اضافی 600 دلار آمریکایی دریافت مزایای بیکاری در این ماه به پایان می رسد — در اینجا چه چیز دیگری است که در جدول

تیک تاک ساعت است برای قانونگذاران در کاپیتول هیل که تا تاریخ 31 ژوئیه برای رسیدن به توافق در اضافی 600 دلار در هفته بیکار آمریکایی ها دریافت شده اند تحت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند.

عدم عمل قبل از پایان ماه به نوار غزه بیش از 20 میلیون آمریکایی از حدود 842 میلیارد دلار را صرف با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی یک دولت ایالات متحده در سازمان فراهم می کند که رسمی اقتصاد کلان و آمار صنعت. که می تواند هزینه های این کشور حتی بیشتر از شغل های برخی از اقتصاددانان می گویند.

اما با توجه به این که دو سوم از گذاشته شدن کارگران دریافت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها از شغل خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبری جمهوری خواهان می گویند گسترش این مزایا خواهد بود شبیه به پرداخت آمریکایی ها به کار نمی کند.

عدم عمل قبل از پایان ماه به نوار غزه بیش از 20 میلیون آمریکایی از مجموع حدود 842 میلیارد به صرف

در مسابقه در برابر زمان رهبر اقلیت سنا چاک شومر و اورگن ایالت Ron Wyden معرفی قانون در روز چهارشنبه که گسترش $600 بیکاری “تا زمانی که دولت سه ماه به طور متوسط بیکاری در سطح کمتر از 11 درصد است.”

“هنگامی که نرخ بیکاری به زیر 11 درصد میزان سود را کاهش 100 $برای هر یک درصد کاهش در یک دولت نرخ بیکاری” پیشنهاد متحده است. این پیشرفت را در محل باقی می ماند تا مارس سال 2021.

مثلا ذینفع در یک کشور با یک نرخ بیکاری بین 7 تا 8 درصد خواهد دریافت اضافی $200 یک هفته در بالای دولت خود را مزایای بیکاری.

نوادا دارای بالاترین دولتی نرخ بیکاری 25.3% به عنوان ممکن است با توجه به اداره آمار نیروی کار. نبراسکا در مقابل کمترین بیکاری ایالت از 5.3%. در سراسر کشور نرخ بیکاری نشانگر در 13.5%.

این شومر-Wyden پیشنهاد ‘بروید یک راه طولانی برای ارائه به کارگران و خانواده ها با اطمینان گفت که منافع آنها در تعداد وجود خواهد داشت تا زمانی که آنها به آنها نیاز دارید’

— تشکر. همین Beyer, معاون رئیس مشترک کمیته اقتصادی

“اگر ما موفق به تمدید 600 $در هر هفته افزایش [بیمه بیکاری] میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی را در خود برش از زیر آنها در بدترین زمان ممکن — در وسط یک بیماری همه گیر در زمانی که نرخ بیکاری بالاتر از آن بوده است که پس از رکود بزرگ” شومر در بیانیه ای گفت.

شومر و Wyden پیشنهاد سهام شباهت با یک جداگانه پیشنهاد Rep. دان بیر ویرجینیا دموکرات معرفی شده در ماه گذشته. که پیشنهاد به دست آورد حمایت از رئیس سابق فدرال رزرو بن برنانکه و جانت یلن.

تفاوت اصلی بین این دو این است که Beyer را اجازه می دهد آمریکایی ها به ادامه دریافت اضافی 600 دلار سود به عنوان ملی اضطراری و یا اضطراری دولت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در اثر است. پس از ملی و یا دولت در اورژانس خاتمه یافته است, بیکاری آمریکایی ها را دریافت مزایای خود را بر اساس دولت بیکاری در سطح.

نظر: برای جلوگیری از یک گام به عقب در تابستان امسال کنگره باید تجدید افزایش مزایای بیکاری

این شومر-Wyden پیشنهاد “بروید یک راه طولانی برای ارائه به کارگران و خانواده ها با اطمینان گفت که منافع آنها در تعداد وجود خواهد داشت تا زمانی که آنها به آنها نیاز دارید” Beyer, معاون رئیس مشترک کمیته اقتصادی گفت.

اما آن مواجه رقابت از حزب جمهوری خواه ایالت و سناتور ” راب پورتمن بازگشت-به-کار پاداش پیشنهادی که ارائه اضافی $450 در هفته برای آمریکایی ها که بازگشت به کار.

“نه تنها بازگشت به کار پاداش پیشنهاد سیاست های مناسب در نظر incentivizing مردم با خیال راحت به بازگشت به کار و اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی, اما آن را نیز می تواند به نفع مالیات دهندگان آمریکایی از طریق قابل توجهی صرفه جویی در هزینه در مقایسه با زمان پول ما هزینه های مراقبت قانون مزایای بیکاری” پورتمن در بیانیه ای گفت به MarketWatch.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در برابر گسترش 600 $در ماه جولای گذشته گفت که آن را می دهد آمریکایی ها “یک عامل بازدارنده به کار می کنند.”

“شما می خواهم پول بیشتری را اگر شما نمی رفتن به محل کار او گفت:” طی مصاحبه ای با فاکس کسب و کار شبکه ای که پخش چهارشنبه. “ما نمی خواهیم به آن را داشته باشند. ما می خواهیم به مردم و ما می خواهیم برای ایجاد یک انگیزه فوق العاده ای برای افرادی که می خواهید به بازگشت به کار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان نمی دهد به طور خاص اگر او از پورتمن پیشنهاد هر چند شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت که برگ برنده دولت است که به دنبال “دقت” در آن است.

تهمت نیز گفت: در مصاحبه ای که او در حمایت از ارائه دور دیگری از محرک چک به آمریکایی ها در “در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات ها.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او را در نظر بگیرید یکی دیگر از coronavirus بسته محرک زمانی که قانونگذاران بازگشت از دو هفته 4 جولای زنگ تفریح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de