خاموش کردن بیکر میفیلد

شاید او احساس بیش از حد خطرناک است.

پس از فروتنی دوم فصل Browns کارفرمایی بیکر میفیلد است نشان دادن یک درجه از بلوغ با پررنگ کردن پهلوانان و اجازه کار خود را برای خود صحبت می کنند.

“در حال حاضر آن را در حال حرکت در سکوت که با من خوب است,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با مطبوعات در روز چهارشنبه. “این که چگونه من استفاده می شود به انجام آن قبل از گرفتن در یک مرحله بزرگتر. بازگشت به اصول به جایی که من می توانید انجام رساندن اهداف زمانی که در این فصل اطراف می آید.”

میفیلد “تبدیل کردن چندین درخواست مصاحبه این offseason” یک منبع ESPN گفت:.

“این فقط زمانی به کار ما چیزی به جای صحبت کردن در مورد آن,” او گفت:. “این اولین بار است که رسانه ها چیزی که من انجام داده ام فقط به این دلیل وجود دارد بدون نیاز به صحبت کردن در مورد آن.”

میفیلد را تازه کشف شده سکوت و تواضع هستند و خروج آشکار از سال گذشته مناجات تند, ویژگی های چند رسانه ای ساخته شده است که او یک پلاریزه شکل بر روی پاشنه خود را برقی rookie فصل است. در یکی از بسیاری از خشن و بی ادب offseason, مصاحبه, Mayfield درو خشم برای trashing غول ” مورد بحث در دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

“من نمی توانم باور غول در زمان دانیل جونز گفت:” GQ Magazine. “ضربات ذهن من است.”

“من میخوام خودم و بر این باورند که” میفیلد گفت پیچیده است. “و اگر شما آن را دوست ندارم که خوب است.”

“در اینجا چیزی” میفیلد ESPN گفت: این مجله. “آنها در حال رفتن به اعتیاد به مواد مخدره شما. اما به عنوان به زودی به عنوان شما از دست دادن یک زن و شوهر از بازی آنها شما پرتاب در سطل زباله.”

Cleveland Browns quarterback Baker Mayfield
Cleveland Browns کارفرمایی بیکر میفیلدالماس تصاویر/گتی ایماژ

او همچنین درگیر در یک تعداد spats با رکس رایان کلیولند خبرنگار تونی Grossi, 49ers cornerback ریچارد شرمن و سابق استیلرز گیرنده آنتونیو قهوه ای است.

سابق Heisman برنده جایزه سرعت بیش از زمان برای Tyrod تیلور در سال 2018 و تکمیل 63.8 درصد از خود عبور برای 3,725 متری 27 touchdowns و 14 interceptions بیش از 14 بازی. انتظارات و علاقه این تیم به طور قابل توجهی افزایش ورود 2019 فصل را با علاوه بر این از سابق غول گیرنده Odell بکهام Jr., اما میفیلد پسرفت به پایان رسید و با 3,827 متری 22 touchdowns و 21 interceptions با 59.4 درصد تکمیل.

و همانطور که پیش بینی می شود به “سطل زباله” او رفت.

این Browns در نهایت به پایان رسید با یک ناامید کننده 6-10 رکورد خود را 12th متوالی و از دست دادن فصل و میفیلد اغلب به نظر می رسد نا امید و محاصره هر دو در و خارج از زمین.

شماره 1 به طور کلی انتخاب 2018 پیش نویس NFL خواهد بود واجد شرایط برای تمدید قرارداد پس از این فصل است. وقتی پرسیده شد که اگر می خواهد که با انتقال فشار اضافی در سال سه سیگنال-caller, Mayfield پاسخ داد که “هیچ نیاز است.”

“من برنده چیزهای خوب اتفاق می افتد,” او گفت:. “چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد برای تیم ما و بچه ها در اطراف من و این که مهم ترین بخش است. اگر من بازی بهتر تیم ما در حال رفتن به انجام بهتر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de