Kanye غرب می گوید که او را در حال اجرا برای رئيس جمهور. هیچ شواهدی وجود ندارد که در عین حال.

دیوید جکسون و جوی پادگان ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:03 PM EDT Jul 5, 2020واشنگتن – فقط وقتی که شما ف

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

واشنگتن – فقط وقتی که شما فکر می کنم چیز نمی تواند هر گونه عجیب و غریبتر در انتخابات سال 2020: Kanye غرب می گوید که او را در حال اجرا برای رئيس جمهور.

رپر, تاجر, رکورد, تولید کننده و فعال اجتماعی که هنگامی که صحبت از راه اندازی یک انتخابات ریاست جمهوری برای 2024 را "اعلام" در مورد این سال در مرموز توییت در روز شنبه – هر چند کارشناسان مطمئن نیستید که چگونه به طور جدی به غرب اعلام, فرض کنید او می تواند حتی در دولت برگه در این نقطه است.

"ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما" در غرب گفت. "من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده است."

تا کنون اما هیچ شواهدی وجود ندارد غرب به یک کمپین سازمان و نه وجود هر گونه نشانه ای او در زمینه مقالات با کمیسیون انتخابات فدرال فقط چهار ماه قبل از نوامبر. 3 انتخابات.

این مهلت تشکیل پرونده به صورت مستقل نامزد ریاست جمهوری در بسیاری از ایالت ها یا گذشت یا در حال آمدن است تا به زودی. مقدماتی مهلت گذشت در تگزاس, North Carolina, New York, مین, جدید مکزیک و ایندیانا است. آخرین مهلت در اوایل ماه سپتامبر فقط دو ماه دور و داوطلبان باید برای دریافت هزاران نفر از مردم برای ثبت دادخواست در هر ایالت به منظور دریافت در یک رای گیری.

غرب را مجبور به پاک کردن رویه موانع برای دریافت در انتخابات در هر کشور و با کمی و یا بدون سازمان است. اگر او باعث می شود این رای گیری تنها در چند متحده – هنوز بزرگ اگر او می تواند امکان پذیر سیاه و سفید آرا به دور از حزب دموکرات جو بایدن به نفع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

غرب که اغلب تزریق خود را به عرصه سیاسی گفت: هر دو خوب و چیز مهم در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اکتبر 2018 غرب با حضور یک دفتر بیضی جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک گروه بحث عدالت کیفری اصلاحات.

آن را تبدیل به یکی از مهمترین رویدادهای غیر معمول در کاخ سفید تاریخ است.

در طولانی ریف بود که از نژادپرستی و معافیت های مالیاتی به نیاز به هنر و برنامه های بهداشت روانی غرب در یک نقطه به خبرنگاران گفت: "شما در حال مزه کردن شراب خوب. ... این مجموعه یادداشت ها به آن است."

بیشتر: Kanye West می رود در 10 دقیقه گفتگو با خود, منابع سوپرمن کیپ و سوگند در کاخ سفید دیدار

بیشتر: در اینجا هر کلمه از Kanye West عجیب و غریب دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

همانطور که برای رئیس جمهور و غرب گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن است در سفر قهرمان در حال حاضر. و او ممکن است انتظار نمی رود به یک دیوانه m----- f----- مثل Kanye West اجرا و پشتیبانی اما بهترین معتقدم که ما در حال رفتن به امریکا ،

غربی ها ادعا می کنند که او ممکن است چالش تهمت و دموکراتیک چلنجر جو بایدن را رسم برخی حمایت ها در رسانه های اجتماعی.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk که پشتیبانی اندرو یانگ در طول دموکراتیک مقدماتی توییتی در Kanye که "شما باید از من حمایت کامل!"

خواننده مرد متاهل, Kim Kardashian West, re-توییتی شوهرش اعلامیه همراه با تصویر یک پرچم آمریکا.

غرب نامزدی, اگر آن را می آید به تصویب امکان پذیر می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخاب مجدد او پیشنهاد تحلیلگران گفت.

ناظر انتخابات فرانک Luntz گفت که غرب می تواند یک تهدید برای گرفتن رای, به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار آرا از presumptive دموکراتیک نامزد بایدن – اما تنها اگر غرب می شود به اندازه کافی در دولت رای.

"من پیدا کردن آن غیر ممکن است به این باور است که او می خواهد در این مسابقه بیش از یک ماه یا دو" Luntz گفت. "و همه انرژی به دلیل Kanye به پایان خواهد رسید تا با بایدن."

Luntz اشاره کرد که در سال 2000 دیگر "معروف گای" – رالف نادر – به نظر می رسد را فقط به اندازه کافی دور رای از ال گور فعال جورج دبلیو بوش به فشار برای پیروزی در فلوریدا (پس هنوز مورد مناقشه بازشماری آرا).

"من پیدا نمی کنی جدی" Luntz گفت: "اما من برای پیدا کردن خود را بالقوه انتخابات تاثیر جدی اگر او هنوز هم در انتخابات در ماه نوامبر است."

تحلیلگر سیاسی استوارت Rothenberg گفت: رای گیری در Kanye مورد نیاز خواهد بود برای دیدن "چه کسی او را طول می کشد به طور جدی" را به عنوان نامزد مشروع.

"اما چگونه او در دولت رای?" Rothenberg گفت. "چه نشانی از او قرار داده و با هم یک کمپین ؟ چه انگیزه های خود را – این است که او در تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در جذب برخی از رای دهندگان؟"

راشل Bitecofer, انتخابات, پیش بینی و عضو ارشد در Niskanen مرکز گفت: جدی غرب نامزدی می "نمی شود ناچیز تهدید" به بایدن مبارزات انتخاباتی. "مشهور است که عمده دارایی," او گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر غرب به نظر نمی رسد در آراء او پول و شهرت به کوه مشروع نوشتن در مبارزات انتخاباتی.

"سپس شما نمی نیاز به رای گیری دسترسی داشته باشید. او خود ثروت همسر خود را خوشبخت و بدیهی است که پشتیبانی از Elon Musk که یک مولتی میلیاردر" او گفت:.

Bitecofer جوان گفت: رای دهندگان به خصوص زیر 24 سال خواهد بود که به احتمال زیاد کشیده به "اثر مشهور" و رای دادن برای غرب است. که می تواند شامل جوان سیاه رای دهندگان. Bitecofer گفت: برگ برنده های کمپین را "انگیزه" برای ترویج غرب نامزدی را به عنوان به پوست کردن پتانسیل رای از بایدن.

"بیایید می گویند او جدی بود و او را به تلاش و پول به این تلاش ها پس از آن می تواند به طور بالقوه سیفون کردن آرا از بایدن" او گفت:, و شاید برخی از آرا از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی. "این واقعا می تواند وابسته به آن مقدار از تلاش. اگر آن را فقط یک شوخی است پس بدیهی است که آن را نمی خواهید که این مقدار از یک اثر.

"اگر من در بایدن مبارزات امروز و این در سراسر تاریخ و زمان آخرین شب من قطعا آن را به عنوان یک تهدید جدی و یکی که من می خواهم برای جلوگیری از," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب