لحظه ای پیت آلونسو می دانستم که او می تواند فرار rookie HR رکورد

آن بود Aug. 18 هنگامی که آن را ضربه پیت آلونسو. او تا به حال یک شات در تاریخ در حال تبدیل شدن به بازی تمام زمان پیشرو صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای به عنوان یک تازه کار.

“من فکر می کنم آن را واقعا در مجموعه پس از من ضربه شماره 40 در کانزاس سیتی که در آن آن را مانند, ‘Holy s–t, من یک شانس در این,’ ” او به یاد می آورد در SNY را “کوکی باشگاه” متس پادکست در روز چهارشنبه.

تا آنجا که آلونسو می خواستم رکورد — که او دست آخر سپتامبر. 28 وقتی که او رفت و عمیق برای 53 و زمان شکستن Yankees مشت زن هارون قاضی رکورد 52 مجموعه در سال 2017 — او خودداری کرد و فقط به دنبال توپ. این متس هنوز در وحشی-کارت مسابقه.

“اگر یک مرد در دوم من را امتحان کنید و دریافت یک پایه آمار و حرکت او بیش از,” او گفت:. “من فقط می توانید سعی کنید و آمار homers. من به خوبی hitter وظیفه اول. تعقیب شخصی ستایش و تعقیب حذفی اسکله احساس می کنم مثل آن دو کاملا مخالف [چیز]. این یک تضاد منافع چرا که یکی بسیار شخصی و نکته دیگر این است که بسیار تیم مربوط. من سعی کردم بهترین من می تواند به تواند فقط در یک تیم بزرگ بازیکن.

“تنها ماندن در درون خودم به من کمک کرد که فرصتی برای ضربه 52 و 53.”

آلونسو ضربه 50 خود را در سپتامبر. 20 اما تنها یکی از بیش از شش بازی. او مسلما با فشار دادن. قبل از آن سری آخر هفته در برابر بریوز آلونسو صرف وقت اضافی تحصیل خود را در کوزه تا 90 دقیقه در هر شب حتی اگر او تا به حال آنها دیده می شود در بسیاری از مواقع در طول فصل.

“این بسیار چشمگیر بود چرا که شما نمی تواند حتی به خارج از میدان است که او در تلاش بود برای به انجام رساندن تاریخچه” دومینیک اسمیت گفت: در این پادکست. “من فکر می کنم که چه چیزی باعث می شود او را به بزرگی و این که چرا مردم جذب او است. او فقط یک شخص و که کل اجرا عالی بود. من تا به حال سرگرم کننده از خانه اول اجرا به گذشته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de