برزیل سفر ممنوعیت coronavirus دعاوی بورس نیویورک: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن شنبه

ویراستاران ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:12 PM EDT 26 مه سال 2020مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت سفر

توسط NEWSAMINS در 6 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت سفر از برزیل به اثر

کاخ سفید ممنوعیت ورود مسافران از برزیل با هدف کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus خواهد اثر را اواخر روز شنبه — دو روز زودتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده اعلام سهشنبه محدود کردن افرادی که در برزیل ظرف 14 روز از تلاش برای ورود به ایالات متحده است. برزیل دوم, سخت ترین-آمار کشور در سراسر جهان با بیش از 374,000 موارد تایید شده و بیش از 23,400 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.آمریکا بدترین آمار در رابطه با مرگ و میر نزدیک به 100,000 داشبورد می گوید. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro بارها رد همه گیر تشبیه ویروس به "کمی آنفولانزا" و اصرار این کشور به استانداران برای بلند کردن stay-در-خانه سفارشات و بازگشایی برای کسب و کار.

بورس نیویورک به آغاز بازگشایی طبقه تجاری

بازار بورس نیویورک طبقه تجاری آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی جمعه پس از بیش از 2 ماه از همه تجارت الکترونیکی است. NYSE جمهور استیسی کانینگهام گفت: در وال استریت ژورنال که طبقه کارگزاران بازگشت در اعداد کوچکتر در ابتدا. آنها را نیز اقدامات ایمنی از جمله پوشیدن ماسک محافظ در هنگام کار و بعد اجتماعی-فاصله مورد نیاز است. بقیه ساختمان باقی خواهد ماند تا حد زیادی خالی و اکثر کارکنان ادامه خواهد داد به کار از راه دور. هیچ یک از معامله گران و یا کارکنان مورد نیاز خواهد بود به در آمده اما او گفت انتظار دارد که "از آن خواهد شد سخت به نگه داشتن آنها را دور."

پورتوریکو با احتیاط بازگشایی اقتصاد منع رفت و آمد در محل باقی می ماند

پورتوریکو خواهد بازگشایی سواحل, رستوران ها, کلیساها, مو سالن و فروشگاه های خرده فروشی سهشنبه تحت سخت قوانین جدید. رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez گفت: 7 p.m-به-5 صبح مقررات منع رفت و آمد در محل باقی می ماند تا ژوئن 15. همه مردم را ملزم به پوشیدن ماسک در هنگام خارج یا داخل یک کسب و کار بدون در نظر گرفتن آنچه که آنها انجام می دهند. بسیاری از پورتو Ricans از جمله صاحبان کسب و کار تشویق بسیار پیش بینی اعلام خواهد شد. کارشناسان بهداشت و درمان, با این حال هشدار داد که دولت را آزمایش کرده است و مردم به اندازه کافی و یا به اندازه کافی انجام شده تماس با ردیابی و آماده است برای یک سنبله ممکن است در عفونت های جدید.

  • در حال مستندات آرام بودن در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

'شدیدی'? Coronavirus مستندات سریع قایق از پرونده های حقوقی علیه متحده

بیش از 1300 ایالتی یا فدرال پرونده های حقوقی واصل شده اند بیش از COVID-19 به عنوان فرمانداران تعادل حفاظت از سلامت عمومی در برابر آزادیهای فردی. در مینه سوتا کلیساها پیوست غیر ضروری در کسب و کارهای تحت پیگرد برای جلوگیری از آنچه آنها به عنوان "یک اژدهایی خاموش کردن میدارد که برندگان و بازندگان با اثرات مخرب." ایالات متحده منطقه قاضی Wilhelmina رایت برنامه ریزی یک جلسه در این مورد برای سه شنبه. پرونده های حقوقی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل شدن به طور فزاینده ای آوازی در انتقاد از دولت محدودیت تشویق تظاهرات در دولت capitols و خواست کلیساها به بازگشایی با وجود محدودیت.

  • 'ما باید بیشتر نماز, نه کمتر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار کلیسا reopenings اما می فرستد از سیگنال های مختلط در اجرای.
  • حساب COVID-19: همانطور که ملت بازگشایی همه ما تبدیل به کار ارزیابان خطر.

اینجا جایی است که آمریکایی ها هر دو صرفه جویی در هزینه و پول خود را از

آن را ایمن می گویند که هزینه های عادات را به شدت تغییر طول بیماری همه گیر کوروناویروس با 45 درصد از آمریکایی ها گفت: این بیماری همه گیر است و آنها پول هزینه.در حالی که بسیاری از آنها صرفه جویی در پول در مهد کودک و ناهار خوری جدید, TD Ameritrade, بررسی نشان می دهد آنها هنوز هم هزینه های بیشتر در مواد غذایی و محصولات تمیز کردن.به شکستن آن را پایین: آمریکایی را نجات داد بیشتر در قرنطینه با رفتن به رستوران (78%) رفتن در تعطیلات (75%) و یا خرید لباس (73%). اما در مقابل آنها doled بیشتر در مواد غذایی (57%), تمیز کردن محصولات (53%), takeout مواد غذایی (33%) و خدمات جریان (32%). در سمت روشن: 82 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها متوجه شدم که آنها لازم نیست به صرف پول به یک زمان خوب است.

  • اگر چه من نمی دریافت 600 دلار برای هر هفته ؟ آیا من واجد شرایط برای بیکاری ؟ خود را COVID-19 پول سوال پاسخ داده شده است.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن