Broncos مربی ویک Fangio: 'من نمی بینم نژادپرستی در همه در NFL'

یکی NFL head coach گفت که او "شوکه و غمگین و عصبانی" در مورد قتل جورج فلوید در حالی که اضافه کردن که لیگ ندارد

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

یکی NFL head coach گفت که او "شوکه و غمگین و عصبانی" در مورد قتل جورج فلوید در حالی که اضافه کردن که لیگ ندارد نژادپرستی مشکل است.

"[فلوید مرگ] یک مسئله اجتماعی است که همه ما باید برای پیوستن به در به درست" Denver Broncos مربی ویک Fangio به خبرنگاران گفت: سه شنبه همچنین گفت که تبعیض و نژادپرستی گسترده در NFL.

"من فکر می کنم مشکلات ما در NFL در امتداد آن خطوط حداقل هستند" گفت: Fangio شده است که در NFL مربیگری صفوف از سال 1986 به جز سال 2010 زمانی که او در دانشگاه استنفورد دفاعی هماهنگ کننده. "ما در لیگ از شایسته سالاری شما در کسب آنچه که شما دریافت می کنید آنچه شما کسب درآمد. من نمی بینم نژادپرستی در همه در NFL من نمی بینم تبعیض در NFL."

که در نظر است به احتمال زیاد برای جلب اختلاف نظر در برخی از محله های. بسیاری از منتقدان از NFL در مسابقه مسائل می گویند لیگ blackballed khezri خود را برای تظاهرات در لندن که در آن او kneeled در طول سرود ملی. در ضمن چند روز پیش Houston Texans گیرنده گسترده Kenny, عکسهای پاره پاره راجر Goodell بیانیه در Floyd مرگ تویت "صرفه جویی در گاو–t."

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس به کشته درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill. چوین متهم شده است سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

قبل از Fangio را نظرات به NFL او باز تماس با خبرنگاران گفت: فلوید مرگ بود وحشتناک عمل می کنند که هرگز نباید اتفاق می افتاد.

"من شوکه شده بود غمگین و عصبانی وقتی دیدم چه پلیس را به یک دستبند جورج فلوید در معده خود را که منجر به مرگ او شد" Fangio گفت. "او باید مجازات به حد کامل قانون جرائم او به اتهام در علاوه بر این به اتهام خیانت برای عدم حمایت از نشان و یکنواخت او واگذار شده بود با ... این یک مسئله اجتماعی است که همه ما باید برای پیوستن به در به درست است."

Fangio که با توجه به ESPN حمایت کرده است رونی قانون برای تنوع بیشتر در NFL مربیگری رتبه در گذشته به خبرنگاران گفت که او را تشویق بازیکنان خود را در اعتراض به. او همچنین اعتبار ایمنی جاستین سیمونز تلاش در یک روز اخیر در سیمونز' زادگاه استوارت در فلوریدا.

Vic Fangio
ویک FangioAP

"من فکر می کردم عالی بود جاستین یک فرد یک رهبر بزرگ کردم سر پیچ به درستی او را می بیند مشکلات و چگونه آنها نیاز به حل" Fangio گفت. "او در جستجوی راه حل و آن را برای همه آسان برای شناسایی مشکلات ... ما نیاز به جستجو برای راه حل و من فکر می کنم جاستین یکی از آن بچه ها که پیدا کردن راه حل است."

Broncos مدیر عامل جو الیس مجازی جلسه با بازیکنان در چه تیم می تواند گرد هم می آیند برای برخی از عدالت اجتماعی طرح. Fangio گفت: او را به صحبت می کنند به بازیکنان در مورد همان موضوعات روز پنج شنبه.

قبلا لس آنجلس شارژر مربی آنتونی لین یکی از معدود مربیان سیاه و سفید در NFL گفت: او خشمگین فلوید مرگ و است که همه از جمله خود را به انجام بهتر.

"چگونه ما اثر است که نوع تغییر دهید ؟ از کجا پاسخگویی برای این نوع از [expletive] ؟ "شارژر' مربی گفت: در مصاحبه ای با لس آنجلس تایمز. "این جایی که من هستم در حال حاضر. من عصبانی هستم من دلخور و من نمی خواهم به فقط قرار دادن یک بیانیه است.

"من انجام داده اند هر چیزی را در این مکان بهتری برای پسر من" 51 ساله لین گفت. "من به یاد داشته باشید داشتن صحبت با او زمانی که او 16 مورد نحوه رسیدگی پلیس و پس از آن در سن 30 من او را به نام و فقط تا به حال با او صحبت کنید و دوباره چون من خیلی می ترسم. من می خواهم به انجام کاری اما صادقانه به شما بگویم من نمی دانم چه چیزی است."

در محلی مقابل غول های در حال اجرا پشت Saquon Barkley و جت ایمنی جمال Adams صحبت کردن در راه های مختلف در رسانه های اجتماعی مورد فلوید مرگ است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن