حاشیه: مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس به 'شروع به فشار دادن آتش" در "ستاره مرگ' — پس از آن او به یاد چگونه جنگ ستارگان به پایان می رسد

رئیس جمهور تهمت گزارش فوران در بالا مشاوران سیاسی زمانی که آنها ارائه شده او را با رای گیری داده ها در ماه گذش

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت گزارش فوران در بالا مشاوران سیاسی زمانی که آنها ارائه شده او را با رای گیری داده ها در ماه گذشته نشان داد که او از دست دادن حمایت در برخی از میدان نبرد متحده است.

"من نمی f--ing دست دادن به جو بایدن" او تکرار در یک سری از گرم کنفرانس تلفنی با توجه به پنج منبع ذکر شده توسط آسوشیتد پرس در هفته گذشته.

در میان کسانی که در پایان دریافت از بیهوده گویی: مدیر کمپین براد Parscale که حامل اخبار بد که بنا به گزارش ها در زمان فشار از آن است. Parscale ظاهرا تحت آتش به تازگی به دلیل تهمت و برخی از دستیاران خود را با توجه به AP باور او شده است با استفاده از ارتباط با رئیس جمهور به دنبال شخصی تبلیغات و غنی سازی خود را در روند.

صرف نظر از هر آنچه که اختلافات وجود دارد ممکن است در کاخ سفید Parscale است که هنوز هم در خط مقدم از مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین و این بدان معناست که شلیک کردن توییتهایی مثل این:

اطلس توصیف "ستاره مرگ" به عنوان یک "کمپین دروغ" است که "به شدت بودجه فن آوری پیچیده و کارکنان با ده ها تن از فعالان با تجربه."

منتقدان همچنین ممکن است می گویند "شما هرگز پیدا کردن بیشتر رنجور کندو از تفاله و شرارت است."

گذشته از این شاید ضعیف طعم زمان عاقلانه اینترنت وجود دارد برای یادآوری Parscale و دسته در ستاد انتخاباتی از آنچه در نهایت اتفاق افتاده در داستان اصلی و تحت فشار قرار دادند "مرگ ستاره" به بالای توییتر TWTR, +2.78% روند فهرست در روند:

سپس دوباره Parscale مدافعان ارائه یک انتخاب متفاوت:

در هر صورت Parscale خوشحال به نظر می رسد با توجه به آن همه:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن