لوئیس سورینو مصمم به اعتبار یانکی' قرارداد قمار

قسمت 25 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز لوئیس سورینو و یانکی ها اجتناب شود یک برنامه به طور بالقوه ستی

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

قسمت 25 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

لوئیس سورینو و یانکی ها اجتناب شود یک برنامه به طور بالقوه ستیز داوری شنوایی در ماه فوریه گذشته با توافق به چهار سال 40 میلیون دلار فرمت فقط قبل از جلسه گرفتن در جریان است.

آن را در مورد آخرین چیزی که رفته مناسب برای سورینو که در رفت به دست تقریبا همه 2019 محدود به سه به طور منظم فصل بازی با توجه به حق روتاتور کاف التهاب و لات مشکل است.

او در زمان بازگشت به اولین فصل خود در ماه سپتامبر. پس از سه به طور منظم فصل شروع می شود سورینو ساخته شده و دو در پلی آف است اما در حال حاضر برای همه 2020 و حداقل اوایل 2021 زیر تامی جان عمل جراحی است.

این بدترین سناریو برای right-hander و همچنین یانکی ها. مدیر کل برایان Cashman با اشاره به خطرات ساخت یک معامله مانند آنها با سورینو که خرید خود را داوری سال است.

"این آسان نیست زمانی که شما در این طرف حصار را که [پول و سال] و در خطر هنگامی که شما لازم نیست که به" Cashman گفت: پس از معامله زده بود در ماه فوریه گذشته. "ما در حال شرط بندی بر روی بازیکن و ما می دانیم که آسیب رخ می دهد اما او شده است به ویژه پس از ما امضا او."

Luis Severino
لوئیس سورینوچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

در دو فصل قبل از معامله سورینو رفته بود 33-14 با 3.18 عصر در 63 شروع می شود. او 384 2/₃ نوبت با اشاره به دوام و او whiffed یک ترکیب 450 مورد و فقط 24.

قرارداد آمد در فیلادلفیا امضای هارون نلا بود که آینده فوق العاده فصل به چهار سال 45 میلیون دلار قرارداد.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اما در حالی که نلا ارائه 200-plus-زمین باز یافته فصل سورینو نکرده اند قادر به ماندن بر روی تپه.

آسیب دیدگی او مسائل مربوط به یک سال پیش کمک کرده و منجر به یانکی ها " تصمیم به بازسازی خود پزشکی و آموزش کارکنان در offseason.

"برای من این یک کلید است در سال" سورینو گفت: مدت کوتاهی قبل از اینکه تعطیل در ماه فوریه است. "مهمترین چیز برای من در این سال است که سالم بودن تمام راه برگشتی و سریال های روز دنیا."

سورینو به ظاهر نزدیک به انجام این کار در سال گذشته هر چند او گفت ساعد سخت شد پس از بازی 3 از ALCS در برابر Astros. او احساس به اندازه کافی خوب بود که او برنامه ریزی شده برای شروع بازی 7 از سری تا به حال یانکی ها نمی حذف شده در بازی 6.

خاموش شدن این فصل از ماه مارس با توجه به کروناویروس شروع به کاهش برخی از از دست دادن سورینو که دست کمتر بازی. اما زمانی که MLB — و Severino — بازگرداندن او هنوز هم باید ثابت کند او می تواند سالم بماند و پاداش یانکی ها' ایمان به او.

"او آن را انجام داده قبل از, بنابراین من فکر می کنم او می تواند دوباره آن را انجام دهد" یکی AL دیده بانی گفت: از سورینو بودن نخبگان پارچ قادر به ارائه بسیاری از نوبت در آینده است. "او تا به حال برخی از شانس بد اما او هنوز جوان است و من شگفت زده می شود اگر او نمی کند حداقل رویکرد جایی که او یک زن و شوهر از سال پیش است."

این بهار نا امید سورینو اصرار داشت که هنوز هم مورد توجه او تا به حال انجام تحقیقات بر روی بازیابی و پیدا کردن یک جفت از معاصران که غلبه جراحی آرنج در اوایل در حرفه خود.

"بسیاری از خوب کوزه آمد" گفت: سورینو, singling کردن متس' یعقوب deGrom و واشنگتن Stephen عشق. "که به من اعتماد به نفس بیشتر. این بچه ها را از آن من می توانید آن را انجام بیش از حد. DeGrom تا به حال یک حرفه ای بزرگ و عشق فقط برنده MVP جهان سری."tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب