که در آن نوک تکیه به وقتی که می آید به متس' برنده مجموع

این سختی های شهر نیویورک با نمادین ترین و winningest حق رای دادن در تاریخ ورزش. اما کسی باید آن را انجام دهد.

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

این سختی های شهر نیویورک با نمادین ترین و winningest حق رای دادن در تاریخ ورزش. اما کسی باید آن را انجام دهد.

پس از رفتن 86-76 (.531) و به سختی از دست رفته بر روی یک کارت اسکله در سال 2019 متس نیویورک وارد 2020 به عنوان یک تیم مرسوم در ظهور در شرط بندی ،

با این حال نیویورک را بسیار کمی برای بهبود آن فهرستی از این offseason. این متس امضا جانباز کوزه Dellin Betances ریک Porcello و مایکل Wacha. اما آنها از دست داده ایم سه سطح بالا شروع با زاک ویلر رفتن به فیلیز نوح Syndergaard از دست رفته فصل با تامی جان عمل جراحی و مارکوس بود پایین رفتن در این هفته با یک چپ گوساله اشک.

نیویورک به طور منظم فصل برنده مجموع 32.5 بازی ها در سراسر بازار است. این ترجمه به 87.75 برنده بر اساس 162-بازی برنامه. پس از برنده شدن در 86 بازی فصل گذشته های مجازی دو-برنده شدن افزایش می دهد به نظر می رسد به راحتی دست یافتنی است. FanGraphs یکی از معتبرترین سایت های پیشرفته بیس بال تجزیه و تحلیل پروژه های متس برای رفتن 33-27 که نشان دهنده یک نیمه بازی لبه به بیش از.

اما یک نگاه دقیق تر در آب در متس پیروزی در مجموع نشان می دهد wiseguys به تکیه به سمت زیر. در DraftKings که بیش از 32.5 است -109 تحت -114. FanDuel ارائه شده است بیش از 32.5 در -106 تحت -116. و PointsBet حلق آویز بیش از 32.5 در +100 تحت -121. CircaSports مستقر در لاس وگاس است و حتی بیشتر صعودی در زیر دار زدن یک پیروزی در مجموع 32 (بیش از +100 تحت -120).

Jacob deGrom
یعقوب deGromرابرت Sabo

گاه به گاه bettors اغلب نادیده می گیرند, آبمیوه, به جای تمرکز بر روی فقط شانس خود را. که یک اشتباه بزرگ است. خواندن آب قیمت ها و نظارت بر آب حرکت کلیدی است زیرا آن را می دهد bettors مهم بینش که در آن پول هوشمند است که در آینده و در جایی که خانه مسئولیت نهفته است. در مورد متس به زیر بودن "دید از بالا" در سراسر هیئت مدیره بدون در نظر گرفتن که کتاب شما نگاه. این سیگنال های بازار اجماع. به عبارت دیگر oddsmakers مجبور bettors به پرداخت قیمت گران تر در زیر به خاطر این که به سمت مصرف در تمام احترام عمل است.

در BetMGM نیویورک +325 را به نفع خود NL East مرتبط با فیلیز برای سومین-بهترین شانس است. بریوز مورد علاقه در +180 به دنبال اتباع در +240. این متس هستند 12/1 برای برنده شدن در این لیگ ملی و 20/1 به برنده سری جهانی.

از نظر بازیکن غرفه آس یعقوب deGrom مورد علاقه را به نفع خود سوم مستقیم, NL, Cy جوان در +280. آن را سخت به شرط در برابر deGrom اما +280 پرداخت بسیار جذاب نیست. دو غرفه ارائه ارزش بیشتر مرکز در سراسر پیروزی خود را کل و strikeouts.

DeGrom را بیش از/زیر برنده 6.5 (بیش +105 تحت -136) و strikeouts به 92.5 (بیش از -125 تحت -105). بر اساس این آب میوه قیمت در زیر برد و بیش از strikeouts به نظر می رسد هوشمند شرط گرفتن در تیز عمل است. این را حس می کند به عنوان deGrom به پایان رسید, دوم, دوم و اول در NL در strikeouts به سه فصل گذشته اما در می یابد برنده سخت تر است (10 در سال 2018, 11 در سال 2019). پرتاب در این واقعیت است که آن را کوتاه تر فصل و متس اغل گاو یا حشم است که در معرض باد آگهی و تحت نظر می رسد حتی بیشتر جذاب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن