نیک دروازه تعهد را به "یقه آبی' سختی به غول

برخی چیزها از حد مهم نیست که چقدر فیزیکی آن در ترانشه از یک بازی NFL. اما وجود دارد هیچ مجازات پرچم — فقط یک س

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

برخی چیزها از حد مهم نیست که چقدر فیزیکی آن در ترانشه از یک بازی NFL.

اما وجود دارد هیچ مجازات پرچم — فقط یک سرزنش از مادر — هر گاه نیک گیتس برادر بزرگتر خود را با شش سال و دو همسر عموزاده آغاز شده roughhousing در لاس وگاس صفحه اصلی.

کسانی که دوران کودکی را لغو کردند در حال رشد در یک "یقه آبی خانواده" که در آن ساخت و ساز کسب و کار خانوادگی بود آموزش زمین برای undrafted سوم-سال pro که غول مدیر کل دیو Gettleman اذیت کردن نگه می دارد به عنوان یک پتانسیل در پاسخ به این قطعیت در مرکز.

"من به سختی می آید از آن" دروازه 24 گفت: پست. "ما استفاده می شود به رفتن در آن و من تا به حال به نگه داشتن خود من است. من جوانترین [برای مدت زمان طولانی] بنابراین همه نوع از برداشت من است. شما به سختی می شود زمانی که شما در حال جوانترین. بازی فوتبال یا کشتی, یکی از ما را دیوانه می شود و این شروع می شود از وجود دارد."

Gettleman ذکر دروازه "آینده روشن" بدون اعلان در هر سه مصاحبه با او انجام شده از مارس 13-25.

"چیزی که شما در مورد نیک است چقدر دشوار او است چرا که آن را یک مشت مبارزه در آن وجود دارد" Gettleman گفت. "تاریخچه به شما می گوید که به سختی از تیم خود را واقعا نشان داده شده با سختی خود را به خط حمله."

Nick Gates
نیک دروازهAP

حدود 2500 کیلومتر دورتر دروازه — چنین نادر اجتماعی-رسانه ها کاربر است که خود را در توییتر زیستی هنوز شناسایی او به عنوان بازی برای این دانشگاه نبراسکا — شنیده ستایش است. او به سرعت تنظیم آن را به تمرکز بر روی بهبود زیر جدید غول های خط حمله مربی مارک کلمبو که به دنبال حمله هماهنگ کننده Jason گرت از کابوی ها.

"کلمبو واقعا مربی خوب گیتز گفت:". "من دوست دارم که او [در NFL] برای 10 سال. او می داند که گاهی اوقات هنگامی که آن را دشوار است, شما فقط باید برای به دست آوردن بلوک — و این نوع از چگونه آن اتفاق می افتد. او را دوست دارد روش تدریس."

یک روز معمولی برای گیتس در حال حاضر شامل دو ساعت از آموزش مجازی پس از سه ساعت آموزش در فاز 1 تاسیسات ورزشی در لاس وگاس که باز می ماند تنها برای ورزشکاران حرفه ای در طول coronavirus بیماری همه گیر.

6-پا-5, 307-پوند گیتس در یک گروه با غول های تیمی خواهد هرناندز و یک زن و شوهر اظهارات linemen توهین آمیز نظر خود را به نوبه خود خوراکی به کارفرمایی درک Carr بین بلند کردن و در حال اجرا است.

"این باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای رفتن به کار هر روز زمانی که شما باید آن دسته از بچه ها وجود دارد به شما فشار" گیتس گفت. "وجود دارد یک عقب و جلو — من خوراک مغز خود را و سپس آنها از من سوال — که کمک می کند."

دروازه آغاز شده 35 بازی در مقابله با در نبراسکا اما شد انجام آن همه پشتیبان برای غول آخر فصل. پس از هزینه های خود را rookie فصل مجروح رزرو (پا) گیتس در 16 بازی با دو شروع می شود در مقابله و یکی در گارد و تمرین به عنوان سوم رشته مرکز برای اولین بار کار خود را در هر سطح.

در حال حاضر غول جای خالی چون مرکز Jon Halapio رایگان agent دوره نقاهت بعد از تاندون آشیل عمل جراحی است. دروازه خواهد شد رقابت در برابر همکار بازگشت پشتیبان Spencer, قرقره, تازه کار شین Lemieux و احتمالا دوباره امضا Halapio.

"من اصلا ذهن آن را در همه گیتز گفت:" تغییر موقعیت. "در صورتی که جایی که این تیم نیاز به کمک من آماده به گام تا. جنبه های روانی است که واقعا بار اصلی مرکز. آن را بیشتر به یک کمک کند اما شما باید به نقطه که در آن همه می رود و مطمئن شوید که هر کس در همان صفحه. خواهیم دید وقتی که من به زندگی تکرار با بچه ها به انتظارنشسته بودند تا سه سانت از من است."

گیتس در نهایت outgrew برادر بزرگتر خود — یک بازیکن فوتبال در دیکینسون دولت — اطراف خود را از تولد 18. زمانی که برادرش توسط هفت سال در نهایت به اندازه کافی برای مخلوط آن را تا دروازه را به او نشان داد هیچ رحمت.

"همه چیز اجرا می شود سراشیبی, راست?" او ترک خورده.

برای تلفن های موبایل مانند یک مرکز ذهنیت است.

"آن را مانند یک سوئیچ نور. هنگامی که شما در این زمینه شما باید به نوبه خود آن را در" گیتس گفت. "فلچر Cox هارون دونالد مهم نیست که شما هستند. آنها در حال رفتن به آن را آسان. شما باید به یاد پایین."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن