بازی مسابقات گلف: چگونه به سازمان دیده بان و جریان, بازیکن, ترکیب و بیشتر

در یک تیم خواهد بود تام بردی و فیل مایکلسون. از طرف دیگر خواهد بود Peyton منینگ و تایگر وودز. چهار ورزشکاران دو مجموعه از رقبای پیوستن به هم به صورت فوق العاده شود.

بعد از ظهر یکشنبه آنها را ملاقات خواهد کرد در سراسر کشور-تلویزیونی با 18 سوراخ گلف نمایشگاه با عنوان “مسابقه: لیگ قهرمانان برای موسسه خیریه” مدال در باشگاه گلف در حوب ساند فلوریدا به منظور بالا بردن حداقل 10 میلیون دلار برای COVID-19 دانست. آن را نیز شامل همکاری با این همه در چالش همراه با دیگر در دوره چالش های رقابتی برای امور خیریه.

با تمام رشته های ورزشی دیگر از مخلوط هنرهای رزمی هنوز هم در حال انتظار برای بازگشت در میان این همه گیر این رویداد باید در قرعه کشی مقدار زیادی از چشم به ویژه پس از چهار رزمندگان را با پوشیدن میکروفن و قابلیت برقراری ارتباط با دیگر گلف بازان و گوینده. مایکلسون و جنگل را مبارزه با یکدیگر برای سال های برنده شدن در یک ترکیب 20 رشته (15 توسط جنگل). همان را می توان گفت برای بردی و منینگ دو آینده Hall of Famers که تیم ملاقات کرد 17 بار در زندگی حرفه ای خود را با بردی تیم برنده 11 بار.

مایکلسون و جنگل مواجه شده اند در یک رویداد مانند قبل از این. در 2018, مایکلسون outlasted جنگل در 22 حفره ها به نفع خود از 9 میلیون دلار کیف پول در لاس وگاس.

چگونه به تماشای مسابقه:

صورت زنده پخش خواهد شد در TNT TBS truTV و HLN. همچنین می تواند جریان در TBS.com, TNTdrama.com همراه با TNT TBS و Bleacher Report نرم افزار بر روی دستگاه های تلفن همراه.

Tiger Woods and Phil Mickelson; Peyton Manning and Tom Brady
تایگر وودز و فیل مایکلسون; Peyton منینگ و تام بردیگتی ایماژ

هنگامی که مسابقه:

یکشنبه, 3 p. m.

که در آن مسابقه بازی های برگزار شده:

مسابقه برگزار خواهد شد در مدال باشگاه گلف در حوب ساند, Fla. جنگل یک عضو در این دوره بود که طراحی شده توسط گرگ نورمن و پیت رنگ در سال 1995 و دوباره طراحی شده توسط بابی علف هرز در سال 2015.

چه فرمت بازی:

این یک 18-سوراخ مطابقت با جلو و عقب نه بازی متفاوت است. این جبهه نه چهار توپ. پایین تر از نمرات دو تیم امتیاز برای سوراخ. نمره پایین تر بین دو تیم برنده سوراخ. بردی و منینگ هر یک با توجه به سه سکته مغزی در جلو نه.

پنجم سوراخ خواهد بود یک چالش ویژه ای که در آن هر گلف باز می توانید با استفاده از یکی از باشگاه خود را انتخاب کنند.

یکی از آن خواهد شد در تاریخ همتراز 3 یکی همتراز 4 و همتراز 5. که سوراخ آنها استفاده خواهد شد بر اساس تصمیم گرفته خواهد شد توسط یک کمیته. نه بازگشت به خواهد بود که پینهورست فرمت است, است که همچنین به عنوان شناخته شده اصلاح شده جایگزین میکنه. هر بازیکن در این تیم یک توپ را روی گوه شات. بهترین توپ را روی گوه شات از این دو انتخاب شده است و بازیکنان خواهد شد و سپس به طور متناوب از وجود دارد.

وجود خواهد داشت بدون نقص استفاده می شود در پشت نه برای بردی و منینگ. پس از 18 سوراخ است که اگر کراوات مسابقه ادامه خواهد داد و با کوتاه سوراخ در قالب همان پشت نه. از آن خواهد شد تنها از 100-125 متری از 18 سبز تا برنده است تصمیم گرفت.

تام بردی و Peyton Manning خوبی در گلف ؟

هر دو جامد تک رقمی معلولیت با منینگ با پایین تر (بهتر) 6.4 نقص در مقایسه با بردی 8.1. هر دو را به رقابت در نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am در میان دیگر مشخصات بالا رویدادها.

چه قمار شانس برای بازی:

جنگل و منینگ مورد علاقه (-200) بیش مایکلسون و بردی (+175) به غالب توسط ویلیام هیل تبلیغات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de