کنگره گزارش: این 2020 ریاست جمهوری پیش بینی می گوید تهمت چهره های تاریخی شکست به علت وحشتناک اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند دچار یک شکست تاریخی در پاییز اگر اقتصاد نمی کند به شدت بهبود

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند دچار یک شکست تاریخی در پاییز اگر اقتصاد نمی کند به شدت بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس و این بیماری همچنان با توجه به یک مدل است که پیش بینی برنده رای مردمی در 16 از 18 گذشته انتخابات است.

اقتصاد آکسفورد, پیش بینی تهمت از دست خواهد داد به دموکرات جو بایدن توسط یک حاشیه از 65 درصد به 35 درصد با استفاده از یک مدل مبتنی بر پیشگام سیاسی-پیش بینی کار از دانشگاه ییل اقتصاددان ری عادلانه است.

چقدر بد است ؟ هوارد تافت گذشته رئیس جمهور در حال اجرا برای انتخاب مجدد به پیروزی کمتر از 35 درصد آرا را زمانی که او به پایان رسید و سوم در سال 1912 در پشت وودرو ویلسون و تئودور روزولت.

آکسفورد مدل در درجه اول متکی به کلید اقتصادی barometers مانند تورم و نرخ بیکاری و تورم درآمد قابل تصرف به تولید پیش بینی آن است.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به حدود 20 درصد غیررسمی از فقط 3.5% چند ماه پیش و بعید است به زیر 10 درصد قبل از انتخابات آکسفورد اقتصاد پیش بینی کرد. درآمد را نیز گرفته یک ضربت سخت زدن.

بخوانید: بانک فدرال Rosengren می بیند نرخ بیکاری هنوز هم در دو رقمی سطوح در پایان سال

درست قبل از همه گیر آکسفورد مدل نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن به آسانی برنده انتخاب مجدد با 55 درصد آرا. اما coronavirus اتحادش را تغییر همه که.

آکسفورد پیش بینی متحده Iowa, ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا و اوهایو میسوری و کارولینای شمالی خواهد همه تلنگر از حزب جمهوری خواه در سال 2016 به حزب دموکرات در سال 2020 به بایدن 328 رای کالج انتخاباتی به فقط 210 برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دلایلی وجود دارد به دقت و توجه در مورد چنین پیش بینی. آکسفورد مدل اشتباه بود در سال 1968 و 1976 به عنوان مثال و آن را امتحان کنید به پیش بینی کالج انتخاباتی برنده است. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داده و با رای مردم به هیلاری کلینتون در سال 2016 — نتیجه پیش بینی شده توسط آکسفورد مدل — اما او برنده در کالج انتخاباتی است.

آن را نیز غیر واقعی انتظار می رود بایدن را به تصرف چه خواهد بود یک رکورد 65 درصد آرا حتی اگر او برنده کاخ سفید است. این نادر است در دوران مدرن برای یکی از دو حزب اصلی برای به دست آوردن کمتر از 40 درصد آرا در دو فرد مسابقه. آخرین بار که اتفاق افتاد این بود که در سال 1972 است.

چه چیزی می تواند صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن? یک سریع تر از حد انتظار اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن و پایین تر از حد معمول مردم در انتخابات دموکراتیک در میان رای دهندگان این مدل نشان می دهد.

ببینید:MarketWatch Coronavirus بازیابی ردیاب

"باریک پیروزی سیگنال های که به شکل بازیابی از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی می تواند محوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند امید" آکسفورد گفت.

کشت از نظر سنجی از همه گیری آغاز شد همچنین نشان دادن نسبت ناروا دادن به بایدن. رئیس جمهور نشده رهبری در یک واحد. بیشتر آنچه که او از دست دادن حمایت در میان سالمندان هسته بلوک.

فقیر رای گیری است که مسلما یک عامل جمهور هل دادن متحده برای بازگشایی به سرعت و گرفتن اقتصاد در حال حرکت دوباره. رئیس جمهور و مشاوران ارشد کاخ سفید شده اند و پیش بینی قوی بازیابی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن