرکز شهر و فدرال افسران در حالت آماده به کار در شهر است.

"اجرای قانون ایالتی و محلی آغاز خواهد شد تامین امنیت خواص و خیابان ها به خصوص کسانی که در اطراف فدرال خواص شده اند که تحت حمله شبانه به دو ماه گذشته" گرگ گفت.

گرگ اضافه شده که این بخش ادامه خواهد داد برای حفظ آن "زمان تکمیل و اجرای قانون فدرال پرسنل" در پورتلند تا بخش مطمئن بود که هتفیلد دادگاه فدرال و دیگر فدرال خواص مطمئن بودند.

توسعه می آید به عنوان وزارت دادگستری در نظر دارد به ارسال نزدیک به 100 ماموران فدرال و ماموران به دیترویت کلیولند و میلواکی به عنوان بخشی از عملیات افسانه یک جرم فدرال ابتکار آغاز شد که در اوایل این ماه و گسترش یافته به شهرهای مختلف.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا اعلام موجی از صدها نفر از عوامل به کانزاس سیتی میزوری; Albuquerque, New Mexico; و شیکاگو است.

پس از قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مرگ ممکن است به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن, Portland, دیده می شود, شبانه, تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و دستور داد ماموران فدرال را به این شهر را متوقف کردند. او توصیف کرده است معترضان به عنوان "آنارشیست" و "آشوبگران."

"این حمله به ماموران فدرال حفاظت از تغذیه ملک," اقدام, امنیت میهن, معاون دبیر کن Cuccinelli توییتی دوشنبه. "هر کسی که به شما می گوید در غیر این صورت عمدا نادیده گرفتن حقایق و یا دروغ گفتن است."

بیشتر: عدالت بازرس باز می شود حمله به ماموران فدرال اقدامات در پورتلند و DC تظاهرات

پورتلند: پلیس بازداشت دو مظنون پس از گزارش تیراندازی در نزدیکی دادگاه فدرال اعتراض سایت

در هفته های اخیر درگیری ها بین معترضان و ماموران فدرال را تشدید کرده و تا حد زیادی متمرکز در دادگاه فدرال.

در حالی که برخی از معترضان را روشن آتش بازی و یا اشیاء پرتاب بیش از نرده در دادگاه بسیاری دیگر جمع آوری کرده اند مسالمت آمیز تکرار شعارهای و راهپیمایی را از طریق خیابان.

ماموران فدرال را شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل در تظاهرات و در پاسخ به معترضان تشکیل "دیوار مادران" یک گروه از زنان که ایستاده اند در خط مقدم برای محافظت از دیگران و یا ملبس به رنگ نارنجی و انجام برگ دمنده برای کمک به پراکنده کردن گاز اشک آور.

کمک: رایان میلر بارت یانسن, کریستین فیلیپس, لیندسی Schnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب