'ما محصولات: مایکل فلپس دیگر المپیک تماس در USOPC برای کمک به ورزشکاران در سلامت روان نبرد

کریس Bumbaca ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:29 PM EDT Jul 29, 2020مایکل فلپس نیست خودداری از بحث در مورد

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

مایکل فلپس نیست خودداری از بحث در مورد سلامت روانی مبارزات او مواجه شده در طول و بعد از وقت خود را به عنوان یک کلاس جهانی المپیک ورزشکار.

در حال حاضر 23-زمان مدال طلا با استفاده از صدای خود را به معنای واقعی کلمه — به عنوان گوینده و تهیه کننده اجرایی از "وزن طلا" یک فیلم مستند اکران چهار شنبه 9 p. m. در HBO. ساعته فیلم ویژگی های مختلفی با مشخصات بالا ورزشکاران مانند snowboarder Shaun White, آهنگ ستاره لولو جونز, اسکی باز Bode Miller, speedskater Apolo آنتون Ohno و شکل اسکیت باز ساشا کوهن و Gracie طلا. همه آنها اکو فلپس در صحبت کردن و به چالش کشیدن ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته و فدراسیون مربوطه خود را به سرمایه گذاری و تشویق مشاوره بهداشت روان به دور از, استخر, دامنه, یخ و یا آهنگ.

به فلپس تکان دهنده بخشی نیست که ورزشکاران باید مشکلات روحی و روانی. این است که هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت زیاد اگر در همه.

"ما تمام شد گفت:" هیچ کس به ما کمک می کند' و 'ما فقط محصولات'" فلپس گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه. "داستان ما شبیه ما افکار مشابه هستند و من فکر می کنم که احتمالا جذاب ترین چیز برای من است. چون من فکر می کردم هر ورزشی خیلی متفاوت است و هر فردی می تواند خیلی متفاوت و در عین حال وجود 15 تا 20 از ما در این فیلم که به طور کامل در برابر آن بیانیه است."

اضافه کردن یک عاطفی لایه به مستند فیلمسازان مصاحبه المپیک bobsledder استیون هولکوم در سال 2017 ماه قبل از مرگ او (کالبد شکافی یافت تجویز قرص های خواب آور و الکل در سیستم خود را). اسکلت ورزشکار کتی Uhlaender یکی از هولکوم بهترین دوستان توضیح پیدا کردن او در اتاق خود را. قبلا در این فیلم به کارگردانی برت Rapkin, Uhlaender توضیح می دهد که چگونه سفر جهان برای رقابت با تیم مانع از بازگشت او به مرگ پدر با وجود درخواست های خود را به ترک.

"من فکر نمی کنم من همیشه بر این که" Uhlaender می گوید.

"این دل من می شکند چرا که بسیاری از افرادی که مراقبت زیادی در مورد فیزیکی ما خوب بودن اما من تو را دیدم هرگز در مورد مراقبت از روان ما خوب بودن" فلپس که با Uhlaender گفت. "ما محصولات تا ما را متوقف رقابت است و تا زمانی که ما در حال متوقف شدن درمان مانند ما محصولات ما در حال رفتن به تغییر معادله."

فلپس با استفاده از تصاویر از یک خط مونتاژ به توصیف ورزشکاران; طلا می گوید: "نوار نقاله." به عنوان Ohno گفت: در فیلم "آن طلا و پس از آن چه؟"

Bahati VanPelt, USOPC رئیس ورزشکاران خدمات گفت: USA TODAY Sports 13-عضو سلامت روانی نیروی کار — متشکل از متخصصان رهبران فکری و ورزشکاران — ملاقات ماهانه پس از ایجاد آن است. VanPelt اضافه شده است که سازمان گسترش پوشش بیمه برای مشاوره تحت ComPsych کارمند برنامه کمک به حدود 4,400 ورزشکاران که می توانید با استفاده از خدمات. این USOPC نیز کار بر روی سلامت روانی رجیستری شبیه به روانشناسی ورزشی رجیستری در حال حاضر در محل است که ورزشکاران می تواند دسترسی بدون درخواست یک مربی و هم تیمی و یا کارکنان.

این USOPC است که به دنبال برای پر کردن موقعیت از خدمات بهداشت روانی مدیر خواهد شد که با مجوز بهداشت روان حرفه ای.

"سپس ما واقعا می توانید شروع به نگاه در چه گام های بعدی در ساختمان این منابع" VanPelt گفت.

این منابع ورزشکاران در این فیلم گفت: اساسا غیر موجود هنگامی که آنها را متوقف رقابت. VanPelt با اشاره به ورزشکار حرفه ای و آموزش و پرورش (ACE) برنامه به عنوان یک منطقه USOPC طرح اختصاص سلامت روان تر منابع به اضافه کردن که یکی از کارگروه های فرعی است که با تمرکز بر روان-سلامت منابع خاص برای انتقال به زندگی پس از رقابت.

"و پس از آن نیز چگونه به ادغام آنها" VanPelt گفت.

منازت فیلم فلپس برآورد 80 درصد از ورزشکاران استقامت از طریق برخی از فرم پست-المپیک افسردگی است.

پس چه USOPC نیاز به انجام برای اثبات تعهد خود را به ورزشکاران و حتی پس از آنها دیگر مدال طلا در اطراف گردن خود را?

"من آرزو می کنم من می توانم پاسخ این سوال" فلپس گفت. "من آرزو می کنم من تا به حال قدرت برای پاسخ به این سوال. ... من فکر می کنم مردم وجود دارد که می تواند پاسخ این سوال بسیار خوبی است و امیدوارم آنها خواهد شد به زودی. من فکر می کنم که یکی از دلایل بزرگ چرا ما می خواستیم به این وجود دارد. وجود دارد بسیاری از مردم در حال مبارزه و وجود دارد بسیاری از مردم که می تواند کمک و انجام کارهای و واقعا تفاوت. "

تا آن زمان طلا بیشتر محکم پرس و جو:

"چگونه بسیاری از مرده المپیک انجام آنها باید قبل از اینکه آنها متوجه ممکن است وجود دارد یک بیماری همه گیر در اینجا؟"

دنبال کریس Bumbaca در توییتر @BOOMbaca.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن