رتبه بندی بازی: بالا رفتن سرسام آور COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده کاهش می یابد و ناهار خوردن در رستوران بازیابی

افزایش موارد COVID-19 در سراسر ایالات متحده سوار یک هفته بیش از هفته رکود در گاه به گاه-رستوران ناهارخوری با ت

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

افزایش موارد COVID-19 در سراسر ایالات متحده سوار یک هفته بیش از هفته رکود در گاه به گاه-رستوران ناهارخوری با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط برنشتاین.

گاه به گاه-ناهار خوری نام شامل Darden رستوران, Inc.'s DRI, -2.35% باغ زیتون زنجیره ای و ناهار خوردن Brands, Inc.'s DIN -0.40% Applebee و IHOP مارک.

ایالات متحده در حال حاضر شمارش 2.89 میلیارد موارد COVID-19 بالاترین در جهان است. ایالات متحده و میر ناشی از این بیماری همه گیر رسیده اند تقریبا 130,000.

بیش از دو هفته گذشته تعداد موارد در ایالات متحده صعود در 38 متحده با فلوریدا, آیداهو و مونتانا در سرب.

جزئیات:Goldman Sachs کاهش 2020 اقتصاد آمریکا رشد چشم انداز به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

رشد هزینه های پایین بود 13 درصد در هفته بیش از هفته ای با توجه به برنشتاین جولای 6 گزارش در مقایسه با 10 درصد کاهش در هفته گذشته است.

رستوران دیگر دسته بندی ها دیدم را افزایش می دهد از جمله سریع-رستوران ها خدمات مانند مک دونالد Corp. MCD, +1.58% و وندی, Inc. ون +2.23% (تا 7 درصد در مقابل 9 درصد افزایش در هفته گذشته) و قهوه فروشندگان مانند استارباکس Corp. SBUX, +1.51% و Dunkin' Brands, Inc. DNKN, +2.77% (تا 2 ٪ در مقایسه با 7 درصد افزایش به هفته قبل). این نوع از رستوران انجام یک معامله خوب از کسب و کار خود را از طریق درایو از طریق و غذای آماده سفارشات.

"پایین بازی گاه به گاه رستوران غذاخوری بلیط سازگار با بیشتر مشتریان اجتناب از غذا خوردن در رستوران ها با توجه به افزایش COVID موارد در ایالات متحده/شهرهای که به تازگی بازگشایی به عنوان ناهار خوردن-در موارد بالاتر ضمیمه نرخ برای نوشیدنی ها و دسر" در برنشتاین گزارش گفت:.

بلافاصله قبل از اخیر سنبله UBS تحلیلگران برجسته تغییر رستوران فروش به عنوان اتاق ناهار خوری بازگشایی شد. پس از صحبت با franchisees در سراسر مواد غذایی سریع گاه به گاه-ناهار خوری و سریع-بازی گاه به گاه زنجیر گفته تحلیلگران بررسی به طور متوسط در رستوران های فست فود شروع شد به "عادی سازی" چیزی که حتی افزایش ترافیک تا به حال شده است قادر به جبران.

"در اواخر شب فروش به تدریج در حال بازگشت اما فروش در شام آهسته به خصوص در بازار با یک درصد بالاتر از بازگشایی casual dining rooms" این گزارش گفت:.

ادامه رشد در ناهار خوری گاه به گاه خواهد بود که در میان عوامل دیگر میل به غذا خوردن در یک رستوران و از ظرفیت ها و محدودیت های اعمال شده توسط دولت و مقامات محلی با توجه به 24 ژوئن UBS گزارش.

همه چیز تغییر کرده در طول دو هفته گذشته.

یک رستوران بخش است که همچنان به رشد است, پیتزا با برنشتاین نشان داده 43 درصد رشد هزینه های اخیر هفته در مقابل 39% هفته گذشته است.

پیتزا زنجیره ای مانند Papa john's International Inc. PZZA, -0.70% و domino's Pizza, Inc. Dpz حذف شده, +2.68% در حال آماده کردن خود برای به دست آوردن حتی بیشتر به عنوان بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد. این زنجیره به خوبی تاسیس برای, دیجیتال, سفارش و تحویل در منزل حتی قبل از coronavirus و اضافه شدن تماس با ما تحویل پس از وقوع.

ببینید:Papa john's می گوید مارس بود که بهترین آن سال تا کنون با تحویل پیتزا و Papadia چهار نان افزایش فروش

"بازار-به اشتراک گذاری فرصت ها برای مهره های بازی دومینو و پاپا جان آمده می تواند در مورد به عنوان زنجیره ای کوچکتر و مادر-و-میآید/مستقل روبرو می شوند چه می تواند تبدیل به یک نرخ بالاتر از تعطیلی دائم به عنوان 2020 پیشرفت" نوشت: علامت Kalinowski رئیس جمهور Kalinowski تحقیقات حقوق صاحبان سهام.

Kalinowski می گوید: mom-and-pop پیتزا مغازه ها رنج می برند زیرا آنها مقدار زیادی از کسب و کار خود را از شام خوردن در جمعیت.

در طول همه گیر MKM همکاران تحلیلگران می گویند مهره های بازی دومینو و پاپا جان را ادامه خواهد داد برای دیدن نتایج جامد.

"ما خود را باور جامد نتایج کمک کرده اند مدیریت متمرکز باقی می ماند در رفتن به جلو استراتژی (از جمله منوی طرح) که می توانید در ادامه مشاهده کنید مارک های تولید فروش قوی نتیجه با وجود رشد دسترسی به ناهار خوردن در گزینه" برت لوی MKM مدیر اجرایی نوشت.

سهولت و راحتی و ارزش را به ادامه کار به نفع هر دو پیتزا زنجیره ای.

از دست ندهید:مک دونالد قرار می دهد بازگشایی برنامه های در انتظار نگه داشته به عنوان coronavirus موارد افزایش

MKM نرخ هر دو domino's Pizza و پاپا جانز سهام خنثی است. مهره های بازی دومینو است $350 ارزش منصفانه برآورد و پاپا جان عادلانه برآورد ارزش است $74.

این Invesco پویا تفریح و سرگرمی ETF PEJ, +1.09% کاهش یافته است 34 درصد در سال به تاریخ در حالی که S&P 500 شاخص SPX +1.37% پایین است 1.6% برای دوره.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن