'ویروس ضرب و شتم ما': کالج ها به طور فزاینده در حال حاضر برای پاییز سال 2020 ترم به عنوان COVID-19 مورد افزایش

کریس Quintana ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:37 PM EDT Jul 29, 2020تماس با آن coronavirus déjà vu. پس از

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

تماس با آن coronavirus déjà vu. پس از برنامه ریزی راه برای بازگشایی دانشگاه ها این سقوط ها به طور فزاینده ای در حال تغییر ذهن خود را به طرز چشمگیری افزایش ارائه آنلاین و یا لغو کلاس های حضوری آشکار است.

این تغییر ناگهانی خواهد بود و آشنا به دانش آموزان که بهار برنامه قطع شد با گسترش سریع coronavirus. در حال حاضر COVID-19 نفر در این کشور بسیار بالاتر از در بهار و افزایش در بسیاری از مکان ها.

در بسیاری از موارد کالج ها منتشر شده بود برای برنامه های اجتماعی دور در کلاس های حضوری تنها چند هفته پیش, امید به ضرب و شتم coronavirus.

"به جای" رابرت گفت: Kelchen استاد آموزش عالی در دانشگاه سیتون هال "این ویروس ضرب و شتم ما است."

فقط به عنوان در بهار دانش آموزان گذاشته شده اند تقلا برای تنظیم برنامه کلاس و ترتیبات زندگی در مواجهه با گران پرداخت شهریه کلاس های آنلاین و اجاره برای یک آپارتمان ممکن است آنها نیاز ندارد. دیجیتال کلاس هنوز هم نچسب به بسیاری از شانس فرد آموزش برای ترم بعد باقی می ماند تیره است.

فقط این هفته دانشگاه میامی در اوهایو گفت: تمام مقطع کارشناسی کلاس برگزار خواهد شد عملا از طریق حداقل سپتامبر 21. دانشگاه وست ویرجینیا اعلام کرد کلاس شروع می شود در آگوست 21, حدود یک هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده است که اکثر فوقانی-تقسیم بندی دوره های آموزشی خواهد بود تدریس آنلاین و یا از طریق ترکیبی از حضوری و دوره های آنلاین. و دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی گفت که صرف نظر کردن از برنامه های خود را برای ترم پاییز و برگزاری دوره های کارشناسی و اکثر فارغ التحصیل کلاس های آنلاین پیوستن به کالج ها مانند سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه هاروارد است که در حال حاضر ساخته شده است که تصمیم گیری.

"ما می دانیم که چقدر بسیاری از شما به دنبال به جلو به اینکه در پردیس این سقوط و ما درک می کنیم که این اخبار ناامید کننده است," جورج واشنگتن در بیانیه ای گفت.

مدارس می رویم آنلاین بیش از حد: با وجود CDC توصیه های عمده ترین مناطق رفتن آنلاین به عنوان COVID-19 موارد سنبله

که اخبار می شده اند خوب است بدانید قبل از آریانا ما یک دانشجوی کارشناسی ارشد در این دانشگاه تحصیل برای کارشناسی ارشد بهداشت عمومی امضا اجاره نامه در واشنگتن است. او زندگی کرده بود در مجاور شهر آرلینگتون ویرجینیا و می خواستم به حرکت می شود و نزدیک به مدرسه و در شهر.

در حال حاضر او گفت: باقی خواهد ماند در این شهرستان در حالی که در تلاش برای پایان ترم او.

ما گفت: این دانشگاه دارای ابلاغ به خوبی در مورد آن واکنش ها نسبت به این بیماری همه گیر است که او به نام "یک بار-در-یک-عمر رویداد است." اما او خواسته دولت عمل کرده و پیش از آن در تابستان است.

"ما نمی خواسته تا ماه ژوئن که آیا ما ترجیح آنلاین و یا ترکیبی-on-campus" با برخی از کلاس های آنلاین و برخی در شخص او گفت:. "ترم شروع می شود در یک ماه. آنها نقل مکان کرد بیش از حد دیر است."

بیشتر دانشگاه ها به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار اگر COVID-19 موارد همچنان به افزایش است.

این وقایع از آموزش عالی شده است ردیابی برنامه برای تقریبا 1,260 دانشگاه در طول تابستان است. در اوایل سال جاری نزدیک به دو سوم از موسسات در حال برنامه ریزی در در-فرد آموزش. از روز شنبه حدود 49 درصد گفت: آنها در آن مسیر. حدود یک سوم برنامه ریزی برای یک ترم که شامل ترکیبی از آنلاین و کلاس های حضوری در حالی که 13 درصد برنامه ریزی برای آموزش آنلاین.

برخی از کالج ها مانند دانشگاه کالیفرنیا در برکلی را خاموش رسمی تصمیم گفت: آنها را شروع ترم از راه دور با احتمال برخی از فرد در آموزش بعد به ترم.

Kelchen انتظار بیشتر مدارس به اعلام تغییرات به ترم پاییز در هفته آینده یا بیشتر. کالج ها باید منتظر به لغو کلاس های حضوری در امیدوار است که بهداشت عمومی را بهبود بخشد. یک محرک بزرگ: دانشگاه نیاز دانشجویان در محیط دانشگاه به شهریه و اتاق و هیئت مدیره و برای کمک به دانش آموزان در معرض خطر باقی بماند نسبت به مدارک تحصیلی خود را. به علاوه بسیاری از آنها نگران واکنش از دانش آموزان قانونگذاران و یا با فشار اعم از کاخ سفید به برخی از دولت های ایالتی برای نهاد آموزش و پرورش برای بازگشایی به طور کامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: هدایت میله جدید دانشجویان خارجی از ما اگر آنها در حال گرفتن کلاس های آنلاین

مدیران در حال حاضر هفته قبل از ترم پاییز و کمی انتظار است که هر چیزی قابل توجهی تغییر خواهد کرد Kelchen گفت.

یکی از بلندی های جایگزین: دانشگاه می تواند بازگشایی دانشگاه خود را ارائه و آن را در دانش آموزان از سراسر کشور و پس از آن برای ارسال دانش آموزان به خانه پس از چند هفته به دلیل شیوع.

پس از همه Kelchen گفت: "لیگ اصلی بیس بال را صرف مقدار باور نکردنی از پول در تست و ایمنی برای بازیکنان در دولت خود را," او گفت:. "فصل خود را در آستانه پس از سه بازی."

حتی اگر دانشگاه ها بازگشایی, 'هر چیزی امکان پذیر است'

در تصمیم گیری برای بازگشایی, کالج باید در نظر بگیرید بیش از فقط محلی خود را COVID-19 مورد رای دادن. بسیاری از دانش آموزان از سراسر کشور است. بنابراین در حالی که کالج شهرستان و یا دولت ممکن است با دیدن تخت و یا حذف مورد نرخ مدیران باید وزن رو به رشد کشور caseload به عنوان یک کل.

برخی از موسسات از جمله کالج ایتاکا را منع دانش آموزان که در ایالات متحده در نیویورک اجباری قرنطینه لیست از حضور در کلاس در فرد در طول ترم پاییز. دیگران می گویند که آنها نیاز به برخی از دانش آموزان به صرف دو هفته در قرنطینه قبل از شروع کلاس.

که باعث طرح این سوال که باید در مورد نیاز به قرنطینه گفت: Gerri تیلور, co-صندلی کالج آمریکایی انجمن سلامت را COVID-19 نیروی کار. باید نهادهای تنها نیاز به خارج از کشور دانش آموزان به قرنطینه? باید این قانون نیز اعمال می شود به دانشجویان بین المللی?

آوردن دانشجویان به دانشگاه نیز معرفی سوال در مورد کوروناویروس تست – و چند دانشگاه جامع و یا راه حل مقرون به صرفه.

به علاوه تست آدرس یک چارچوب زمانی محدود. یک فرد ممکن است تست منفی, اما آنها می تواند مثبت سه روز بعد تیلور گفت. "کسی که می خواهد برای رفتن و گرفتن تست شده هر چند روز و یا حتی یک بار در هفته؟" تیلور گفت. "من فکر می کنم که خواهد بود یک مشکل فروش برای دانشجویان است."

هنوز هم بیشتر جنبه خاصی از سقوط خواهد بود حضور عدم قطعیت است. کالج که در حال بازگشایی باید برنامه ریزی برای اگر و زمانی که به حرکت در دوره های آنلاین نگاهی به تعدادی از COVID-19 موارد در جامعه و تعداد در دانشگاه در میان دانشجویان بلکه استادان و کارکنان.

"هر چیزی امکان پذیر است" تیلور گفت. "من فکر می کنم خانواده ها نیز باید به برنامه های احتمالی."

کلاس های حضوری – در طول یک بیماری همه گیر?

Dickinson, کالج, خصوصی, کالج هنرهای لیبرال در کارلایل پنسیلوانیا یکی از زودتر دانشگاهها را اعلام کند قصد دارد به چشم پوشیدن یک فرد در ترم پاییز به نفع یک دیجیتال. که پس از آن گفت: دانش آموزان در ماه ژوئن که مقامات امیدوار به ارائه چهره به چهره در کلاس.

در اطراف آن زمان گفت کالج جمهور Margee پرچمدار پنجره برای تست نتایج در آن منطقه بود که حدود دو روز. اما به عنوان تابستان راکد منتظر نتایج آزمون رشد دیگر, او گفت:, و مقامات کالج می توانم پیدا کردن کسی که می تواند ارائه نتایج سریع تر. او گفت: دولت در اجرای تماس ردیابی شد ناکافی و کمی وجود دارد فدرال راهنمایی.

در ژوئیه 15, کالج ساخته شده بود تصمیم به حرکت به آموزش از راه دور برای دانش آموزان است.

البته دانش آموزان بودند نا امید پرچمدار گفت و این حرکت ممکن است منجر به مالی یا استخدام نگرانی های پایین خط. اما او افزود: مردم باید قاب تصمیم به عنوان هر چند آن را از دوره های آنلاین در مقابل سنتی در کلاس های حضوری.

"واقعا آن را از راه دور در مقابل شخص در یک بیماری همه گیر" پرچمدار گفت. "ما به این نتیجه رسید که به طور کامل از راه دور ما می تواند که یک تجربه بهتر در واقع از آنجا که دانشکده در حال حاضر زمان بیشتری برای آماده شدن برای آن است."

دیکینسون بدیهی نیست شارژ اتاق و هیئت مدیره برای دانش آموزانی که نیست زندگی در محوطه دانشگاه و آن را waiving یک 4 درصد افزایش شهریه و دانشجویی فعالیت خود را هزینه. کالج های دیگر مانند جورج واشنگتن در حال ارائه تخفیف شهریه. (GWU است 10% برای دانشجویان که خارج از محوطه دانشگاه.)

دانشجویان در حال نا امید

که ممکن است به اندازه کافی برای برخی از دانش آموزان که احساس شهریه می رود نسبت به فرد آموزش plus کالج اجتماعی تجربه می کنند.

اما کالج ها می گویند آن را در واقع ارزان تر به ارائه دیجیتال آموزش اگر دانشکده حقوق باقی می ماند همان. به علاوه آنها در حال از دست دادن درآمد حاصل از مسکن و ناهار خوری در نظر دارد.

خط پایین: دانشجویان در حال نا امید مهم نیست که چه گزینه های خود دانشگاه است که در حال حاضر مصرف.

برخی از دانش آموزان در موسسات مانند دانشگاه پیتسبورگ در حال هل دادن خود را در دانشگاهها به حرکت آموزش آنلاین. و دانشجویان در دانشگاه ایالتی کانزاس در حال نا امید که خود را در کالج خود را تغییر در فرد دوره به آموزش آنلاین و سپس شارژ ویژه هزینه برای دیجیتال دوره های آموزشی.

دیگران مانند هانا Landry یک دانشجوی سال دوم در تگزاس A&M دانشگاه در حال دست و پنجه نرم کردن بیش از جایی که آنها زندگی می کنند. بسیاری از کلاس های ارائه شده آنلاین. برای کمک به او تصمیم او زد توییتر نظرسنجی.

او فکر همسالان خود را به شدت به او بگویید که برای رفتن به دانشگاه. به جای آن او در بر داشت شده بود او را تشویق به ماندن با خانواده در غرب تگزاس که در آن COVID-19 نرخ پایین هستند زیرا او می تواند صرفه جویی در پول و اجتناب از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

کالج است که هنوز هم ارائه برخی از فرد در دوره او گفت: اما او نگران است در حال حرکت به کالج استیشن در پاییز هنگامی که هزاران نفر از همسالان خود ممکن است انجام چیزی مشابه به همین.

او گفت: او همچنین می خواهد برای دیدن خانواده اش چندین بار در طول ترم اما برخی از آنها مسن تر هستند و بيشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس. و هنگامی که آن پایین می آید به آن, او نه فقط هنوز مطمئن شوید که او می تواند اعتماد.

"من فقط فکر نمی کنم ما بچه ها خود به اندازه کافی منظم به بیرون بروید و با مردم," او گفت:. "من فقط فکر می کنم این اعداد در حال رفتن به موشک وار رفتن."

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب