یانکی ها در حال نبرد-ثابت برای دیوانگی از سال 2020 MLB فصل

به یاد داشته باشید با شکوه روز که بیشتر از یک بازیکن بیس بال بود نگران بود و مچ پا پیچ خوردگی زانو فشار همستری

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

به یاد داشته باشید با شکوه روز که بیشتر از یک بازیکن بیس بال بود نگران بود و مچ پا پیچ خوردگی زانو فشار همسترینگ کشش رباط پاره مورب نیشگون گرفتن و کشیدن? به یاد داشته باشید به عبارت دیگر با شکوه یانکی ها بهار و تابستان 2019?

هر هفته به ارمغان آورد یک موج تازه از بازدیدکننده داشته است به مجروح لیست. هر هفته به ارمغان آورد یک دور تازه از چهره تازه و ناآشنا نام خانوادگی به صف. در هر حال حاضر و دوباره یانکی ها را به احضار جایگزینی برای جایگزینی و بنگ! — مانند ساعت که زیر خواهد یک لحظه برای الهام بخشیدن به خوب قدیمی از مد افتاده apoplexy از جان استرلینگ در رادیو غرفه.

یک بازی وجود دارد در اواسط ماه مه فرشته ورزشگاه در آناهایم که DJ LeMahieu — 15 دقیقه بعد از خیلی wringing دست در مورد که در آن یانکی ها خواهد پاشنه کش او را در صف — batted leadoff. لوقا Voit — هیچ کس ایده دوم-محل hitter وظیفه — آمار دوم. برت گاردنر که صرف بخش عمده ای از کار خود را ضربه یا اول یا نهم, آمار سوم. Gleyber تورس ضربه پاکسازی در واقع نگاه بخشی. پایین پنج ninths از صف ادامه بدین:

5. مایک فورد (جایگزین پس از سه در-خفاش ها — و یکی از خانه اجرا توسط Gio Urshela).

6. مایک Tauchman.

7. Austin Romine.

8. Thairo Estrada.

9. تایلر در اب راه رفتن.

چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

و یانکی ها برنده 5-4. دومینگو آلمانی رو به پیروزی است. لوئیس Cessa تن به تن یک مستند هشتم. زاک Britton رو ذخیره کنید. دقیقا نه راه کسی را در این سازمان تا به حال کشیده شده آن در ماه فوریه بود که دقیقا طرح آنها را دنبال کنید از طریق تابستان و پاییز یک بعدی-مرد-راهنمای به 103 برنده است که گاهی اوقات به نظر می رسید مثل یانکی ها انجام شد آن را با آینه.

"من امیدوارم که" Aaron Boone گفت: "که در برخی از سطح تجارب ما از طریق هموار کردن راه برای ما برای هر آنچه که ما در این سال است."

نگاه وجود دارد هیچ راه واقعی برای نقص چه 60-بازی بیس بال فصل در حال رفتن به مانند نگاه و یا احساس ...

(اجباری سلب مسئولیت در اینجا: اگر است یک فصل وجود دارد.)

... از آنجا که ما هرگز آن را قبل از انجام حداقل نه در این قرن و یا گذشته است. اگر کسی زمان را در دست خود را و می تواند به تعیین محل هر یک از اعضای این 1873 بوستون جوراب قرمز (43-16 خوب برای کسب مقام اول در انجمن ملی) و یا '77 جوراب ساق بلند قرمز (42-18 در لیگ ملی) و ... ، با تمام معنی شما می دانید که در آن برای پیدا کردن من.

اما در زمینه بیس بال ما شناخته شده و قابل درک گذشته 125 سال یا بیشتر? ما باید صفر ایده. شاید یک clueless در و جوان تیم مانند آرام واقعا می تواند سوار چه-به-جهنم موج برای 60 بازی. شاید فوق العاده هوشمند عمل مانند اشعه دارای یک مزیت است. شاید یک قدرت فوق العاده مانند داجرز پایمال میشه.

یانکی ها البته باید به اندازه کافی استعداد اگر شما می خواهید به پروژه داجرز روش بر روی آنها به خصوص از آنجایی که آنها به نظر می رسد منطقی سالم در حال حاضر. اما آنها نیز تجربه بازمانده از یک سال که فقط در مورد همه چیز است که می تواند به اشتباه انجام داد اشتباه است. آن را احساس می کند مانند این است که یک خط خوب را باید در رزومه تان را در سال 2020 است.

"در این سال کاملا متفاوت ballgame کل سری های مختلف از وقایع سختی ما حتی نمی تواند تصور کنید" بون گفت. "من احساس می کنم تا آنجا که هر کسی می تواند ما مجهز به مقابله با آن, و ما آن را در چهره و امیدوارم به عنوان یک باشگاه ما می تواند آن را اداره کند واقعا خوب است."

Urshela شد چیزی بیش از این یانکی ها بودند در سال 2019 و آنها چه کسانی بودند. او ضربه .314 در سراسر 422 در خفاش بود که تنها 81 امتیاز بالاتر از او می خواهم تا کنون آمار در لیگ برتر قبل از بازی درخشان پایه سوم و شد یک بخش ضروری از این تیم پارچه — به طوری که تا سال 2018 Rookie از سال runner-up, میگوئل اندوجر نیاز به پیدا کردن یک خانه جدید در الماس است.

"ما مجبور به پرداخت توجه به جزئیات" Urshela گفت. "ما باید به مراقبت از هم تیمی ها و خانواده بیش از حد توجه و تلاش برای سالم ماندن است."

شاید که نه مقدار ماده هنگامی که بازی شروع می شود به صورت واقعی ...

(اطلاعیه خدمات عمومی: اگر آنها شروع به صورت واقعی است.)

... و شاید یانکی ها به سادگی نمی خواهد بود قادر به انطباق با 2020 دیوانگی به عنوان به خوبی به عنوان آنها را به 2019 zaniness (و شاید آنها نمی نیاز به). تا ثابت شود هر چند آنها یک تیم که بهترین می داند که چگونه برای تنظیم در پرواز است. هر چه پرواز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب