Ahmaud Arbery تصویری: کارشناسان حقوقی توضیح دهید که چگونه فریم های کلیدی استفاده می شود در قتل محاکمه

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:58 PM EDT مارس 13 سال 2020این ویدئو از کشنده روبرو می شوند

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

این ویدئو از کشنده روبرو می شوند و طول می کشد کمتر از یک دقیقه.

Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست دیده می شود در حال اجرا پایین خیابان. او صلیب را در مقابل یک کامیون با دو مرد سفید نگه داشتن اسلحه و مبارزه تحقیق و بحث. سه اثر شلیک گلوله در حال اخراج Arbery شروع به فرار و به زمین می افتد.

این ویدئو گرفته شده توسط یک همسایه و متعاقبا منتشر شده توسط گرجستان وکیل را نشان می دهد مختصر و در عین حال کاملا خشونت آمیز روبرو می شوند و کارشناسان حقوقی می گویند در لحظات کلیدی در این ویدئو استفاده می شود توسط هر دو طرف در این مورد به توضیح اقدامات مردان.

تحقیقات نشان می دهد که rewatching فیلم های خشونت آمیز می تواند دچار روان زخم کردن بینندگان و منجر به منفی روانی اثرات بهداشتی. برای کمک به خوانندگان در درک آنچه اتفاق می افتد در این ویدئو بدون نیاز به مشاهده و آن را چند بار در ایالات متحده آمریکا امروز صحبت با استادان حقوق در گرجستان که مورد تجزیه و تحلیل فیلم در یک زمینه قانونی.

اهمیت این ویدئو

تصویری از Arbery است تیراندازی مرگبار در فوریه. 23 و پس از آن رسیدگی به این پرونده را برانگیخته یک اعتراض ملی به خانواده و طرفداران می گویند او بی رحمانه به ضرب گلوله کشته پایین توسط اوباش در حالی که بر روی تنه زدن در نزدیکی گرجستان به خانه.

گرجستان دادستان کل: جدید آتلانتا دادستان خواهد 'اطمینان از اجرای عدالت در Ahmaud Arbery مورد تیراندازی

ویدیو "واقعا کاتالیز قرار می گیرد و کل این مورد به آگاهی عمومی" گفت: Ronald L. کارلسون فولر E. Callaway صندلی از قانون بازنشسته در دانشگاه گرجستان مدرسه قانون است.

پدر و پسر گرگوری و تراویس McMichael بودند که هفته گذشته بازداشت شده و به اتهام قتل و تشدید حمله – بیش از 2 ماه پس از مرگ پلیس گفت که آنها فکر Arbery بود دزدی مشکوک در محله خود را زمانی که آنها به دنبال او. گرگوری McMichael گفت Arbery حمله پسر خود را.

رویکرد

در اولیه فریم از ویدئو فیلم برداری شده توسط تراویس McMichael همسایه ویلیام "Roddie" برایان, Arbery به نمایش در می آید به عنوان ماشین که از آن تصویری است که فیلم برداری دور یک گوشه سمت چپ پشت سر او. Arbery دیده می شود دویدن در خیابان در Satilla سواحل محله به عنوان او نزدیک یک وانت سفید. دو مرد, تراویس, 34 و گرگوری McMichael, 64 هستند دیده می شود ایستاده در کنار باز سمت راننده درب کامیون و در بستر بود.

گرگوری McMichael بعدها به پلیس گفت که او و پسرش را برداشت اسلحه هنگامی که آنها را دیدم Arbery در حال اجرا در محله زیرا آنها معتقد بودند او همسان شرح دزدی مشکوک در این منطقه است و آنها مطمئن نبودند که آیا Arbery مسلح بود.

پرونده های پلیس نشان نمی نمیتوانیم و یا منازل به قصد سرقت در محله از ژانویه تا فوریه. 23 اما WAGA-تلویزیون گزارش سه دزدی گزارش شده حدود دو ماه قبل از عکسبرداری است.

بعد یادداشت را با یک وکیل منطقه که قبلا به رهبری این تحقیقات گفت: McMichaels شد آشکارا حمل سلاح گرم خود را زمانی که آنها مواجه Arbery.

کالبد شکافی: Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه قرق بر روی مچ دست در طول 'مبارزه برای تفنگ ساچمهای'

کارلسون گفت: این اولیه فریم بسیار مهم هستند به دلیل آن می تواند برخی از چشم انداز به صحنه به عنوان آن به نظر می رسد به Arbery همانطور که او با نزدیک شدن به کامیون.

"این چیزی است که ایستادگی کردن صحنه به عنوان آن به نظر می رسد به هل دهنده: مردی ایستاده با اسلحه گرم در پشت یک وانت" گفت: کارلسون. "است که باید نگاه کمی نامطلوب و عجیب و غریب است."

سارا Gerwig-مور کاردانی دین برای امور تحصیلی در مرسر دانشگاه دانشکده حقوق گفت: این ویدیو نشان می دهد مردان "بوکس" در Arbery که گرفته شده با مدارک و شواهد از آنها گرفتن اسلحه از قبل می تواند کمک به حمل اتهام قتل.

در گرجستان Gerwig-مور توضیح داده شده وجود دارد و نه "درجه" در اتهام قتل. دادستان باید ثابت کند که قتل رخ داده است و با کینه توزی", یا صریح یا ضمنی" یا در حالی که دیگری را مرتکب جنایت.

دادستان می تواند استدلال می کنند راه McMichaels "سازمان یافته" و "هماهنگ" تیراندازی با تلاش برای جلوگیری از Arbery در وسط جاده می تواند طبقه بندی به عنوان ضمنی کینه توزی Gerwig-مور گفت: به گرجستان قانون نیاز ندارد همان دقیق سطح عمد مورد نیاز در برخی از کشورهای دیگر. کشتن کسی بدون در نظر گرفتن قصد در حالی که دیگری را مرتکب جنایت نیز می تواند زمینه را برای اتهام قتل در گرجستان Gerwig-مور گفت.

دوربین

اولیه فریم از فیلم در پایان به عنوان برایان repositions دوربین. به عنوان برایان درایوهای نزدیک به کامیون که در آن McMichaels هستند و دوربین خود را شروع می شود به شیب زیر داشبورد خود را وسیله نقلیه مانع از نظر Arbery و McMichaels.

Arbery و McMichaels آمده در داخل و خارج از نظر و Arbery دیده می شود عبور بیش از سمت چپ جاده به سمت مسافر از کامیون. این McMichaels دیده می شود هنوز هم جایگاه خود را در موقعیت های بعدی به سمت راننده درب و در بستر کامیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن: Ahmaud Arbery مرگ 'یک چیز وحشتناک'

Bryan است دستگیر شده در ارتباط با این مورد اما مدیر گرجستان دفتر تحقیقات گفت: هفته گذشته که محققان به دنبال به همه افراد متصل به این مورد از جمله او.

لی مریت یک وکیل به نمایندگی از Arbery خانواده است گفت: این بخش از فیلم در برگیرندۀ برایان به عنوان صدای یک اسلحه گرم بودن لبه شنیده می شود.

"همانطور که آقای Byran می شود نزدیک دوربین خود را طول می کشد یک شیب به عنوان اگر او را برای رسیدن به چیزی در صندلی مسافر و شما شنیدن آنچه که من از کارشناسان به من بگویید که این صدا از یک دور بودن حفره و سپس دوربین بازده" مریت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

گرگوری McMichael پلیس گفت که برایان درگیر شد در زیر Arbery قبل از حوادث در این ویدئو گفت: Bryan "تلاش برای جلوگیری از او که ناموفق بود" و این یادداشت از دادستان منطقه قبلا به دنبال این مورد گفت: Bryan پیوست پدر و پسر در "تعقیب" از Arbery.

مریت به نام برایان یک "شرکت کنندگان حاضر در این کمین است."

کوین گاف, Bryan وکیل گفت: مشتری هم هیچ مشکلی نبود مسلح در این حادثه شد و فقط یک شاهد عینی به یک جرم و جنایت است.

"Roddie یک مرد خانواده نسکار فن و راک اند رول. او در حال حاضر نیست و هرگز یک 'vigilante,'" گاف در بیانیه ای گفت:.

کارلسون, که گفت که او گاف را استاد در دانشگاه گرجستان گفت: آن را سخت خواهد بود برای اثبات این برای تلفن های موبایل از وسیله نقلیه در حال قطعی تفنگ cocking.

این صدا ممکن است در پایان روز بود نسبت به چیزی, اما من فکر نمی کنم از آن خواهد شد قابل اثبات است که Bryan تا به حال اسلحه" کارلسون گفت.

مبارزه

مبارزه بین Arbery و تراویس McMichael آغاز می شود پس از دوربین refocuses در کامیون و Arbery دیده می شود عبور در جلوی خودرو از سمت مسافر.

یک گلوله را شنیده است اما کامیون بلوک نمایش از چگونه مردان اول تعامل با یکدیگر است.

به عنوان مبارزه به سرعت می آید و به نظر Arbery و تراویس McMichael هر دو دست خود را بر روی اسلحه گرم که McMichael شده بود برگزاری است.

کارلسون گفت: این لحظه در این ویدئو است که در آن McMichael دفاعی تیم می تواند در ساخت داستان خود را از دفاع از خود است. گرگوری McMichael بعدها به پلیس گفت که او و پسرش فریاد زد: به Arbery متوقف شود.

Arbery خانواده وکیل: های اضافی را نشان می دهد گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery هیچ چیز غیر قانونی قبل از کشته شدن

دفاع وکیل ممکن است استدلال می کنند که "Arbery دستور داده شد برای جلوگیری از, اما به جای انجام است که او اسلحه را برداشت و شروع به آنچه آنها می گویند که یک حمله خشونت آمیز," کارلسون گفت.

اما Gerwig-مور گفت: دفاع از استدلال نگه دارید ممکن است کمی وزن در یک حقوقی تنظیم به عنوان گرجستان قانون اجازه نمی دهد که برای دفاع از خود دفاع زمانی که فرد انجام تیراندازی آغاز روبرو می شوند.

"مبارزه بر سر تفنگ ایجاد نمی کند و دفاع از خود" Gerwig-مور گفت. این McMichaels آورده اسلحه به حادثه, و او گفت: آنها آغاز برخورد اول با نزدیک شدن به Arbery با سلاح گرم است.

"او تلاش برای خلع سلاح آنها واقعا به این دلیل بود که تنها امید خود را از بقا" Gerwig-مور گفت. "در یک مبارزه یا پرواز سناریو او تصمیم به مبارزه برای زندگی خود را."

این یادداشت را با ویکراس قضایی مدار دادستان منطقه George E. Barnhill می گوید برخورد را توجیه دفاع از خود به عنوان "Arbery آغاز مبارزه در نقطه Arbery برداشت تفنگ ساچمهای است."

صدای تیر اندازی

مبارزه می رود نظر به سمت چپ دوربین به عنوان گرگوری McMichael دیده می شود در پشت وانت ظاهرا با هدف تفنگ. پس از یک شات دوم شنیده مبارزه می آید بازگشت به صحنه است.

این لحظات از دست رفته از نظر دوربین که کارلسون می گوید هر دو طرف می توانید استفاده کنید به "تزریق خود روایت است."

Arbery خانواده وکیل و دادستان می گویند او "در تلاش برای دریافت McMichael خلع سلاح و از طرف دیگر می گویند (Arbery) بود که واقعا تپش دور کردن دوربین" کارلسون گفت.

Arbery دیده می شود پرتاب مشت و تصویری را نشان می دهد تفنگ زاویه رو به بالا نسبت به Arbery به عنوان او به نظر می رسد به زمین پانچ در Travis McMichael ،

در یک unedited version ویدیو نوشته شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز سومین گلوله را شنیده است قبل از McMichael گام های رو به عقب و Arbery به نظر می رسد به ضربه می شود.

هر سه عکس صدا های مشابه نشان می دهد آنها در حال آمدن از همان اسلحه گرم کارلسون گفت.

کالبد شکافی گزارش منتشر شده توسط اداره گرجستان از بررسی تایید Arbery به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه و یک گلوله سوم قرق راست خود مچ دست. این گزارش می گوید Arbery پایدار از زخم گلوله "در طول یک مبارزه برای تفنگ ساچمهای است." Barnhill را یادداشت نیز می گوید: هر سه عکس از تفنگ ساچمهای در طول مبارزه.

Unedited تصویری سپس نشان می دهد McMichael ادامه به قدم به عقب و به سمت راست به عنوان Arbery طول می کشد چند قدم به جلو و دور از مردان و به زودی به زمین می افتد. گرگوری McMichael گره ای از بستر کامیون و دو مرد حرکت به سمت Arbery بر روی زمین به عنوان این ویدئو به پایان می رسد.

"این چنین غم انگیز ظاهر می شود نتیجه به این قسمت" کارلسون گفت. "که بخش خواهد بود در نظر من از لحاظ عاطفی آسیب در دفاع."

کمک: Nicquel تری الیس و فضل Hauck

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Millertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن