Coronavirus شد طوفان کامل برای نوآوری فناوری و این مدیر صندوق ساخته شده

"این یک زمان شگفت انگیز برای فعال, مدیر," کتی چوب گفت MarketWatch در اوایل ماه ژوئن است. Left unsaid: این یک ز

توسط NEWSAMINS در 25 خرداد 1399

"این یک زمان شگفت انگیز برای فعال, مدیر," کتی چوب گفت MarketWatch در اوایل ماه ژوئن است.

Left unsaid: این یک زمان شگفت انگیز به یک مدیر فعال که طولانی-برگزار استراتژی کاملا تراز وسط قرار دارد با یک بار-در-یک-عمر بحران محور تحول از فن آوری است.

چوب موسس و مدیر عامل شرکت ارک سرمایه گذاری برداشت, توجه, برخی از این شک و تردید که برای تزلزل اعتقاد عمیق مخل شرکت های فن آوری و برای او اصرار که شرط های بزرگ در خارج از جعبه سرمایه گذاری ها شبیه به ارزش پخش. "اگر شما پنج سال زمان, افق, مثل ما, من می توانم به شما بگویم که به صورت مستقیم است که به اعتقاد من ما یک ارزش مدیر چرا که از این فرصت ها" چوب گفت: در طولانی مصاحبه با MarketWatch در ماه دسامبر.

گل سرسبد شرکت, صندوق, صندوق نوآوری ETF ARKK, +1.38% تا 26 درصد در سال تا به امروز در مقایسه با تنها 7.4 درصد افزایش برای Nasdaq COMP +1.01% . آن را کشیده و در بیش از 1.3 میلیارد دلار در دارایی های که در دوره زمانی با توجه به FactSet داده است.

چوب شناخته شده است برای شفافیت: ارک محققان ارتباط منظم با مردم در صنایع آنها در حال سرمایه گذاری در این شرکت معاملات خود را منتشر میکند و آن را می فرستد هفتگی تفسیر محرک بزرگ در آن اوراق بهادار است.

در یک به روز رسانی از COVID-19 همه گیر قفل شده است و بسیاری از کشور چوب به تازگی به اشتراک گذاشته چه ایده های خود را در عمل: چگونه coronavirus بحران کمک کرده است سرعت بخشیدن به نوآوری جزئیات بیشتر در معاملات او ساخته شده در مارس جنون و به همین دلیل شهود از مدیران فعال ضربان الگوریتم.

MarketWatch: در یک رویداد آنلاین ماه گذشته گفت: شما صحبت از این بیماری همه گیر و مستندات که "نوآوری دستاوردهای کشش در طول بار پر سر و صدا." شما ذکر شده کار از خانه تحصیل کرده بودن از خانه در تماس تلفنی با پزشکان از خانه و خرده فروشی آنلاین به عنوان فعالیت هایی که به دست آورده اند بیشتر کشش در طول این دوره گفت: "من معتقدم که ما باید فشرده سه سال از پیشرفت در شرایط این ابتکاری جدید سیستم عامل به سه ماه. من نمی بر این باورند که اقتصاد در حال رفتن به عقب است."

می تواند به شما صحبت می کنید کمی بیشتر در مورد این ایده و همچنین چگونه ارک فکر می کند در مورد پیدا کردن فرصت های سرمایه گذاری که در زمینه?

کتی چوب: شرکت های برنامه را به اتخاذ فن آوری های جدید اما مرتب کردن بر اساس از وقت خود را. آنها را از سه به پنج سال سرمایه گذاری چرخه. آنچه اتفاق افتاده است به خوبی تاسیس شرکت بودند و نه تنظیم به صورت دیجیتال در محل کار. ما در مورد بسیاری از مبارزات در حال وقوع در خارج وجود دارد و تعیین می گویند ما باید برای دریافت بر روی جدیدترین سیستم عامل است. ما شنیده ام بسیاری از شرکت ها گفت: ما را دیده اند بیشتر بهره در چند ماه گذشته از ما انتظار می رود در چند سال آینده. این یک شتاب تغییر نسبت به فن آوری هایی است که سریع تر و کمتر گران تر مولد [و] اجازه می دهد برای خلاقیت بیشتر.

به اشتراک گذاری دستاوردهای کاملا گرفته شده در انواع نوآوری است. ما راه سخت آموخته است که کارت های اعتباری و کارت های بدهی در حال خطرناک ترین ویروس پخش وجود دارد. آنها بدتر از پول نقد. حرکت به سمت کیف پول دیجیتال گرفته شده و این خواهد بود که بسیار مخرب برای بانک ها. Square Inc. میدان +0.73% دارای اثرات شبکه. بانک ها برای جذب مشتری شده اند حاضر به پرداخت صدها دلار است. مربع صرف در مورد $20... این خدمات جدید ارائه peer-to-peer معاملات کسب و کار کوچک و وام های مصرف کننده به دلیل مربع به خصوص می توانید انجام دهید این است که آن را می بیند هر معامله این کسب و کارهای کوچک.

" "در این فصل از ناامیدی برای تمام انواع دلایل ما شاهد نوآوری می تواند یک منبع بزرگ از امید.' "

— کتی چوب, موسس و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارک

قبل از coronavirus, خرید آنلاین تنها 15 درصد از کل فروش های خرده فروشی. ما فکر می کنم آن است که رفتن به 60 درصد تا سال 2030 به ویژه هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان شروع در حال تحول و نورد روبات تایید شده اجازه می دهد تا تحویل مواد غذایی. زمانی که آن می رسد مقیاس ما فکر می کنم آن را در مورد هزینه 25 سنت قطعا کمتر از یک دلار به ارسال پنج پوند بسته 15 مایل است.

نکته دیگر که گالوانیزه با این بحران است مشترک روبات. روبات های جهانی است که متعلق به Teradyne TER +1.32% باعث می شود یک محصول که شبیه اسلحه از یک ربات برای چیدن و بسته بندی. آنها در حال رفتن به کار با انسان و افزایش بهره وری انسان. آنها را مجبور سنسور به طوری که آنها نمی مردم آسیب هستند و قادر به کار در کنار مردم است.

این خواهد بود که شتاب به دلیل اجتماعی فاصله. مردم در خطوط مونتاژ نمی تواند کار کردن در کنار یکدیگر است. روبات ها در حال رها کردن در قیمت آنها زیر $20,000 در حال حاضر. آنها در حال گرفتن به رقابت با انسان و در نظر گرفتن شغل که کاملا نوکر. امیدوارم ما را آموزش مجدد مردم به طوری که آنها شغل های جالب. در این فصل از ناامیدی برای تمام انواع دلایل ما شاهد نوآوری می تواند یک منبع بزرگ از امید.

خیلی جالب بود به مدیریت ما سبک نمونه کارها در طول دندان از بحران به دلیل آنچه که ما تو را دیدم کمی گرا مدیران فقط فرستاده الگوریتم های خارج وجود دارد به دنبال هر شرکت با پول نقد کوسن و نقد منفی سوزاندن و کشتن آن. یکی بود 2U, Inc. TWOU, +3.20% آنلاین آموزش شرکت خدمت کالج ها و کسب و کار و اردوهای آموزشی. الگوریتم پیدا 2U و آن را در زمان در طول دو هفته از $30 تا $11.50. ما خریداری heck از آن چون ما می دانستیم که این یک راه حل برای این مشکلات وجود دارد.

من به یاد داشته باشید گفت: در مجموعه ما اجازه دهید نگاهی به آن دسته از شرکت هایی که در حال گرفتن آمار سخت: Zillow Z +0.87% و Invitae NVTA, +2.47% . آنها در سطل آشغال. تجارت در سراسر اختلال و نوسان در ارتباط با ابداعات می تواند سودآور باشد... Zillow شد یکی از جذاب. اوج خود بود $66.68 آن کاهش یافته است در طول سه هفته به 20 دلار و اکنون بازگشته است تا در حدود $60. این فرصت خرید بودند تا حدی به دلیل اتوماتیک-خلبان تجارت با فرکانس بالا وجود دارد. ما یک خریدار از این شرکت ها که کاملا راه حل برای مشکلات coronavirus دست ما. منظورم Zillow دیدم 500% افزایش در آنلاین تورهای مجازی. آن شده است یک زمان شگفت انگیز به یک مدیر فعال.

MarketWatch: خنده دار, یکی از تم ها که بدست بیشترین توجه را به تازگی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که کار از خانه — و این که یکی از شما اشاره نمی کند.

چوب: اوه بله! ما یک صندوق به نام نسل بعدی اینترنت ARKW, +0.86% . ما متعلق به, هر چند نه در اندازه زوم ZM, -1.14% چون ما فکر کردیم که موانع ورود به پايين بود. واقعا منتقل شده از طریق این درخشان. ما به فروش می رسد زوم شده است و خارج از دید سهام. ما ممکن است بسیار اشتباه در موانع ورود. ما به فروش سهام است که جذب بسیاری از سرمایه و آنچه که ما تصمیم به انجام خرید سازمانی (نرم افزار به عنوان یک سرویس) سهام است که ارائه تمام مختلف به پایان می رسد.

مهم تر و بهتر از مدل کسب و کار است ZScaler Inc. ZS, -0.20% فراهم می کند که ابر مبتنی بر امنیت است. که سهام مصلوب شد زمانی که زوم در حال حرکت بود ، ما خریداری شده که به سادگی. آن رفت و از حدود 66 به 35 دلار و در حال حاضر در $106. این شرکت که گفت: ما قصد داریم به شما راهنمایی. سال خود را در حال رفتن به بسیار بهتر از آنها فکر می کردند.

حتی Netflix NFLX, -1.76% و آمازون AMZN, -0.50% آنها آشکار ذینفع و ما خود آنها را در نسل بعدی صندوق اما ما به فروش می رسد برخی از دلیل آنها برگزار شد تا خیلی خوب بنابراین ما می تواند حرکت به زیرساخت های دیجیتال پخش می کند. آن را بسیار بالا حاشیه, مدل 70-80-90% حاشیه ناخالص. بیشتر مردم نمی دانند این نام. Pagerduty PD +1.72% , Twillio TWLO, +1.84% .

ما خود را ندارد و شل کار +1.71% قبل از. ما شد و گفت: موانع کم برای ورود. آنها فقط اعلام کرد یک چهارم که نا امید مردم اما در همان روز اعلام کرد که آمازون شروع به استفاده از شل نه تنها در داخل بلکه در برقراری ارتباط با تامین کنندگان و خرده فروشان. این می تواند شروع به لذت بردن از شبکه های اثر است.

MarketWatch: آیا راهی وجود دارد که این فن آوری است که شما سرمایه گذاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی به برخی از مسائل که آمده اند به مقدم در چند هفته گذشته در اطراف عدالت اجتماعی و نژادی سهام? من فکر کردن در صورت به رسمیت شناختن مسائل اطراف هوش مصنوعی وجود دارد اما احتمالا بسیاری دیگر که شما می دانید بهتر از I.

چوب: ما احتمالا باید یکی از متنوع ترین تیم در صنعت خدمات مالی. من نمی گویم که ما مجبور به بودن. این اتفاق به طور طبیعی بسیار بسیار ارگانیک. من فکر می کنم مردم را به خود جلب یک شرکت مثل ارک دیدن پیام ما... ما جوان تحلیلگران دلیل آنها جذب شده است که آنها می دانند که آنها در حال رفتن به رقابت خارج وجود دارد با برخی از تحلیلگران چاشنی در سازمان های دیگر اما با داشتن یک پا در دنیای جدید است و یک مزیت رقابتی است.

ما کاملا ایستادگی در برابر نژاد پرستی. من اغلب می گویند ما دوست داریم به عنوان مثال منجر شود بنابراین داشتن تنوع در این شرکت به اندازه ما انجام دهید این است که یک فرم. تاپیک فوق العاده ای امیدوارم که در کشتی. شده است وجود دارد و فوق العاده غم و اندوه و ما تا به حال یک بحث طولانی در مورد آن. هر هفته ما را به تماشای یک فیلم یا خواندن یک مقاله در مورد مشکلات مردم سیاه و سفید تا به حال در بازار است. مانند فیلم "سلما." ما تمام خواهد شد و تماشای آن را به طوری که ما در تمام سطح-مجموعه ای و بحث در مورد آن در یک مجازی ساعت ناهار.

آنچه اتفاق افتاده است در اینجا به عنوان غم انگیز آن را به عنوان آن را تا به بالا این بحث و مشروعیت آن را در راه است که باید انجام شده است مدت زمان طولانی پیش. من شنیده ام این حساب (از تشخیص چهره تکنولوژی) به عنوان به خوبی و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر متوجه شده است. من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است به جورج Floyd — و آنچه که در معرض از طریق فن آوری — در راه عمیق خود را تغییر داده است این بحث برای همیشه لطفا برای. من واقعا بر این باورند که.

ببینید:اول از آن نوع نژادی توانمندسازی ETF است 'پرواز تحت رادار.' شاید آن نباید.

MarketWatch: شما می توانید بسیاری از مطبوعات از جمله از من در مورد تفکر خود را در تسلا TSLA, -3.86% اما این بار من می خواهم عشق را به شما بیت کوین BTCUSD, -0.75% . چرا باید به سرمایه گذاران پرداخت می شود در حال حاضر توجه می کند و هر چیزی که ما فقط صحبت در مورد اعمال آن ؟ این ایده که می تواند آن را قابل دسترس بیشتر شکل سرمایه برای underbanked مردم قطع از اعتبار است ؟

چوب: اوه می تواند ما فقط بحث در مورد تسلا کمی پس از آن فقط آمار جدید بالا تمام وقت به 1000$?

MarketWatch: بله که واقعا یک نقطه خوب است. البته.

چوب: این بسیار جالب است. وجود دارد یک بیداری در این بازار است. اگر شما نگاه تسلا یک سال پیش از آن شده بود سطل آشغال توسط صندوق های تامینی و بسیاری دیگر گفت: آن را در حال رفتن به اجرا از پول نقد. از یک سال پیش زمانی که سهام رو به $170s به در حال حاضر آن را فقط عبور $1,000, چه چیزی شما را ببینید این است که ترازنامه هر کس انتقاد سال گذشته امروز به نظر می رسد مانند یک قلعه نسبت به ترازنامه سنتی تولید کنندگان خودرو.

سنتی تولید کنندگان دچار مشکل هستند. ما تلاش کردیم که این پیام را برای مدت زمان طولانی. تسلا بود رفتن را مختل سنتی تولید کنندگان که به تعدادی از جهش بزرگ به عقب. در واقع آنها تا به حال به کاهش در سرمایه گذاری های خود را. آنها موفق به تعویض سنتی از موتور احتراق داخلی. آنها نمی توانند به تسلا استاندارد.

ما دیده ایم تسلا در حال حرکت به سمت مستقل. هوش مصنوعی است که بخش بزرگی از آن است. من فکر می کنم که تحلیلگران شروع به آن را دریافت. این خودرو کمتر از تحلیلگران و شاید تحلیلگران که بیشتر تکنولوژی گرا. این است برای رفتن به یکی از بزرگترین فرصت های سرمایه گذاری از ما عمر است. ما صریحا تحقیر سال گذشته است.

MarketWatch: شما با یک $7,000 قیمت هدف در فوریه, من فکر می کنم آن بود. می کند که هنوز هم ایستاده است ؟

چوب: ما تنظیم شده ما قیمت پایه برای کوروناویروس. بیش از پنج سال افق ما در زمان پایه قیمت هدف برای $6,800 اما چیز دیگری وجود دارد که ما فکر می کنم آن را می تواند بسیار بالاتر است. آن را احتمالا راه اندازی خود را سوار نقطه خدمات با انسان رانندگان گاهی اوقات این سال است. تسلا را به فروش خودرو به صورت پیش پرداخت و پس از آن فرد خرید خودرو قادر خواهد بود به پرداخت بقیه آن از طریق درآمد خود را. این یک ایده واقعا خوب است و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد و ما فقط به پایان رسید و مدل سازی. این امر ما را قیمت از هدف تا حد قابل توجهی. خود را در مقایسه با مدل فعلی سوار نقطه بسیار سود آور است و من فکر نمی کنم هر کسی قرار داده است که در مدل خود را.

تا آنجا که بیت کوین من فکر می کنم یک زن و شوهر از چیزهایی که اتفاق افتاده است. احتمالا ذخیره ارز از رمزنگاری اکوسیستم. پس از اوج در پایان سال 2017 به پایین آن در $3,500 در اوایل این سال ما را دیده اند بیت کوین را از رمزنگاری دارایی اکوسیستم معادل بازار کلاه رفتن از 30 درصد به بالای 70%. که به شما می گوید که بیت کوین پرواز-به-ایمنی ارز. که یک متعال ،

ما نیز باید یکی دیگر از انگیزه برای بیت کوین به رفتن از اینجا و آن این است که ما دیده ایم سنتی طلا GCM20, +0.04% گرفتن یک خوب را پیشنهاد داد. است که بسیاری از سرمایه گذاران تعجب که در آن این همه پولی و مالی محرک است برای رفتن. این است که طلا دیجیتال. اگر بیت کوین رو فقط 10 درصد از سنتی طلا سرمایه گذاری بازار بازار آن کلاه را از حدود 170 میلیارد دلار در حال حاضر به حدود 900 میلیارد دلار است. ما همچنین فکر می کنم آن را یک سیاست بیمه در برابر... آشکار مصادره ثروت به عنوان اتفاق افتاده در ونزوئلا در عربستان سعودی... من فکر می کنم بیشتر مردم در حال فکر کردن در مورد بیمه نامه [به خود گفت:] وای اگر من فقط نگه داشته keycode در سر من من می توانم راه رفتن در سراسر مرز به دور از یک کشور که در تلاش برای مصادره ثروت من و آن را در اختیار من است.

دلیل دیگر من بیشتر خوش بینانه در مورد این فن آوری تحت آن شده است نبرد-تست شده است. ما فقط از طریق رفت و نصف... [I]t در حال توسعه برخی از کمبود ارزش. وجود حدود 18 میلیون واحد در خارج وجود دارد در حال حاضر. آن را به رشد حتی آهسته تر از سنتی طلا استخراج شده است.

چیز دیگری که به تازگی اتفاق افتاده در رابطه با کوروناویروس. در ماه مارس زمانی که بیت کوین درون منفجر آنچه اتفاق افتاد این بود که یک ارز به نام Bitmex اجازه داده بود که 100 بار اهرم برای برخی از معامله گران. این اتفاق در اواسط ماه مارس زمانی که همه چیز به گرفتن ضربه سخت است. که جدید معرفی شده حکومت اقدامات در مبادلات و غیر متمرکز در بخشهای مالی اکوسیستم. من فکر می کنم که ساخت فن آوری و استفاده از آن را قوی تر. من می خواهم برای دیدن این تست است. و در نهایت آنچه ما دیده ایم این است که... این است که به طور مداوم قدردانی ارز سال به سال. در این سال آن را به پایین ترین سطح معنی این کم بود کمتر از گذشته کم در مارس 2019. بنابراین شما به تکنسین های به این گفته این نمودار این است که شروع به نگاه قوی.

MarketWatch: آیا چیزی هست که شما فکر کردن در مورد و یا کار بر روی است که ما نمی صحبت کردن در مورد?

چوب: یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مهم است که ما تلاش کرده اند ما را به راه تر به نهادی جهان ما اغلب اجرا به یک سوال: چه چیزی مقایسه کنیم شما برابر است ؟ پاسخ من است که همیشه به خوبی هر آنچه که شما می خواهید. اما این رضایت بخش نیست. موسسات نمی خواهم که پاسخ دهد. آنها می خواهند به طور مستقل داور می گرداند. چه به تازگی اتفاق افتاده است که ما کار کرده اند با MSCI توسعه داده است برخی از نوآوری شاخص. من باید به یک کامل سلاح طول رابطه اما ما در بخش تحقیقات مشغول به کار با آنها... [و] از شاخص های سنتی شده اند ارزش تله. من فکر می کنم زمانی که مردم شنیدن ارک رابطه با شاخص ارائه دهنده آنها فکر می کنم آن را قطع کنید چون من شده است گفت: تا زمانی شاخص بودجه در مورد گذشته و نه آینده.

ببینید: سرمایه گذاران در حال ساخت 'BETZ" در این بازی آنلاین ورزشی و بازی ETFtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن