کریگ Ehlo نشان می دهد بزرگترین اشتباه' امنیت مایکل جردن در 'ضربه'

نگاهی به "ضربه" مایکل جردن بازی برنده بلوز در عقد بازی از کنفرانس شرق باز دور حذفی سریال کریگ Ehlo اذعان می کن

توسط NEWSAMINS در 3 خرداد 1399

نگاهی به "ضربه" مایکل جردن بازی برنده بلوز در عقد بازی از کنفرانس شرق باز دور حذفی سریال کریگ Ehlo اذعان می کند او پشیمانی.

اگر او می تواند آن را انجام دهد بارها سابق کاوالیرز " گارد گفت: او را در دفاع از اردن متفاوت و آماده شده است برای کمک به.

"که احتمالا در آن من ساخته شده من بزرگترین اشتباه" Ehlo گفت: در موسسه خیریه خط خطی پادکست.

کاوالیرز می دانستم که گاو شد برای رفتن به اردن در بالای صفحه کلید. به طوری که آنها تا به حال به جلو لری Nance تا بالا و Ehlo نزدیک به 3 نقطه خط. این طرح برای Nance به زور اردن نسبت به اواسط دادگاه به دور از سبد خرید. اما اردن juked Nance ، darting نسبت به نیمه دادگاه قبل از عقب نشینی نزدیک به حلقه است. Nance بیت جعلی.

"من نوع ایستاده lazily نه در یک موقعیت دفاعی چون من فکر کردم من تا به حال کسی در مقابل او که قرار بود به انکار او بسکتبال" Ehlo گفت.

به جای اردن گرفتار توپ به سمت راست گرا در طول 3 نقطه خط, به سرعت معکوس و زمان دو تا دریبل های او آویزان هوا در خط پرتاب آزاد برای این بازی برنده.

"به محض این که من رو به بال او در حال حاضر دریبل بازگشت به خط پرتاب آزاد," Ehlo گفت. "بنابراین من دفاعی کشویی با او و بنابراین من نوع در حال اجرا برای گرفتن حاشیه به حاشیه.

"من از دست من و من فکر می کنم که چرا هر کس فکر می کند آن را بزرگ دفاع. من مسابقه آن است. ... به عنوان به زودی به عنوان من رفت و توسط او اجازه رفتن بود و تمیز را در آن نگاه کنید و بقیه سابقه است."

گاو را در رسیدن به این کنفرانس نهایی که در آن سال و رفتن به برنده شش عنوان در هشت سال 1991 و 1998. "شات" هنوز باقی مانده است یکی از به یاد ماندنی ترین خلاصه بازی اردن را جاودانه حرفه ای.

"مشت پمپ رفتن همیشه به یاد" Ehlo گفت. "من حدس می زنم ضربه نمادین به دلیل آن نوع از رو شیکاگو به سطح بعدی برای آنها. اگر او نتواند که شات من فکر می کنم تیم من تا به حال در کلیولند کرده اید می تواند به راحتی موفق به کسب سه قهرمانی مانند شیکاگو انجام داد. اما آن را قطعا به آنها افزایش آنها نیاز به گرفتن و رفتن به سطح بعدی."

سابق کاوالیرز هم تیمی ران هارپر گفت: او مربی لنی Wilkens به گارد اردن در آن بازی اما انتساب داده شد به Ehlo.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب