شهردار شیکاگو Lightfoot ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن با expletive می گوید: او در زمان جورج فلوید مرگ 'شخصا'

نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:07 PM EDT مه 30 سال 2020شهردار شیکاگو لری Lightfoot نیست گوشت چ

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

شهردار شیکاگو لری Lightfoot نیست گوشت چرخ کرده و کلمات در یک روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی که در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها کوبیدن معترضان به عنوان "اراذل و اوباش" و گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

Lightfoot شهر سیاه شهردار گفت که او در زمان تصویری از جورج فلوید مرگ "شخصا" به عنوان یک زن سیاه و سفید.

"این غیر ممکن است برای من به عنوان یک زن است که هدف آشکار نژادپرستی بیش از این دوره از زندگی من را به کشتن جورج فلوید شخصا. همسرم که مرد فقیر التماس برای زندگی خود و توانایی تنفس و سپس به تماشای زندگی او را ترک وجود دارد در خیابان احساس کردم عصبانی من احساس بیمار و طیف وسیعی از احساسات دیگر همه در یک بار" او گفت:. "سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام."

مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس این هفته پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را برانگیخته و در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

عطف به آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن توییت Lightfoot گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "هدف این است که به شکل و بی ثبات کردن دولت های محلی و ملتهب نژادپرستان شد. و ما می توانید کاملا به او اجازه دهید تا پیروز شویم."

"و من کد آنچه که من واقعا می خواهید برای گفتن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" او گفت:. "این دو کلمه شروع با 'f' و پایان آن را با شما.' "

بیشتر: کروناویروس در شیکاگو: چگونه شهردار از کشور 3-بزرگترین شهر این است که به راه انداختن بزرگترین مبارزه

بیشتر: trump's جیر تزریق دوران حقوق مدنی به ریاست جمهوری تظاهرات جورج فلوید مرگ: تجزیه و تحلیل

بیشتر: "من درک درد.' مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید صحبت با اعضای جورج فلوید خانواده

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد معترضان به خود جلب کرد واکنش بعد از نوشتن در توییتر که اشاره به غارت و چپاول بود "صحبت به واقع نه به عنوان یک بیانیه است."

رئیس جمهور گفت: بعد جمعه او به نام فلوید خانواده.

"من درک می کنم صدمه دیده است. من درک می کنم درد. مردم واقعا از طریق بسیاری بوده است" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. "خانواده جورج به حق و عدالت و مردم از مینه سوتا حق دارند در امنیت زندگی می کنند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن