نیویورک پست: 'هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود' — مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به تماس های نظامی به مینیاپولیس

رئیس جمهور تهمت اوایل جمعه تهدید به "انجام کار درست" برای کنترل خشونت مینیاپولیس تظاهرات اگر شهر شهردار ندارد

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

رئیس جمهور تهمت اوایل جمعه تهدید به "انجام کار درست" برای کنترل خشونت مینیاپولیس تظاهرات اگر شهر شهردار ندارد "خود را با هم عمل می کنند."

"من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

"هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید آمد و به عنوان تظاهر کنندگان در این شهر در زمان بیش از یک پلیس حوزه و تنظیم آن را به آتش کشیده و در اعتراض به جورج فلوید مرگ است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, شنبه در بازداشت پلیس در مدت کوتاهی پس از یک افسر kneeled در گردن او.

صبح روز پنج شنبه مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم در حال حاضر به نام Walz در گارد ملی پس از تشدید اعتراضات چهارشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه شب نیز ناودان سرکش تظاهر.

"این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد," او نوشت.

"فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

این داستان در اصل به نظر می رسد در NYPost.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن