این Moneyist: من شوهر جدا ظ مشترک اظهارنامه مالیاتی بدون دانش من. او خانواده من محرک پرداخت — چه می توانم انجام دهم ؟

عزیز Moneyist, من یک شوهر جدا و ما زندگی شده اند به طور جداگانه برای سال. او شده است به پر کردن مالیات به طور

توسط NEWSAMINS در 16 خرداد 1399

عزیز Moneyist,

من یک شوهر جدا و ما زندگی شده اند به طور جداگانه برای سال. او شده است به پر کردن مالیات به طور مشترک و بدون دانش من و در حال حاضر او دریافت کرده است به من پول محرک و بچه های من' پول محرک است. من نمی توانم استخدام وکیل چون من فقیر هستم و من زندگی می کنند در یک منطقه روستایی که در آن هیچ وکلای خواهد شد که من را مورد بدون هزینه.

من یک مرکز حقوقی چگونه به این موضوع سوء استفاده مالی به طلاق قاضی و تا کنون من دریافت کرده اند بدون پاسخ. من هیچ ایده چگونه این سرویس درآمد داخلی خواهد شد واکنش نشان می دهند با توجه به اینکه ما هنوز از نظر قانونی ازدواج. من نمی دانم این پول واریز شد به حساب خود را. ما هرگز حساب های بانکی مشترک. من شریک سابق نیست و برقراری ارتباط با من. تلفن او شده است برای هفته.

او استفاده می شود این بیماری همه گیر به ارتکاب عاطفی و اقتصادی ، چه می توانم انجام دهم ؟

کلودیا

عزیز کلودیا

شما ممکن است مجبور به صبر طولانی برای پول خود را, اما شما آن را دریافت کنید. آنچه که شوهر خود را انجام داد این است که تقلب در آن را در برابر قانون و در علاوه بر این به رو ممکن است اتهامات او نیز ممکن است در صورت سنگین خوب برای پر کردن این مالیات در نام خود را. او جعلی نام خود را بر روی این مالیات بازگشت. که یکی دیگر از جرم و جنایت. همانطور که برای نگه داشتن پول خود را در خانواده بدهکار است که مسموم گیلاس در بالا. که سرقت. این همه دوباره به او امد و شد زیاد و او می تواند در نهایت به زندان رفتن. با بسیاری از مردم از دست دادن درآمد خود را در طول همه گیر من فقط متاسفم که پول شما نیاز دارید در حال حاضر دیگر نمی خواهد برای رسیدن به شما.

" با بسیاری از مردم از دست دادن درآمد خود را در طول همه گیر من فقط متاسفم که پول شما نیاز دارید در حال حاضر دیگر نمی خواهد برای رسیدن به شما. "

— این Moneyist

شما می توانید هویت خود را تایید کنید با IRS در اینجا. خطوط تلفن باز هستند اما مشتری-خدمات پشتیبانی بسیار محدود در این زمان. "هر دولت حداقل یک محلی مالیات دهندگان مدافع که مستقل از محلی IRS و گزارش به طور مستقیم به ملی مالیات دهندگان حمایت" با توجه به آژانس. شما می توانید انتخاب دولت خود را در اینجا برای پیدا کردن شماره تلفن و آدرس از مالیات دهندگان حمایت خدمات دفتر نزدیکترین شما. شما همچنین می توانید نوشتن به کار در دولت خود را. جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای گزارش تقلب در اینجا.

صدها نفر از مردم نوشته اند برای من تعجب که چرا آنها خود را دریافت نکرده محرک پرداخت. یک شوهر در واقع حاضر به پرداخت برای او. که یک کتاب درسی مورد سوء استفاده های مالی. "سوء استفاده مالی اتفاق می افتد زمانی که یک فرد بدرفتار طول می کشد کنترل از امور مالی برای جلوگیری از شخص دیگر و از ترک و برای حفظ قدرت در یک رابطه" با توجه به دفتر سلامت زنان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. "یک مصرفکننده ممکن است کنترل همه پول خودداری از آن و پنهان کردن اطلاعات مالی از قربانی است."

ببخشید این ادامه داده و در پشت سر هم با طلاق خود را. کمک های قانونی است اولین گام خوب است. دیر یا زود مالیات shenanigans گرفتن خواهد شد تا فرد در تلاش برای به کار سیستم. آن را در حال حاضر شوهر خود را به نوبه خود. شما باید یکی از مزیت های: شما می دانید که چرا شما تاثیر اقتصادی پرداخت نمی رسند. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک تسلی در این زمان, اما در حال حاضر حداقل شما می توانید چیزی در مورد آن انجام. با توجه به ضعف این سازمان است که در حال حاضر زمان آن را برخی از زمان, اما در نهایت شما باید جبران شود و خود را در شوهر سابق را یاد بگیرند از شدت جنایات خود.

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.68% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب