درک چوین سابق مینیاپولیس افسر متهم به قتل جورج فلوید است که در حال حاضر رو به اتهام فرار از پرداخت مالیات

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:37 AM EDT Jul 23, 2020سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام ق

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل جورج فلوید نیز ضربه با اتهام فرار از پرداخت مالیات شنبه به عنوان دادستان اتهام درک چوین و همسر خود را نمی گزارش درآمد خود را از مشاغل مختلف بیش از چندین سال.

چوین و همسرش, Kellie ممکن است چوین که برای ثبت طلاق پس از فلوید مرگ بودند هر یک متهم در شهرستان واشنگتن با نه جنایت فقره پرونده کاذب اظهارنامه مالیاتی و یا عدم به فایل اظهارنامه مالیاتی.

چوین و همسرش گفته underreported مشترک خود را درآمد در اظهارنامه مالیاتی دولت توسط $464,433 از 2014 از طریق 2019. چوین به دست آورده بیش از $95,000 برای کار خود را به عنوان یک خارج از وظیفه نگهبانی بود که گزارش نشده است.

"هنگامی که شما موفق به انجام این پایه تعهد به پرونده و پرداخت مالیات شما در حال گرفتن پول از جیب شهروندان در مینه سوتا. دفتر ما است و ادامه خواهد داد تا پرونده این اتهامات زمانی که ارائه شده است. این که آیا شما یک دادستان و یا افسر پلیس و یا شما به پزشک و یا یک مشاور هیچ کس بالاتر از قانون" Washington County وکیل پیت Orput در بیانیه ای گفت.

چوین یکی از چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس که از کار اخراج شدند و بعد از آن متهم در ارتباط با مرگ فلوید. فلوید یک مرد سیاه و سفید برگزار شد به زمین به عنوان چوین که سفید است, فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید بارها و بارها گفته شده که ماموران او نمی تواند نفس بکشد قبل از او درگذشت. کالبد شکافی گزارش حکم مرگ او قتل و چوین است که در بازداشت و رو به قتل درجه دوم و سوم قتل درجه و طرح اتهامات.

این تحقیقات به چوین و همسرش مالیات در ماه ژوئن آغاز شد و پس از Minnesota Department of Revenue دریافت اطلاعات در مورد مشکوک مالیات براده.

با توجه به شکایت کیفری به Chauvins گزارش نشده همه از درآمد خود را هنگام پر کردن خود را به دولت مالیات در سال 2014 و 2015. از سال 2016 از طریق 2018 آنها نیست فایل مالیات دولت است. این Chauvins در این سال به فایل اظهارنامه مالیاتی برای سال 2016 از طریق 2019 اما آنها گفته underreported درآمد خود را در آن سال ها بیش از حد شکایت می گوید. این Chauvins مدیون $37,868 به دولت است.

چوین کار کردن وظیفه امنیت در نقاط مختلف در علاوه بر این به کار خود را به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس است. او ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد او به دست آورده در حالی که خارج از وظیفه.

شکایت کیفری می گوید چوین کار کرده و تقریبا هر آخر هفته در El Nuevo بازار مال فروشان رستوران از از ژانویه 2014 دسامبر 2019. او به دست آورده در حدود 220 دلار در یک شب و در مجموع $95,920 بود, گفته, گزارش نشده است در دولت مالیات.

همسرش, یک عامل املاک و مستغلات و عکاس گفته را گزارش نمی $66,472.75 از 340 دریافت چک در کسب و کار عکاسی در سال 2014 و 2015.

این Chauvins همچنین گفته نمی تواند از پرداخت صحیح مالیات بر فروش یک خانه اجاره در سال 2017 و خرید 100.000 دلار BMW در سال 2018 است.

آسوشیتد پرس گزارش داد که چوین وکیل در پرونده قتل کاهش یافته است به نظر در حالی که خود را وکیل در طلاق نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. نه تا به حال وکیل ذکر شده در مالیات مورد.

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Millertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن